Кауфланд - тема 41

  • 46 660
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 25 757
Аз си взех брошура. Може и да не отида, ама да знам какво изтървам.

# 301
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Криворазбрани мерки... Или просто нямат други ръкавици? Ужас, ужас!
Най-вероятно нямат други. И на нас на работа ни раздадоха маски. На ден раздават по една...
Това, че нямат други ръкавици не е оправдание. Вода и сапун нали имат? Ръкавиците се мият.
Ние на работа и по една маска на ден не можем да раздадем. Просто няма от къде да намерим. За сега сме им дали само по една на човек. Направихме заявка за такива за многократна употреба, но тепърва ще ги шият и ще минат 3-4 дена.

# 302
  • Мнения: 54 474
Аз си взех брошура. Може и да не отида, ама да знам какво изтървам.

Аз не посмях, бяха сложени долу на стълбите, останали 5-6.
Но пък си я гледам онлайн. Simple Smile

# 303
  • In transit
  • Мнения: 11 844
Офф и ММ все ми мрънка за тия хартиените брошури, кой ли ги бил пипал, къде ли не са стояли...вече и до пощенската кутия не слизам. Само онлайн.

# 304
  • Мнения: 25 757
Аз си взех брошура. Може и да не отида, ама да знам какво изтървам.

Аз не посмях, бяха сложени долу на стълбите, останали 5-6.
Но пък си я гледам онлайн. Simple Smile
Сутринта си пих кафето с вас и брошура, но детето обича да разлистваме заедно и да сочим на брошурата...сега в тази ситуация всички игри у дома са скучни...вече се правя на маймуна, буквално.

Другата седмица ще е ад в К. Всичкото пенсионер ще е там за промоциите...може да намина към четвъртък и то със много ако-та.

# 305
  • Мнения: 35 116
ОО, и аз не обичам хартиени брошури. При майка ми са на стълбите..мерси.

# 306
  • In transit
  • Мнения: 11 844
Лъки, аз мисля да се пробвам вторник във Възраждане, ще ти кажа как е било.

# 307
  • shumen
  • Мнения: 18 059
При нас са на една масичка вътре във входа.Нямаше при нас днес брошури.Ще видим утре ще пуснат ли.Аз я разгледах онлайн и харесах някой неща,но сигурно ще отида,ако реша чак към края на седмицата.Не ми се блъска,ако има много хора.

# 308
  • Мнения: 54 474
Не разбирам защо само пенсионерите обвинявате за промоциите?
Аз също не купувам нищо на редовна цена.
И сега ми е супер, защото си имам много запаси и нямаше нужда да се блъскам в най-голямата навалица, когато всички бяха обезумели.
Промоциите са хем пестене на пари, хем да купиш когато има, а не когато ти трябва.

# 309
  • София
  • Мнения: 5 960
Шкафове да имаш само. Аз нямам място за съхранение, никак, с тези деца. Купувам дрехи и обувки сега за следваща  зима, та едва тях събирам по гардеробите.  Грам място нямам за хартии и препарати, колко да се запася Confused

# 310
  • Мнения: 25 757
Лъки, аз мисля да се пробвам вторник във Възраждане, ще ти кажа как е било.
Добре, мерси. Аз мисля за сряда, Възраждане или на Мол Варна, където е по свободен паркинга.

# 311
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Ходих днес до Кауфланд, 11 ч. бях на паркинга. Опашка повече от 20 човека. Само с колички е влизането, а те самите колички са си супер мръсни от край време. И сега е така. Освен това след зеленчуците някой явно по грешка ми отнесе количката, та трябваше да излизам пак и да взема друга.
Рибите на щанда изобщо не ставаха. Исках есетра, имаше, но толкова потъмняла, не взех.
Май към момента ще огранича пазаруването в Кауфланд. Прекалено дълго е чакането.

# 312
  • Варна
  • Мнения: 10 791


Кауфланд дали ще се сетят?..

# 313
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Не знам какво ще се сетят кауфланд. Днес само две каси работеха. Смисълът от разстояние с мръсните колички е никакъв. Щанда с риба спокойно могат да затворят.

# 314
  • Мнения: 35 116
Сега пред Кауфланд нямаше никаква опашка. Само разби съмнителни обекти- дето просят пари . Но не съм влизала

Общи условия

Активация на акаунт