Сол във водата?!

  • 8 212
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957
дали е вредно да се сложи сол във водата не съм сигурна,понеже морската вода също е солена

Ама какво общо има морската вода в случая?!Сега ако кажете и че си водите едномесечното бебе на плаж,че и го къпете в морето... #Crazy

# 16
  • Мнения: 619
Ама какво общо има морската вода в случая?!Сега ако кажете и че си водите едномесечното бебе на плаж,че и го къпете в морето... #Crazy

ами един вид заместват морската вода-все пак не заемам тяхната позиция-казах,че не съм осолявала водата(и че просто не съм сигурна дали е толкова вредно,след като после хубаво го изполиват с чиста вода)

# 17
  • Мнения: 3 360
винаги съм твърдяла, че бабите нямат място при бебето.
Точно така! PeaceПрочети повече и вземи решение ти ,като майка!
По темата!Сол-НЕ!

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 10:25 от tutti

# 18
  • Мнения: 7 474
винаги съм твърдяла, че бабите нямат място при бебето.

Абсолютно! Peace Ако сега се поддадеш на натиск, утре кой знае какво ще те изнудят да направиш ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 237
Слагала съм на Калина по една лъжичка сол във ваничката,с профилактична цел.Но една лъжичка  и после съм я изплаквала.
Но това с осоляването...ей богу,не мога да го разбера ! #Cussing out
Пази си детето,не се предавай,тия жени явно живеят в друг век ! (не се обиждай) Naughty

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Муаъхахаха, осоляване!!  Joy Солена риба ли ще правят?
Удивително е!
А бебето на майката ли е или на бабата? Баща има ли?(простете за въпроса, мож неудобен да се стори, но ако има баща и той няма мнение за детето си, за осоляването му..)  ooooh!
Шарен свят, луди всякакви.
О, вместо сол, може с ракия да го намажат. Все файда!

# 21
  • София
  • Мнения: 630

Само им предложи първо те да се осолят, но на най-нежните си места и да постоят така известно време.


Много ми хареса Joy. Ще придобият съвсем пресен личен опит Mr. Green.

# 22
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Не се палете толкова!Естествено аз съм се информирала по темата и за това съм против!Но тъй като мен са ме осолявали,трябвало и детето ми да ме последва!Е да ама не  Mr. Green Въобще няма да им се дам!
Благодаря на всички за единодушното мнение  Hug

# 23
  • Мнения: 416
Теб като са те осолявали, сега потиш ли се? Grinning

Освен това  - потенето, акането, пишкането, пръцкането, оригването, /с извинение/, храненето, сънят, са нормални човешки функции и реакции, ако липсват, определено има проблем!

Ако човек не се поти означава, че има много, много сериозен проблем!

Не се давай категорично и успех!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Слагала съм на Калина по една лъжичка сол във ваничката,с профилактична цел.Но една лъжичка  и после съм я изплаквала.


Каква е профилактичната цел точно?

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Слагала съм на Калина по една лъжичка сол във ваничката,с профилактична цел.Но една лъжичка  и после съм я изплаквала.


Каква е профилактичната цел точно?

И аз това исках да попитам? При наличието на всякаква бебешка козметика - каква е ролята на солта? И ако беше толкова полезна, би трябвало във всеки бебешки крем да има сол.

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Аз смятам че твоите собствени инстинкти са най верни.
 Майка ти и свекърва ти сигорно са добронамерено настроени но все  пак сега е 21 век и нещата са се променили от преди 30 години.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз смятам че твоите собствени инстинкти са най верни.
 Майка ти и свекърва ти сигорно са добронамерено настроени но все  пак сега е 21 век и нещата са се променили от преди 30 години.

Абсолютно те подкрепям.
Абе, гледайте си децата, както сметнете за добре, бе, хора. И на мен ми дават акъл, но като ми кажат 2 пъти едно и също нещо и отговарям : "Казах, че няма да бъде така и точка по въпроса!" и трети път не ми се казва.
Вчера например захранвах с картофено за първи път. Свекървата нададе вой да сложа прясно мляко, масло и захар в пюрето, но не сложих, защото АЗ така съм решила на база на прочетеното из форума.Това е! Децата са си наши! Naughty

# 28
  • Мнения: 318
  lian, какви са тия глупости!?!?!?!?!? Shocked
Ти какво искаш, да ти изпекат детето ли???????? Rolling Eyes
Недопускай да извършат това варварство над детето ти!!!!!!!!!!
Чувала съм, че такива бебчета после ги прибират в спешно отделение, с потпухнала, обелена и изгоряла кожа.
Отстоявай!
Детето си е твоя рожба и не допускай да му сторят нещо лошо с тезе изкуфели бабени девитини.

Със сол ще го осоляват, да не му миришело тялото. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Хей, хораааааааа  в ХХІ век живеем!!!!!!!!!!!!!

# 29
  • Мнения: 8 505
Не се палете толкова!Естествено аз съм се информирала по темата и за това съм против!Но тъй като мен са ме осолявали,трябвало и детето ми да ме последва!Е да ама не  Mr. Green Въобще няма да им се дам!

Много ясно,че няма да им се даваш!Теб като са те слагали на гърне от 3-месечна (примерно),защото е нямало памперси,ще им позволиш ли да слагат детето то от толкова рано!?Изсъскай им като не става с добро и да не ти се месят повече Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт