Кауфланд - тема 41

  • 46 581
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 207
Кауфланд ще работи на 19.04. Синът ми е от 6 до 16 ч. на работа, магазинът не знам до кога е, ще го питам, ако някой се интересува.
Зеленчукът се доставя всяка сутрин. Възможно е марулите да са свършили.

# 706
  • Мнения: 3 960
Доколкото знам на 19-ти ще работи от 9 до 18. Имаше идея да не се работи в неделя, но явно са я отхвърлили след като са дали новата брошура за печат.

# 707
  • Мнения: 27 473
Може и да има магазини които работят на Великден на някои места, но за тези които са от снимката която публикувах е сигурно, че няма да работят. Ако написаното в брошурата е вярно. Обаче е МЕГА тъпо след като са ти напечатани брошурите да се отмяташ...тъкмо си викам "ех, колко си държат на служителите" Laughing
Утре ще ходя, дано не забравя да погледна работят ли в неделя...и дано не ми правят проблеми за връщането на стока...

# 708
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 389
Аз ли бъркам или си работат на Великден мин години?
Днес имаше голяма опашка и се отказах да влизам..

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 17:51 от nasito8988

# 709
  • Мнения: 1 038
Магазина почива на Великден тоест понеделник и на Коледа 25.12 винаги не само тази година. Тоя народ му казват стой си вкъщи, а безумно се обикаля по магазините за по едно,две неща от всеки магазин голямо спестяване ще да е...

# 710
  • Мнения: 54 391
Отидох и кат видях до къде се вие опашката, направо кръгом!

Ти като Радев! Кръгом и бегом обратно! Joy
Сбъркала си, че си се върнала. Аз бях на опашката, бързо вървеше.
С маски са всички при нас, не знам дали връщат в К, но в Лидл съм сигурна, че да.
Козунаци взех от 0,99, миналата година те най-много ми харесаха на вкус.
Нямаше маски, свършили са.
Но в аптеката имаше еднократни, май по 1,50 бяха. Аз имам и не ми трябват.

# 711
  • Мнения: 5 207
Кауфланд не работеше само на 25.12. и 01.01. За пръв път тази година и Великден щеше да е почивен, но го отмениха. Всички магазини ще работят на 19.04., независимо какво пише в брошурата.

# 712
  • Мнения: 3 960
Магазина почива на Великден тоест понеделник и на Коледа 25.12 винаги не само тази година. Тоя народ му казват стой си вкъщи, а безумно се обикаля по магазините за по едно,две неща от всеки магазин голямо спестяване ще да е...

Никога не е почивал на Великден. Явно и тази година няма да е. Не знам защо са си променили плановете впоследствие, но ако нямаше да работи щеше да го пише в сайта или във фейсбук.

# 713
  • Мнения: 19 007
При нас е било спокойно и се е влизало веднага до към 9:30...после километрична опашка.

# 714
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Гоорнооряховски пръчици на Стефанов (тази седмица уж на промоция) - отвратителни, с вкус на гранясало. Confounded
Добре е, че реших да купя само една пръчка, защото досега не сме ги пробвали. И кучетата навън не искат да го ядат това нещо.

# 715
  • София
  • Мнения: 9 918
Днес имах път през К и реших да взема туй онуй. Разбрах че няма бърза каса вече.
Но, колегите които обслужват на деликатеси - няма ли начин да взимат с вилица от нарязаните филета или това е във вселена с президент Монк Simple Smile
И защо касите в 2 от 3 пъти - ги заварвам мръсни (лентата) - нямат ли автомеханизъм за измиване или да я измие който е отговорен... днес направо ме погнуси - кал мисля беше, не знам от къде я изровиха, но на касиерката не й направи впечатление...

# 716
  • Мнения: 3 960
Днес имах път през К и реших да взема туй онуй.
Бърза каса няма как да има в ИП - има малко служители на смяна. И в този дух преустановено е изплащането на гаранция за бързо обслужване на каси.
Колбасите не ги ли вземат при вас с вилица? Аз отдавна не съм взимала нищо от там, но помня, че така беше.
Ако постоянно има хора няма физическа възможност за почистване на каса и не е автоматично. Калта е от картофите или цветята.

# 717
  • Мнения: 19 007
При нас работят достатъчно каси последния месец и има по максимум 3-ма чакащи...но ходя обикновено в ранен следобед, когато е спокойно.

# 718
  • София
  • Мнения: 9 918
Днес имах път през К и реших да взема туй онуй.
Бърза каса няма как да има в ИП - има малко служители на смяна. И в този дух преустановено е изплащането на гаранция за бързо обслужване на каси.
Колбасите не ги ли вземат при вас с вилица? Аз отдавна не съм взимала нищо от там, но помня, че така беше.
Ако постоянно има хора няма физическа възможност за почистване на каса и не е автоматично. Калта е от картофите или цветята.
Не, по спомен от няколкото пъти май не повечето пъти с ръкавици... но тя тая ръкавица кой знае от кога е...

# 719
  • Мнения: 1 826
При нас също опашката беше многоооо голяма ,почти до края на целия паркинг,минава през инвалидните места и не може да се паркира,колички нямаше и си тръгнахме,това беше към 11 ч.После ходихме към 14 ч и нямаше толкова хора,всички бяха с маски,кърпички нямаше за забърсване на количките,ама и хората вътре не спазват дистанция.Колички пълни със стекове кенчета с бира ,кашони с козунаци и чакаш на касата...ама поне работиха доста каси та минахме бързо.

Общи условия

Активация на акаунт