Кауфланд - тема 41

  • 46 581
  • 747
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 27 475
На показаната по-нагоре снимка (с тубичките дезинфектант- прозрачна и бяла опаковка) аз видях по-различни надписи: на едното пишеше "sanitizer", на другото (не съм съвсем сигурна) " gel"; на едното пишеше "helps fight bacteria and....", на другото "protects against....А показаните след това 2 опаковки ми изглеждат идентични, но с различен цвят тубичка.
За гофретника не разбрах въпроса- иска се инфо колко са ватовете или се иска снимка на плочите? В Лидъл скоро пускаха аналогични гофретници, ватовете бяха 750. Единия вид плочи бяха с друг вид фигурки...На този в Кауфланд едните плочи (по снимка в брошурата) са с мече, сърце, цвете и четирилистна детелина. Другият вид са гофрети. Третият вид не знам какъв е.

# 511
  • Мнения: 4 303
Понеже на врътката не видях да е изписано 180, предполагам малко преди 200 трябва да бъде...01 ли си имала? Сега завъртам веднъж наляво и така май пече от двете страни, но не съм сигурна защото има още един подобен знак.
Върти се надясно.
Първото пече отгоре и отдолу равномерно/според указаните градуси/, после следва само отгоре, само отдолу и после слаба фурна, независимо на колко градуса е настроено от другото копче.
Може би вместо на надясно, въртиш наляво?

# 512
  • Мнения: 2 790
Ами, да!😁 Блондинка съм 😅

# 513
  • Плевен
  • Мнения: 714
Моля, предложете ми хубав крем за ръце, който мога да намеря в К. 
Скрит текст:
Много съм доволна от SOS кремчето от Лидъл, но не го намирам.

# 514
  • Мнения: 5 207

Даже е намален в момента на 1.79.

# 515
  • Мнения: 2 371
Да попитам във всички магазини на К са изчезнали найлоновите торбички или само в някой да ги прибрали?

# 516
  • Мнения: 3 960
Да попитам във всички магазини на К са изчезнали найлоновите торбички или само в някой да ги прибрали?

И аз си мислех да питам как е по другите магазини. При нас ги няма повече от седмица. И се чудех дали имат проблем с доставките, или е част от кампанията за по-малко пластмаса. Аз лично се надявам да е второто.

# 517
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Даже не съм обърнала внимание, че липсват, тъй като ползвам старите си.

# 518
  • Мнения: 54 391
Кои торбички липсват?
Ходих преди малко. Нямаше хора, спокойно минах.
Купих домати по 1,79.

# 519
  • Мнения: 19 007
Във фантастико поскъпнаха обикновените торбички, вече са 25 ст.
Иначе много ми харесва как го правят във Франция, купуваш си найлонова торбичка за 25 цента от тия здравите, драскат й баркода, ползваш я колкото искаш и после ти я сменят безплатно.

# 520
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Предполагам липсват найлоновите торби с дръжки - брандираните. Че в първия момент помислих, че става дума за прозрачните при Плодовете и зеленчуците.
Не погледнах последният път има ли на касите, не ми трябваха.

# 521
  • Мнения: 3 960
Да, за  пластмасовите торби на касите става дума. Аз си ползвам многократни от плат. Но много хора продължават да си купуват всеки път торби.

# 522
  • Мнения: 54 391
Имам си винаги торбички в мен, не купувам нови.

Джинджифилът днес беше 11,99!?

# 523
  • Мнения: 1 122
На показаната по-нагоре снимка (с тубичките дезинфектант- прозрачна и бяла опаковка) аз видях по-различни надписи: на едното пишеше "sanitizer", на другото (не съм съвсем сигурна) " gel"; на едното пишеше "helps fight bacteria and....", на другото "protects against....А показаните след това 2 опаковки ми изглеждат идентични, но с различен цвят тубичка.
Скрит текст:
За гофретника не разбрах въпроса- иска се инфо колко са ватовете или се иска снимка на плочите? В Лидъл скоро пускаха аналогични гофретници, ватовете бяха 750. Единия вид плочи бяха с друг вид фигурки...На този в Кауфланд едните плочи (по снимка в брошурата) са с мече, сърце, цвете и четирилистна детелина. Другият вид са гофрети. Третият вид не знам какъв е.
И на двете опаковки пише Protects against Bacteria & Germs и Hand Gel Sanitizer. Ето отново снимки, дано този път се вижда по-добре:
Скрит текст:

В спрейчетата, които ползвам, спиртът също е под 70 процента - 68:
Скрит текст:
След малко ще си допълня поста.
Относно процентите на спирта.
DamaPika, този документ, който си дала, е от Международната федерация по фармация. Те цитират СЗО за спирта, но препратката към сайта им не дава тази информация. На сайта на СЗО никъде не се споменава колко процента спирт трябва да има в дезинфектантите, споменава се само, че трябва да съдържат спирт. Има и клипче. https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public Точните думи са:
Цитат
Regularly and thoroughly clean your hands with an alcohol-based hand rub or wash them with soap and water.

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 16:00 от Ditto.

# 524
  • Мнения: 27 475
Аз обаче имах предвид снимките преди твоите (стр. 31, пост номер 464)- на тях се виждаха тубичките с дезинфектант в картонени кашончета...Там се виждат различните надписи на различните тубички. Wink Все пак, не съм си измислила сама какво пише на опаковките, видяла съм го там. И на мен ми е странно защо са различни и надписите....

Общи условия

Активация на акаунт