Играта – идеалният момент за нови знания и семейни моменти с LEGO® DUPLO®

  • 6 759
  • 216
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 770
Нямам любимо време-то е постоянно. Тя не обича да играе самичка и постоянно ме тегли,готвим заедно,подреждаме,храним бебета,четем книжки... Изненадва ме колко бързо учи и запомня всичко,определено е много изобретателна и съобразителна,като всички дечица.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Моите деца са по-големи, но много обичам да прекарвам време с тях. Основно с голямата дъщеря редим пъзели през почивните дни, а с малката творим и рисуваме всеки път, когато имаме свободно време.
Детското въображение е безгранично и винаги съм се възхищавала на възможността им да намират лесни и логични решения на неща,  които на мен са ми се виждали нерешими.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 006
Любимото ми време за игра с децата е преди обед, тогава са най-креативни и най-любознателни.
Тяхното въображение ме учудва най-много, когато по свой детски начин обрисуват заобикалящия ги свят. Тяхното въображение няма граници, както на възрастните придобити през годините.

# 18
  • Мнения: 2 495
Имам дъщеричка на 7 м.и батко на 11 год.Определено чакам момента когато ще се заиграва с такива играчки,а батко й е много изобретателен и ще й показва.

# 19
  • Мнения: 633
Играем си предимно почивните дни или след работа, когато имаме повече време. Когато е хубаво времето винаги навън. LEGO му е любимо занимание, винаги измисля страшно креативни и интересни неща, които ме впечатляват.

# 20
  • Мнения: 474
В създадената карантина имаме изобилие от време за игри. Редим пъзели, четем книжки, правим макети на различни теми и точно там детското въображение ме изумява.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 411
Всяко време е подходящо за игри, дори домакинските задължения се превръщат в част от игрите у нас.
Когато не са на градина занимавките са целодневно, а иначе ги делим на игри преди вечеря, игри след вечеря и игри преди сън.
На 3 години ме впечатлява сюжетите, които измислят и как съчетават реални с измислени ситуации. Вече умеят сами да си строят къщи, укрепления и трасета от възглавници, дюшеци и други. Също много интересно пригаждат съдовете в различни игри. У дома си правим "влак" от маса и 5 стола, на който се возят играчките. А най-забавното е как от няколко приказки сглобяват една и я разказват едно като се допълват.
Също имаме два сета от Лего Дупло - влакчето и една кутия с много части, от която строят основно ракети и кули

# 22
  • Мнения: X
Всяко свободно време е подходящо за игра. Изненадващо е как докато отместиш поглед за миг и той вече е сътворил три бели. 😂 Определено за пакостите има усет.

# 23
  • Мнения: 176
Възприема и запомня неща, който даже не съм му показвала, а той случайно е видял. Играем при всяка една свободна минута на мама.

# 24
  • Мнения: 1 406
Играем по цял ден с двугодишния ми син.
Учудва ме, как бързо възприема нещата. Обича много да имитира и иска да прави всичко сам.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 633
По цял ден си играя с детето, прави ми удоволствие да му измислям нови и нови игри. Учудва ме силната му памет, а е едва на 1 годинка. Играем си с колички, а той хваща плюшените играчки да ги слага в колите, за да ги вози. Прави асоциация може би с нашата кола, предполагам.. 😂

# 26
  • Мнения: 818
Страхотно е да си с малчуганите и да можеш по всяко време да направляваш техните желания да конструират и да откриват новото в света.В нашия дом използваме всяко време за игри и веселие.

# 27
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Няма значение коя част на деня е за да играем с малкия.Обожавам времето с него!
Това което ме удивлява в него е огромното въображение което има.Обожавам да го слушам и да наблюдавам жестовете и мимиките му докато разказва някоя история.

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Ако нямах и други задължения, щях да си играя през целия ден със сина ми. Любимо обаче ми е да си играем сутрин, преди да отида на работа, той е свеж и наспан, а аз се зареждам с емоция и настроение за деня. Несравнимо с нищо друго!!!
Изненадвам се от паметта му и изобретателността по отношение на това да превръща обикновени предмети от ежедневието в пособия за игра.

# 29
  • София
  • Мнения: 244
Любимото време за игра е вечер когато всички сме вкъщи, а най-много ме изненадва усета и въображението, с които възприема новите неща.

Общи условия

Активация на акаунт