Кауфланд - тема 41

  • 46 548
  • 747
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 826
Този мултикукър на Филипс от новата брошура не е ли изкуствено намалена цена? Някой има ли го?
Имам го от близо две години и съм доволна,купата е керамична,капака се сваля и се мие.А в момента е доста по -евтин в Метро.

# 601
  • Мнения: 7 847
Това мултикукър ли е?
Останах с впечатление, че е оня уред,  дето пържи (пече) с горещ въздух и без мазнина.
Пп погледнах, да, такова е.

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 15:29 от Билян@

# 602
  • Мнения: 3 955
Имам го от близо две години и съм доволна,купата е керамична,капака се сваля и се мие.А в момента е доста по -евтин в Метро.

В Метро е друг модел.

# 603
  • Мнения: X
Аз го имам купен от технополис началото на 2016г за малко под 300лв .Ползвам го ежедневно вече 4г.Обаче купата е керамична и след 1г. ползване беше за смяна ... За съжаление нито стоманена , нито каменна не пасва на този модел.

# 604
  • Мнения: 1 826
Имам го от близо две години и съм доволна,купата е керамична,капака се сваля и се мие.А в момента е доста по -евтин в Метро.

В Метро е друг модел.
Ами така е като не си помня цифрите на моя модел и за това двата ми изглеждат еднакви.Има бял и черен от двата модела ,които са,та не мога да ги различа....Моя е черен ,но точно кои цифри е ....не знам.
Разликата в двата кукъра е само броя на програмите ,това видях в сайта на Филипс.

# 605
  • sofia
  • Мнения: 405
Здравейте ! Роботчето за чистене ....Какво ви е мнението ? Да не взема да се мина😏

# 606
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 782
Копфсалатите са прекалено малки и много мръсни, сякаш са гледани в пясък.

# 607
  • Мнения: 3 196
Мнение за тримера на Филипс 8 в 1? Нечий мъж да го има и да даде отзиви?

# 608
  • Мнения: 25 729
Днес ще ходя за седмичния пазар. Дано да няма много хора, и опашка.

# 609
  • Мнения: 54 296
Днес ще ходя за седмичния пазар. Дано да няма много хора, и опашка.

И аз, Лъки.
От неделя не съм излизала от нас.

# 610
  • Мнения: 35 103
Вчера опашка нямаше ама вътре хора бол.
Ягодите не са лоши ама цената на кг е висока, предвид че вече са по 3.50 за кг

# 611
  • Мнения: 25 729
Днес ще ходя за седмичния пазар. Дано да няма много хора, и опашка.

И аз, Лъки.
От неделя не съм излизала от нас.
Аз изчаквах да вземат пенсии, че не ми се бута с възрастните.
Иначе по често отскачам до Лидъл.

# 612
  • Мнения: 19 004
Влезнах набързо в магазина на Т. Каблешков, че нямаше хора отвън и тъкмо вадеха намалените неща при млечните, взех моцарела, йогурт, фреш портокал Олимпус на 40-70% отстъпка. Blush

# 613
  • Мнения: 54 296
Да докладвам и аз.
Имаше строен ред навън и на касите, дезинфектанти на входа, обаче вътре някои пенсионери се заседяваха повече и на зеленчуците положението беше като на Женския пазар! Rage
Да не говорим, че часът съвсем не беше за пенсионери.
Маски имаха повечето, но дистанция не спазваха.

Купих авокадо - от малките, по 0,89, банани имаше по 1,79, те явно за тях бяха дошли.
Джнджифилът продължава да хвърчи нагоре, 13,99! Rolling Eyes
Домати и краставици взех, добре изглеждат. Розовите са по 1,99.

Маски по 5,99 и дезинфектанти има свободно.

# 614
  • Мнения: 35 103
Нямат си час пенсионерите. Аз днес пред Л. Чаках да стане 10.30 , че да влезем. Ама и тогава чакаха възрастни хора с нас.

Общи условия

Активация на акаунт