С дистанционното обучение няма да е ОСМИ клас крушение

  • 28 746
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 375
Честито на всички рожденици! Да са здрави и успешни🎂❤
Гледах брифинга, добре мислят хората, но мисля че е според зависи. Никой не може да каже как ще развие епидемията у нас. Дано до средата на май сме овладяли нещата и всичко върви по план. Нямам против да се ходи в събота на училище, при толкова много изпуснат материал трябва да има начин да се навакса.

# 706
  • Мнения: 198
Честит Рожден Ден на всички рожденици в групата!
Бъдете здрави и в условията на тази пандемия запазете усмивките и положителните емоции! Пазете се !
И внимавайте с духането на свещичките ! Kissing Face

# 707
  • Мнения: 2 413
Леле, колко много рожденици днес!
Честито на всички, малки и големи! Здраве пожелавам на първо място, обич и разбирателство и кратко ИП.Heart

# 708
  • Мнения: 1 817
Светкавичке и дечица, бъдете здрави, силни и успешни! Много весели празници да имате в бъдеще и на всеки следващ ваш рожден ден да се чувствате щастливи и обичани!
За учене в събота, аз мисля, че е доста добра идея също, по добре 5  съботи и 1 седмица допълнително през юли, от колкото 2 допълнителни седмици през юли.
Ще ви споделя и една хубава случка от днес, защото ми усмихна деня. Днес намерихме с мъжа ми дебитна карта на бензиностанция. Свързахме се с Райфайзен, те ни свързаха с притежателката на картата, видяхме се след 30 минути. Беше много щастлива, предложи ни пари за почерпка, отказахме, разплака се, сподели, че е бременна и ни благослови, казахме и , че имаме 3 здрави деца и това е хубава поличба, пожелахме и здраво бебенце, разделихме се. Щастливи сме с мъжа ми!

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 12:11 от Rady

# 709
  • Мнения: 4 109
Честито на рождениците! Да бъдат здрави и щастливи! Уютен празник ви желая!
Браво Ради! Доброто води до добро!

И аз предпочитам да учат 5 съботи, вместо допълнителна седмица през юли.
За пролетната ваканция... така или иначе сме у дома, не виждам проблем да учат през нея, така или иначе доста си починаха тази година през двете грипни ваканции. Можеха да я сведат до Великденските празници само.

# 710
  • София
  • Мнения: 6 100
BirthdayBalloonTada Да са здрави, здрави и здрави рожденниците! Щастие, късмет и свобода. TadaBalloonBirthday


Видяхте ли тази новост във форума?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1193821.msg0#new

# 711
  • София
  • Мнения: 1 055


Честито на всички рожденици - големи и малки и само най-прекрасни моменти във всичко!!

# 712
  • София
  • Мнения: 6 185
Ей така като се съберете по много рожденици и на човек му потичат лигите от толкова лакомства Simple Smile
Да сте здрави, усмихнати, одухотвоени! Други години имало ли е сняг на рождените дни?

Министъра си остави вратичка, разбира се, че всички тези отложени дати са предпоследно решение.

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 4 417
Миналата седмица нашият директор изпрати писмо "поради краткостта на ИП...", днес класната им каза, че ще завършат годината дистанционно. Още вчера философката им го е казала, но децата решили, че е първоаприлска шега. Как ще ги оценяват, ми е много интересно Rolling Eyes

Няма да е до 13 май работата...

# 714
  • Мнения: 11 818
Във ФЕГ пишат оценки почти от началото..

# 715
  • Мнения: 1 817
Във ФЕГ пишат оценки почти от началото..
И учат доста сериозно, аз чак такова учене от моето момиче преди това не виждах. Имат и доста домашни задания.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 4 417
Във ФЕГ пишат оценки почти от началото..

От "елитните" ми се струва, че ФЕГ и Втора АЕГ най-адекватно действаха още от самото начало.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 327
Брееей, колко "овнета" в темата!!!
Живи, ЗДРАВИ, щастливи и усмихнати!

# 718
  • Мнения: 11 818
Във ФЕГ пишат оценки почти от началото..
От "елитните" ми се струва, че ФЕГ и Втора АЕГ най-адекватно действаха още от самото начало.
Права е, Ради! От ден едно учат, даже бях изненадана, че веднага стартираха (за сравнение повечето, а и кварталното основно, започнаха 10-тина дни по-късно). Също се радвам, че започват от 7:30 ч., т.е. спазват програмата, защото и английският й съответно се провежда по графика на първа смяна два пъти седмично.
Много съм доволна от нашата класна по френски, изключително пълноценни часове провежда, даже забравя да ги пуска в почивка.. Девойката дори казва, че като цяло учат много повече! Нямам притеснения поне за езика..

# 719
  • Мнения: 264
Прекрасен снежен празник на всички рожденици! Наздраве на Светкавица!

Доволна съм от начина, по който протича електронното обучение във ФЕГ. Единствено ни липсва физическото и не знам как ще наваксаме пропуснатия материал (Спунк Smile )
Имам възможност да направя директно сравнение между начина, по който се справят две столични гимназии с електронното обучение. Определено има големи разлики. В училището на 12-класничката (НЕГ) няма единна организация, всичко е според желанието и възможностите на всеки от учителите. По някакъв начин процесът тече,  имат часове, макар и разпръснати из целия ден, правят класни (по балообразуващите предмети имат по няколко на срок). Във ФЕГ учебният процес се провежда стриктно по учебната програма, пишат им оценки, правят тестове, дават им доста домашни, девойката се оплаква отвреме-навреме, че по френски учели двойно повече.
Ще видим как ще продължим нататък, по всичко личи, че ще имаме още седмици наред да трупаме впечатления от електронното обучение.

Общи условия

Активация на акаунт