Подарък за 1-вия Рожден ден?!?!

  • 2 142
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
От нас с баща й - една играчка на Фишър Прайс:пластмасова къща, която се отваря, има си обзавеждане и  семейство с бебе и бебешки принадлежности,  а част от обзавеждането (бебешкото легло, тоалетната чиния, телефона, пишещата машина и др......) издава съответните звуци.
Гостите даваха пари и дребни играчки, с парите си купихме сегашното столче за кола и сегашната количка.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ние й купихме обувчици, нашите - лятна количка, кумувете - обички, другата баба даде пари, а гостите минаха скромно!

Но не сме купували подаръците за случая, а защото тогава им дойде времето да се купуват.

Но ето например обиците, които й подариха кумувете ни, макар и да не присъстваха на РД-то, ще й останат за спомен от 1-вия РД!!!

# 17
  • Мнения: 5 877
Не съм много сигурна кое точно беше за РД, но по това време й купихме камионче за бутане и сядане, беше голям хит.
Майка ми и баща ми й купиха къща-палатка, също много успешно попадение.

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Рингове за подреждане на Chicco

# 19
  • Мнения: 3 356
И ние това  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Музикална и светкаща бутаща се кола, но едва преди 2 месеца започна да й обръща внимание и да се заиграва с нея.

Другия месец и дъшеря ми ще празнува годинка Laughing. Твърдо съм решила да и купя матраче за кошарката, че сега е с един отврат дюшек и се криви горкото хоч не му е удобно Rolling Eyes Embarassed Cry

Без ни най-малко да се заяждам, но ми стана странно защо след като детенцето се мъчи веднага не смените матрака, а чакате специално Рождения му ден ??? Недоумявам  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 10 825
Колело с дръжка за бутане - това е от нас с тати

# 22
  • Мнения: 6 472
Нищо Whistling То просто не остана какво да и купим и ние Grinning Аз непрекъснато и пазарувах разни неща, а това което не бях успяла - родата се погрижи. Най- хубавият подарък от тогава, остана една гигантска плюшена мечка, на която до ден днешен много се радва.

Като гледам с малкото ще се получи същото. Не се сещам за нещо съществено, което да не съм успяла да му купя или някой вече да не ни го е подарил. Остава само да ни дозаринат с играчки Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 241
Не знам дали ще съм от полза, но... шейна (но през януари е логично някак) Simple Smile

Би трябвало да е нещо, което ще се ползва и на по-нататъшен етап.

# 24
  • Мнения: 44
Благодаря Ви много за идеите.
На мен ми се искаше да й вземем нещо, на което много да се зарадва и да си играе.
Дрехи и играчки й купуваме винаги при възможност.

Бих искала да попитам какво представляват къщичките?

# 25
  • Мнения: 5 877
Конструкция от пластмасови пръчки, които се сглобяват лесно във формата на къща. После отгоре се надява самата "къща", която е направена от винил. Струва около 25 лева и има няколко удобства освен очевидното удоволствие от играта -
като ви омръзне, може да се сгъне и прибере
когато сте уморени вечер, можете просто да напъхане плюшените играчки вътре, вместо да ги прибирате
ако й се махне покривалото и се обърне настрани, става чудна рамка за куклен театър. Само мяташ една покривка и сцената е готова.
Много съм доволна от моята.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 884
Детенцето на братовчедка ми ще става на 1 годинка и едновременно, ще му правят кръщене!
Дайте идея за оригинален подарък, моля ви!
Много съм затруднена, той е презадоволен, и на този етап всичко си има , а и баба му, му праща дрехи от Англия и дрежка няма смисъл да купувам!

Може би нещо за по късно което още не са си купили newsm78
Чудех се за тези къщичките като палатки, дали са практични и дали заемат много място newsm78

Детето е момче.Сумата около 50-70лв newsm78
Помагайте  bouquet

# 27
  • Мнения: 7 474
Купете му кола или колело  newsm78 Виж тук!

http://pakostnik.com/products.php?cat=81

# 28
  • София
  • Мнения: 2 884
Има си колело Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 773
И ние бяхме наскоро на такъв рожден ден - кръщане. По същия начин детето имаше много неща и най-вече с дрешки доста осигурено. Поради тази причина решихме да накупим играчки. На едно дете играчки никога не са му излишни. Например сега се сещам за лего от тези дето са с големите кубчета. Даже и да има вече второ няма да е излишно ще строи по големи кули. Laughing
Сетих се за люлка също, стига да си няма де.

Общи условия

Активация на акаунт