Кауфланд - тема 41

  • 46 571
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
При нас в стария Кауфланд (Стара Загора) като отида след 17:00 часа плодовете и зеленчуците са яко ошушкани. Днес например търсих банани, зелени ябълки, картофи, краставици, пресен лук - нямаше.

# 736
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Маски имаше при нас тази вечер.
Дезинфектанта от 500 мл. в Бултекс 99 е на цена 7,90 лв. А в Русе магазините са в съседство.
Опашката вървеше бързо, пускаха максимум 10 човека, но вътре магазина е препълнен със стока(където се сетилеи, там редили) и просто няма как да минеш с количката. Накъдето се завъртиш и срещу теб се оказва друг с количка. Работеха 4-5 каси с по двама до трима човека. Реално няма хора, а предвижването е трудно.
Купих си краставици, грейпфрути и брашно за козунак. Исках купа за салата, но нямаше. Дори и етикет нямаше. Резервните лепкащи ролки и те бяха свършили. И съвсем обикновена боя за яйца нямаше.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
В понеделник преди обяд купих маски(2бр в пакет,от памучен плат,ранфорс),бяха в кашон на стелажа с дезинфектанти преди касите,изпрах ги,пробвахме ги,удобни са,и вчера се върнах за да купя още,но нямаше...

# 738
  • Мнения: 730
Здравейте, предлагат ли гланц за съдомиялна в Кауфланд?

# 739
  • Мнения: 5 207
Естествено.

# 740
  • Мнения: 3 196
Кои таблетки за съдомиялна са по-хубави - промоционалните Финиш в К или някой от тези Медикс в Лидл До сега съм ползвала само w5 и сега се чудя между тези трите вида

# 741
  • Мнения: 378
Кои таблетки за съдомиялна са по-хубави - промоционалните Финиш в К или някой от тези Медикс в Лидл До сега съм ползвала само w5 и сега се чудя между тези трите вида

Финиш според мен

# 742
  • Карлово
  • Мнения: 4 627
Как е маслото на промоция?

# 743
  • Мнения: 27 442
В понеделник преди обяд купих маски(2бр в пакет,от памучен плат,ранфорс),бяха в кашон на стелажа с дезинфектанти преди касите,изпрах ги,пробвахме ги,удобни са,и вчера се върнах за да купя още,но нямаше...
На опаковката пишеше, че са изгладени преди да бъдат опаковани.
Маслото е хубаво, едно от любимите ми.

# 744
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 365
Vyx, за Медикс има лоши мнения в темата за препарати за съдомиялна, бил надрасквал съдовете.

# 745
  • Мнения: 20 144
Аз бих си взела Финиш.

# 746
  • Мнения: 35 107
Аз също взех на Финиш

# 747

Общи условия

Активация на акаунт