Кауфланд - тема 41

  • 46 644
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
Кое брашно за козунаци препоръчвате? Ще са на 1лв тази седмица.

Последна редакция: нд, 12 апр 2020, 17:54 от megivarna

# 676
  • Русе
  • Мнения: 7 058
И двата вида яйца в Кауфланд са вече изложени и се купуват активно.
При нас бели яйца преди 2 часа нямаше. Имаше само кафеви М на 4,49 лв. кората.
Днес имаше патладжан и тиквички, но нямаше домати. Бяха останали десетина нагнили в едно кашонче. Нямам късмет съд зелеуците в нашия Кауфланд, значи.Grinning

# 677
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
Кое брашно за козунаци препоръчвате? Ще са на 1лв тази седмица.
"за баница"  на Софиямел
+ св.мас + олио   и настроение.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Кое брашно за козунаци препоръчвате? Ще са на 1лв тази седмица.
Най добър козунак става с брашно на София мел за баници.

# 679
  • Мнения: 27 549
Има ли филтри за влагоабсорбатори в Кауфланд?

# 680
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Сто човека с колички имаше току що пред нашия Кауфланд. Тези хора не са добре. Чак пък кой знае какво няма интересно тази седмица, че да идеш непременно в понеделник да се блъскаш, за да си го купиш. Малко преди това в Лидл-НАП нямаше никой.

# 681
  • Мнения: 1 511
Сто човека с колички имаше току що пред нашия Кауфланд. Тези хора не са добре. Чак пък кой знае какво няма интересно тази седмица, че да идеш непременно в понеделник да се блъскаш, за да си го купиш. Малко преди това в Лидл-НАП нямаше никой.
Аз ходих рано да пазарувам. В 8:30 като излизах, едва се измъкнах. Пенсионерите като хуни влизаха навътре, все едно някой ги е държал вързани досега.

# 682
  • Мнения: 35 112
Тази седмица ще в така май всеки ден

# 683
  • Мнения: 27 549
Е как...Великден иде, трябва да ядат... Joy
А пенсионерите- взели са пенсиите и сигурно има някакви сладки неща на промо...
Пийкок, ужасно си права. И аз така мисля...

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Хм...тъкмо си мислих към 14ч да се пробвам.

# 685
  • Мнения: 27 549
Трябва да върна един чаршаф. Нали няма забрана за връщане? Яд ме е, харесва ми и имам нужда, но размерът не ми пасва така както мислех...

# 686
  • Мнения: 5 255
Аз ходих рано да пазарувам. В 8:30 като излизах, едва се измъкнах. Пенсионерите като хуни влизаха навътре, все едно някой ги е държал вързани досега.
Точно от 8:30ч. до 10:30ч. трябва те да пазаруват. А ти какво правиш в ранни зори в магазина? Вързана ли беше досега?

# 687
  • Мнения: 1 511
Аз ходих рано да пазарувам. В 8:30 като излизах, едва се измъкнах. Пенсионерите като хуни влизаха навътре, все едно някой ги е държал вързани досега.
Точно от 8:30ч. до 10:30ч. трябва те да пазаруват. А ти какво правиш в ранни зори в магазина? Вързана ли беше досега?
Да, вързана съм. Имам малко дете и използвам да пазарувам преди да се събуди, при това на десет дни веднъж. Не се разкарвам за един хляб, едно мляко и т.н. както гледам, че пазаруват пенсионерите.

# 688
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Не са пенсионерите болката, а начинът на допуск.
Оставете ми бял Линдор за неделя. И тази "намалена" цена не е ОК, но откакто не пътуваме съм се примирила дори и с качеството.
Печената капия в буркан, 670 гр. с оцет ли е? Пише че е овкусена, с какво ли.

# 689
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
Аз ходих рано да пазарувам. В 8:30 като излизах, едва се измъкнах. Пенсионерите като хуни влизаха навътре, все едно някой ги е държал вързани досега.
Точно от 8:30ч. до 10:30ч. трябва те да пазаруват. А ти какво правиш в ранни зори в магазина? Вързана ли беше досега?
не е баш така .
пенсионерите може да пазаруват през целият ден.  тези, които не са пенсионери не могат да пазаруват в този
часови диапазон. друг е въпросът как се доказва кой е пенсионер и кой не.

Общи условия

Активация на акаунт