Кауфланд - тема 41

  • 46 493
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 27 276
Маските при нас са по 5,99 лв, по 2 броя има в опаковка. Вътрешен и външен слой са от ранфорс, между тях пише, че има мембрана от нетъкан текстил. Перат се на 60 градуса, гладят се. Пише, че в опаковките са изгладени маските. Като цветове при нас имаше светлосиво, цвят капучино и няколко броя бежови-кремави (по-светли от телесен цвят). Аз взех от сивите, но в момента не мога да ги снимам, че са мокри на простора. По-удобни са от еднократните, защото е предвидено място за носа, вертикално в средната част има шев (маската е направена от 2 парчета които съединяват шевовете).

# 661
  • Мнения: 35 069
Таблетките Финиш дали си струват?

# 662
  • София
  • Мнения: 3 158
Таблетките Финиш дали си струват?
Да, добра е цената. Аз също се надявам да се добера до тях. От доста време не съм ходила в Кауфланд, но идната седмица ще е добре да отида.

# 663
  • Мнения: 4 841
Аз отдавна не ползвам Финиш. Вчера в мола в ДМ имаше намалени от тяхната марка, кутията им беше леко отворена. Ползвам основно ДМ-ските, понеже ми идват на 6лв за кутия от Германия. Ако закъсам, има в Лидл и Кауфланд на техните марки. При мен всичко върши работа, не съм забелязала разлика в различните марки. Сега така съм се заредила с таблетки, че спокойно мога една година да не купувам. Имам и прах Финиш (не съм очарована) цели две туби от едно намаление в Кауфланд, имам и течен. Всичко мие еднакво за мен.

# 664
  • София
  • Мнения: 3 158
Аз също не робувам на марката. Ползвам и харесвам и Лидл-ските таблетки и много ги харесвам. Таблетките Финиш в брошурата излизат на добра цена, въпреки че намалението е далеч от реалното, не са лоши.
Таблетките, които няма да купя отново са Fairy. Много харесвани тук, мият добре, но така ми омирисват посудата, че нищо не става за употреба ако не ги измия отново.

# 665
  • София
  • Мнения: 5 885
Аз дано не се повтарям с обсъждана тема, но има ли някъде бели яйца? Нали рядко влизам сега в магазини, та много не знам дали изобщо се намират

# 666
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 999
Аз дано не се повтарям с обсъждана тема, но има ли някъде бели яйца? Нали рядко влизам сега в магазини, та много не знам дали изобщо се намират
пълно е с бели яйца, но в Т-маркет.
даже май са и на промоция.

# 667
  • Мнения: 54 061
Дъщеря ми купи от Лидл бели, но не знам дали има сега.

# 668
  • София
  • Мнения: 5 885
Хъм, мъжа ми преди дни ходи до нашия Лидъл, свършили били белите яйца. Освен нещо да не ги е видял или забравил, това за него няма да е чудно Stuck Out Tongue Winking Eye ще обикалям явно. Т маркет при нас вече няма..

# 669
  • Мнения: 54 061
Съжалявам, Удън, но ние сме в Пловдив.

# 670
  • Мнения: 1 497
Белите яйца са от утре в Лидл и Кауфланд.

# 671
  • Мнения: 18 993
Мнение за нефилтрирания био зехтин? Цената е добра.

# 672
  • Мнения: 44
Аз дано не се повтарям с обсъждана тема, но има ли някъде бели яйца? Нали рядко влизам сега в магазини, та много не знам дали изобщо се намират

Бели яйца ще има от понеделник на 3.99лв 20бр

# 673
  • Мнения: 25 675
Лидъл в Младост има бели яйца с кори, и червени има.

# 674
  • Мнения: 5 207
И двата вида яйца в Кауфланд са вече изложени и се купуват активно.

Общи условия

Активация на акаунт