Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 371
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 9 484
Хмм, пак ли ще гледаме самотна страдаща Кая?!
не се бях замислила за опция Алекс да замине за Лондон, но не ми се вижда много логично, ама то знае ли се 😁

# 436
  • София
  • Мнения: 9 558
Ами, аз  така си мисля, не казвам, че така да се случи:-). А и Алекс май не снима от доста време - пътъва с Доза Щастие из Европа и България, беше в Лондон, сега си седи в къщи и е с децата, а Яна работи, поне така каза вчера в директно включване в На Кафе.
Пациентът от миналия епизод нали разказа на Василев как пропуснал живота на сина си, жевеейки далече от него и прочее. Не вярвам това да е казано само заради едия телефонен разговор с Биляна Wink

# 437
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В директното включване каза, че Яна е излязла да пазарува. Не работят в момента.

# 438
  • София
  • Мнения: 9 558
Хмм, каза, че тя работи, дори Гала, го избъзика.

# 439
  • Мнения: 9 484
Конкретно за момента май каза, че е излязла да пазарува, но аз разбрах, че принципно тя работи, а той е повече вкъщи с децата.

Алекс не го следя и не съм обърнала внимание дали снима или не, сега като казвате и се замислих, че е възможно наистина да го изкарат, ще видим.

# 440
  • Мнения: 5 846
Да ги поразредят-Наков има нужда от повече екранно време😁

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Добре, де...аз продължавам да не разбирам защо да не си тръгне тоя самохвалко?

# 442
  • Мнения: 9 619
Добре, де...аз продължавам да не разбирам защо да не си тръгне тоя самохвалко?
Е, къде ще е драмата тогaва? Grinning Нали трябва да върви повествованието.

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Да, де ама не е хич реално Simple Smile

# 444
  • София
  • Мнения: 9 558
Мисля, че им е време да измислят друга драма, че тази взе много да издиша - нито поведението на ХХ, нито това на Зорница е реалистично, ами граничи с абсурдността.

# 445
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
ХХ високо, ясно и изразително се обяснява на Тасев.

# 446
  • Мнения: 5 846
ами, ако:
Скрит текст:
Наков и Захариев срещнат в бара подпийналият леко Гринчи, увесил нос над часа джин с лимон!? Пешо ще се отряска яко и някой трябва да го замъкне у тях. Или някъде, дето да преспи. Наков де ги има тия сили да мъкне на гръб сто кила. 😁🙏И после Наков и Гринчи ще пробват новите завивки(на сърчица, пробити със стреличка и капка кръв) на Наков в спалнята му😁

# 447
  • Мнения: 9 619
Попадна ми статия за Филип Буков или както ние обичаме да наричаме героя му - Гринчи Grinning
https://www.vesti.bg/otkradnat-jivot/noviiat-lekar-v-otkradnat-z … talantliv-6107087

# 448
  • Русе
  • Мнения: 1 770
"Владимире" SatisfiedSatisfiedSatisfied

# 449
  • Мнения: 9 619
Кайчето още малко и ще се разреве, така гледа Алекс и как преживява той случая.

Общи условия

Активация на акаунт