Пазарджик - 6

  • 12 939
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз ще се опитам да дойда. Трябва да вземем и памперсите от летящата.
Петя, нали се сети за кое кафе говоря, там където ни виждаш почти всеки ден. Аз ще съм там към-10,30-11,00 ч., че преди това имам работа в пощата.

# 256
  • Мнения: 1 072
Момичета, не се сърдете. Просто бях в София при мъжа ми, а там нямам нет.

По въпроса. Предлагам посещение във Ветрен  на 30 септември. Докарах дрешки и от Сф, така че багажа, който съм приготвила няма да се събере в една кола. Непременно трябва да отидем в дома, тъй като в събота на срещата се запознах с дистрибутор на детски стоки. Човека предложи да доставя в дома детски храни и пюрета. Но първо искам да разговарям с директорката.

Желаещи???

 winter, радвам се, че си толкова загрижена.    bouquet    bouquet    bouquet

  Не виждам защо трябва да има някакъв изявен лидер. Всеки може да поеме някакъв ангажимент или да не поеме. В случая решаваш, че можеш да отидеш, ок. Аз обаче не мога, защото съм на работа.


 

# 257
  • Мнения: 1 072
Забравих да ви попитам. Спешно ми трябва кинкалерия или магазинче, където продават разни маниста, висулки и тем подобни джунджурийки. Някой да е забелязал някъде??

# 258
momi4eta az sam ot pazardjik,no vi 4eta ot London,za6toto ot dosta vreme jiveq tuk.Mnogo ste mi zabavni i sladki,Prodaljavaite vse taka Laughing

# 259
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Летяща, днес решихме с Уинтер да отидем в сряда след обед (у нас наистина е доста тясно и въобще няма къде да ги държа дрехите, сега съм ги наблъскала в хола около компа Crazy). Което не пречи да отидем втори път Wink, тъкмо ще ги питаме дали е удобно да се ходи в събота и неделя. За багажа не се притеснявай, колата на Уинтер е голяма Laughing. Тя ще се свърже днес с теб, за да се разберете за памперсите.
Забравих да ви попитам. Спешно ми трябва кинкалерия или магазинче, където продават разни маниста, висулки и тем подобни джунджурийки. Някой да е забелязал някъде??
Сещам се за магазина за платове с/у Бингото и има един магазин срещу автогарата, там където са новите сгради със зъболекарски и лекарски кабинети. Продават разни фибички и шнолки, месля че и такива неща има.

# 260
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Днес Ви заспа неочаквано и минах чак към 12.30ч през кафето, но вече ви нямаше. За сряда след обед ли се разбрахте? Ако е така и аз ще дойда. Ще се съберем ли всички в колата на winter?

MARIANA78, Добре дошла   bouquet Разкажи ни повече за себе си, може и снимки да дадеш, ако искаш.

# 261
  • Мнения: 1 072
Летяща, днес решихме с Уинтер да отидем в сряда след обед

Добре, можете да минете да вземете нещата във вторник вечерта. Тази вечер ще подредя и останалото в кашони.

momi4eta az sam ot pazardjik,no vi 4eta ot London,za6toto ot dosta vreme jiveq tuk.Mnogo ste mi zabavni i sladki,Prodaljavaite vse taka Laughing

Добре дошла Марианче. Темза не е като Марица, нали ?   Grinning  Mr. Green  Grinning

# 262
  • Мнения: 239
добре дошла на MARIANA78. поздрави от пазарджик. Peace

# 263
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет!
Одеве се прибрахме от Чирпан и сега се стягам за работа - имам курс от 17.45 часа  Grinning
Радвам се,че сте се нагласили да идете до Ветрен.  Hug
Но май няма да успеете да се видите с Директорката,казаха,че стои в Дома до 13.00 часа.
Ето адреса и телефона:
 ДМСГД "Св. Стилиян"
 ул. "44-та" №33
 тел.  03584/23-71

Може да се обадите и да помолите да ви изчака (ако й е удобно),за да се видите.
С нетърпение чакам отзивите и снимките ви.

# 264
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Петя, мисля че ще се съберем, джип е все пак Wink. Уинтер ще мине да ме вземе към 14,20 ч., значи теб ще те вземем в 14,30 ч., само кажи от къде точно Peace.
Гвен, знаеш ли името на директорката?

# 265
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Мен от бензиностанцията на Куалита. Благодаря  Hug

# 266
  • София
  • Мнения: 1 511
За съжаление не знам как се казва. Thinking

# 267
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мен от бензиностанцията на Куалита. Благодаря  Hug
Ок.

# 268
  • Мнения: 1 072
Мама Мери, Уинтър, кога да ви чакам довечера за да ви дам багажа? Айде идвайте ще ви черпя с грозде.  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 529
Здравейте! Аз съм нова petjah ми писа миналата седмеца и Ви четя редовно, но все не намирам смелост да Ви пиша! smile3520

Общи условия

Активация на акаунт