Как организирахте сватбата

  • 2 093
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Нашата я организира агенция.Много съм доволна.Отидох при тях и си казах какво искам кое как да бъде и общо взето с едно ходене избрахме всичко.Казах каква искам да е украсата в ресторанта,какви покани и текста към тях,избрахме чаши,китки и всички други неща и това беше.Те поеха уговорката с DJ и камера и това.За пари не мога да кажа не съм плащала аз.Само си казахме кой ресторант и отидохме да изберем менюто.Пак имаше емоция,ама си спестих това разкатаване и то без това нямахме много време.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
Сама си организирах сватбата. По онова време за съжаление нямаше интернет, нито сайтове - 92 год. Обикалях, като простинала кобила, но се получи идеалната сватба. Аз по принцип съм организатор до мозъка на костите си и това ми доставя удоволствие.

# 17
При нас имаше от всичко по малко-и агенция,и тъща,и свекърва,и свекър(който обърка много неща).Много от нещата си ги направихме ние със съпруга ми,но никак не е зле да има помощ в тези моменти. Пожелавам успех в бъдещия брачен живот на младите и много търпние и разбиране от страна на родителите!  bouquet

# 18
  • Мнения: 766
Сами си я организирахме и беше много хубаво - и организирането, и самото тържество.....
Аз бях против сватбите, но сега /сватбата ни беше преди 2 седмици/ си мисля, че емоцията и преживяването си заслужават всичко Laughing

# 19
  • Мнения: 30
сама Flutter. Обаче си струваше тичането и напрежението.

# 20
  • Мнения: 6 618
Може да се каже сама работейки- в петък на работа ,събота сватба ,неделя -разопаковане на подаръци и чистене и хайде в понеделник пак на работа.Всичко беше наред и беше много много весело. Гордея се със себе си,че се справих   bouquet

# 21
  • Мнения: 990
 И ние всичко организирахме сами -беше голямо тичане и суетене ,но пък крайния резултат беше наистина впечатляващ Laughing

# 22
  • Мнения: 1 448
Сами с мъжът ми, от - до  Hug

# 23
  • Мнения: 8 505
Сами.Не че имаше кой знае какво за организиране Wink

# 24
  • Мнения: 1 065
ние двамата. абе основно аз  Laughing. много ми беше зор на моменти, защото правим и ремонт в същото време, но се справихме. с помощта на сватбени форуми направих поканите, украсата на свещите, подаръчета за гостите (майка ми също имаше дялово участие), някои други забавни идеи...

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз и съпругът ми за поканите, съвета и църквата. Всичко друго аз и майка ми.

# 26
  • Мнения: 966
сами си уредихме всичко.Почва се около 3 месеца по -рано за да може да се смогне с ресторанта и желаната  датата Laughing

# 27
  • Мнения: 1 101
По-голяма част от организацията си я направихме двамата със съпругът ми, но искахме да вмъкнем и някои по-нестандартни подробности, за които потърсихме помощта на сватбена агенция   Flutter

Общи условия

Активация на акаунт