Кауфланд - тема 41

  • 46 561
  • 747
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 19 004
И аз преди малко ходих , няма хора , имаше и банани, че за тях отидох, наредили са на земята табелки кой къде да стои, но утре ще се спъват бабите я тях.
Пред касиерките има стъкла, да не ги наплюе някой с Корона.

# 316
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Пред касиерките има стъкла, да не ги наплюе някой с Корона.
Това ми изглежда смислена мярка.

# 317
  • Мнения: 19 004
Да...между другото, има смисъл и да не работят 2 съседни каси, защото така пак има човек до тебе като плащаш. Дори и на една опашка хората да са през 2 метра...

# 318
  • Мнения: 35 106
Мисля, че в случая се вземат много правилно мерки . Като си спомня първия ден след обявяване на положението.   Мале, и аз бях със стадото...

# 319
  • Мнения: 19 004
Добри са мерките, да
Само дето се чака повече ако отидеш в час пик

.

# 320
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Разтворимото кафе на Сантос бива ли го? Другата седмица мъж ми ще пазарува след работа. Аз само списъка ще правя, че мен няма да ме пуснат в София.

# 321
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Аз съм вземала от разтворимото кафе Сантос и не е лошо.Поне на мен ми хареса.
При нас и днес нямаше брошура.Явно са преустановили отпечатването им.

# 322
  • Мнения: 5 080
Брошури се разпечатват и раздават имам позната, която всяка събота раздава в квартала. От тази седмица каза, че им раздали маска, ръкавици, дезинфектант и разтворими таблетки витамин Ц.

# 323
  • Русе
  • Мнения: 7 056
И при нас към 15,30-16 ч. нямаше хора. Имаше си и промоционални стоки. Антибактериален гел нямаше. Обаче... успях да си купя спирт от Сейба и ще се дезинфекцирам с него. Дори си го направих и лавандулов.
В нашия Кауфланд като сложиха новите каси ги намалиха с 4(вече са 16) и разстоянието от каса до каса е по-голямо. Хората не са така нагъчкани като преди.
И в Лидл касите са с такива прегради, че дори и по-големи.

# 324
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Аз съм вземала от разтворимото кафе Сантос и не е лошо.Поне на мен ми хареса.
При нас и днес нямаше брошура.Явно са преустановили отпечатването им.

Имаме брошура още от събота, явно не са ги разнасяли навсякъде.

# 325
  • Мнения: 25 732
И ние имаме брошури.
Тоест имаше, в събота.

# 326
  • Мнения: 54 337
Разтворимото кафе на Сантос бива ли го? Другата седмица мъж ми ще пазарува след работа. Аз само списъка ще правя, че мен няма да ме пуснат в София.

Преди време имаше същата промоция, 2 буркана за 9,99.
Дъщеря ми го пие и не е казала, че не е ОК.

И при нас има стъкла за касиерките.
Но и строг ред.

# 327
  • Мнения: 4 303
Все още не съм влизала в нашия, но нали ходих в събота до аптеката и видях, как всеки грабнал по една количка и към входа. Няма ред, но никой не им ѝ казваше да се наредят и беше като пред окупация, отвсякъде хора с колички.
А иначе видях двама, които бяха споделили снимки как е другаде.

# 328
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
В случая на Кауфланд, според мен е неразумно че изчакват да излизат хора поетапно, на различни интервали от време и когато станат 20 приключили, айде влизат 20. Тоя народ после се бута на плодовете и зеленчуците първо. Поне така беше тази неделя в магазина, който посещавам само уикендно.

Разтворимото кафе Сантос аз не одобрих, взимала съм само веднъж за проба. На същото мнение съм и за това с червения етикет, от К марката. На мен ми горчат и двете.
Скрит текст:
Не съм много по кафето и надали мнението ми е достатъчно точно. От разтворимото харесвам най-много Якобс.

# 329
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Послидният път, когато ходих в Лидл, пропускателният режим беше много добре организиран -опашката седи навън, колкото човека излязат, веднага слагат дезинфектант на ръцете и пускат толкова човека вътре - така струпвания на закрито няма. Според мин зависи от охраната - те трябва да преценят правилно ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт