Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 362
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 075
Ще ги изям тези двамата Joy
Готина им е сцената.

Целуни я, бе Пенев!

# 121
  • Мнения: 35 110
Пенев и Ненева са най- реалистични! Нямат слаба сцена

# 122
  • Мнения: 4 075
Уф, Тасев пак ли ще се заяжда със Зорница Rolling Eyes

# 123
  • София
  • Мнения: 12 401
Пенев и Кунка са номер едно. Страхотна двойка.

# 124
  • София
  • Мнения: 2 303
О, ПЕнев, КУНка!
Смях се със сълзи - тия двамцата са големи свежари Joy Само заради тях си струваше серията. Тасев ме дразни ужасно - само, когато е нежен с Нора му се получава добре...

# 125
  • Мнения: 5 846
На Наков само сцената в асансьора ли му беше?

# 126
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тасев ме дразни ужасно - само, когато е нежен с Нора му се получава добре...
По една секунда на епизод. И то не всеки
Иначе планът му май ще проработи. Не съм много наясно с този тип съсобственост, но това, че хем ще държи контролния пакет, хем пък и държавата е съдружник, ми се струва, че е добър вариант.
Много хубаво, че Нора удържá на напрежението.
Ххаха... Пенев и Кунка... благодарение на тях гледахме най-интересното в епизода.
Докато вървят финалните надписи, за следващия епизод дадоха Галя как казва на Петър "Да не се превръщаме в Мазов и Хинова". Дали е стопляне на ледовете? С тоя серт характер на Галя чак ми се вижда нереално.
HumbleDrumble, да. Утре ще го гледаш Свеженчо

# 127
  • Мнения: 142
Днешният епизод не ми допадна особено... Хареса ми само това, че Нора се въздържа и хвърли ножчето. Надявах се отново на сцена с Хаджихристев Heart , толкова бяха сладки във вчерашната. Надявам се не случайно детето имаше нужда от уролог и не случайно Огнянова и Хаджихристев станаха свидетели на историята с рязането( но естетвено това са само мои надежди Simple Smile ).

# 128
  • Мнения: 9 619
Тасев...............добре че, засега, Нора прояви разум и изхвърли ножчето, защото ако очакваме на него да забележи нещо. Как не я вижда, че не е добре и как всичко това и влияе, и я срива?

Пенев и Кунка - в реасторанта започнаха добре с разговорът да се опознаят, нямаше нужда да го обръщат на простотия накрая, хич не ми бе смешно

Тасев ще маха слабите и колебливите т.е. Зорница и Гринчи.

# 129
  • Мнения: 142
Тасев...............добре че, засега, Нора прояви разум и изхвърли ножчето, защото ако очакваме на него да забележи нещо. Как не я вижда, че не е добре и как всичко това и влияе, и я срива?

Пенев и Кунка - в реасторанта започнаха добре с разговорът да се опознаят, нямаше нужда да го обръщат на простотия накрая, хич не ми бе смешно

Тасев ще маха слабите и колебливите т.е. Зорница и Гринчи.
Пенев и Кунка ги пропуснах, много са ми чаровни и се радвам, че поне при тях нещата вървят долу-горе добре. Heart Eyes
Не знам за Зорница, но струва ми се, че последното нещо, което е Гринчи то е слаб и колеблив. Grinning

# 130
  • Мнения: 9 619
Имах предвид под Зорница и Гринчи Урологичното отделение. Тасев явно пак ще е недоволен. Нямаше проблем да увеличи още заплатата на пиарката, ама за доктор защо ли да има Grinning

# 131
  • София
  • Мнения: 9 558
Епизодът ми беше so-so.
Изненада ме Тасев с този ход и не мога да схвана каква му е крайната цел и защо толкова държи да запази Юлия в екипа. Обаче се превръща в бездушен и безчувствен човек и ще настрои всички против себе си. Май Стаменова ще е тази, която ще защитава лекарите от новия стар собственик.
Радвам се, че Нора изхвърли ножчето, но май приключи и с Борис.

Пенев и Кунка не ми харесаха особено, бяха пренавити, нелепи. Имах по-големи очаквания. По добре се получиха сцените с Лора, Мазов и Кунка. А доцентът е такава гадина, че да ти е драго да му извиеш врата.

Аз мисля, че ХХ ще играе мръсно на Зорница.. Високомерен, безпардонен, с огромно самочувствие и очаквам да саботира Зорница. Има да извърви още много път, докато се промени.

Последна редакция: пт, 13 мар 2020, 23:42 от rosi_ta

# 132
  • София
  • Мнения: 2 303
Гадта все още не ми е ясен. Нарцис е и явно има някакъв проблем с майка си. Сценаристите е крайно време да аргументират поведението му.

# 133
  • Мнения: 4 075
Тъййй...когато човек се затвори вкъщи, има много време да мисли Joy
Тасев отсега го виждам как ще реши да затвори урологичното отделение и аха да се случи, буквално в последния работен ден, ще му се случи нещо с...да речем бъбреците Joy Естествено, Зорница ще се наложи да го спасява(Малката Гад няма да е на линия да се ежи, а може и да се ошашка като никога) и след случката на Тасев ще му дойде акъла в главата да ги остави.
Междувременно дано Нора не си направи нещо.

Абе случайно ли е, че "шефът-гад" в два сериала в момента се казва Тасев Joy

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 14:03 от Donna Paulsen

# 134
  • Мнения: 9 484
И аз това си мислех вчера като гледах Съни бийч 😃
 случайно е, предполагам - нашия Тасев до скоро си беше обикновен пикльо, не му беше пораснала чак толкова работата

Рязко ми се прииска Зорница отново да включи флекса в действие в операционната за Тасев 🤣😃😁

Общи условия

Активация на акаунт