С дистанционното обучение няма да е ОСМИ клас крушение

  • 28 718
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 094
Ако някой не е успял да преметне децата, веднага давам идея. Smiling Imp
Желирайте малко сок или друга непрозрачна напитка на дъното на чаша със сламка. Желето да блокира сламката. После досипете отгоре от напитката и ги викайте за вечеря.

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Леле, M_I_A, много си находчива!!! Традиционно на първи април ги лъжа, че е натрупал сняг, но днес не ми се получи Grin Малката обаче, излъгала баща си, че съм ѝ обещала кученце за рождения ден Laughing

Не ми се получава на мен пазаруването за повече от 3 дни. Все ми се струва, че ще има за седмица и все се налага нещо да се докупи от кварталното магазинче още на следващия ден, а след 3 дни - пак голям супермаркет. В нашия новооткрит селски Лидл се спазват всчики хигиенни мерки. Друг е въпросът, че едва избирам какво да купя от него Confounded

Леле, Спунк, и ти ме разби с идея Laughing

# 677
  • Мнения: 4 076
Моят мъж излезе на пазар, нещо да си купувал. След 20 минути ми се обади, че в кварталния Лидл е имало грабеж, има много полиция и е голям екшън, накрая вика, айде, айде, трябва да затварям, ама такова, на зор едва ли не, припряно някак си. Разтръбих аз, че даже и на майка ми се обадих с целия си акъл, почнах трескаво да преглеждам информационни агенции, а след малко ми се връща ухилен човекът и вика Честит първи април!

# 678
  • Варна
  • Мнения: 440
MIA, ти си ми сестра в неволята. С моето диване не можем да се разберем и това е. И ИП няма нищо общо с това. Живее в напълно егоцентричен, негов си свят и ме побърква. Може и да може да мисли, но явно добре се прикрива.

# 679
  • Мнения: 4 582
Говорете ми, говорете... Не само че сме в различни светове, ами явно и в собствени филми живеем...
Снощи ме обвини наборчето, че съм излизала, а той не Scream Не се стърпях и му отговорих, че още утре може и да не ме види повече. Попита "Защо?". Отговор: Защото излизам! Млъкна и май му просветна, че случващото се не се случва само на другите, макар че още си мисли, че майка му е безсмъртна. Тази вечер ще видим с какво ще ме посрещне Laughing

# 680
  • Мнения: 561
Вчера гледах "Двамата папи" - много ми хареса и го препоръчвам, има важни послания и поуки в него. Бъдете здрави!
Подкрепям горещо.

# 681
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 758
Ние тази вечер сме се навили да гледаме онлайн от 20:00 Стендъп Комеди клуб у фейса, без набора, който е на тренировка тогава. Стоенето у дома, при все тренировките от миналата седмица, му се отразяват в трудно заспиване, снове из къщата до полунощ, а всяка сутрин е на линия в 7:30...

# 682
  • Мнения: 2 400
Направихме си маса за тенис днес. Цял ден играхме, голямо забавление падна. Наборката се оказа неочаквано добра.

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 17:38 от silver pearl

# 683
  • София
  • Мнения: 5 362
Неволята учи.
Ходила съм на Стендап комеди, голям кеф. Толкова не съм се смяла никога.

# 684
  • Мнения: 11 910


Споделям моя празник - рожден ден - с вашата приятна компания!

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 07:15 от Светкавица

# 685
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Честит рожден ден, Светкавица! Да си жива и здрава! Simple Smile Flowers Rose
Ако съм объркала празника, кажи, ще се редактирам.Simple Smile

# 686
  • Мнения: 11 910
Благодаря, Изида, да остарявам, порасвам, де. Редактирах, че бях писала преди да си изпия кафето. Joy

# 687
  • Мнения: 5 997
Светкавица Честит празник ! Много здраве ти пожелавам  !



и аз да почерпя малкото ми момче става на 10 г

# 688
  • София
  • Мнения: 7 035
Честито на рождениците, много здраве и късмет!

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Светкавица, честита да си! Хубави неща да ти се случват в живота и все с хубави хора да празнуваш Revolving Hearts
J_M_M, честито и на твоето момче (наборче Wink ) Да е много здрав и успешен! Blue Heart

Общи условия

Активация на акаунт