АГ Селена - 20

  • 47 158
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 278
Да, работи там и приема в частен кабинет . Просто не е по здравна каса.

# 226
  • Мнения: 609
Здравейте, др Снежана Топалова, работи ли със ЗК?

# 227
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Препоръчвам ви д-р Д. Ставрев по ЗК

Д-р Топалова не работи по зк

# 228
  • Мнения: 15
Аз се следя на частно при д-р Димитър Йончев, а по здравна каса в Селена при Атанас Йончев! Много съм доволна, много е внимателен!

# 229
  • Мнения: 136
Аз се следя по ЗК при Д-р Петрова и съм изключително доволна дори мисля при нея да раждам, знам от позната, че и Ставрев е добър и работи по ЗК

# 230
  • Мнения: 278
Аз се следя по ЗК при Д-р Петрова и съм изключително доволна дори мисля при нея да раждам, знам от позната, че и Ставрев е добър и работи по ЗК
Как запазвате час за нея?

# 231
  • Мнения: 136
Аз се следя по ЗК при Д-р Петрова и съм изключително доволна дори мисля при нея да раждам, знам от позната, че и Ставрев е добър и работи по ЗК
Как запазвате час за нея?

Звъниш си в болницата на регистратура, но гледай да е седмица по-рано поне Simple Smile

# 232
  • Мнения: 591
Някой наясно ли е с пакета раждане и запазване на стволови клетки? Четох,но нищо не схванах. Дали ако раждаш и съхраняваш клетки  при тях може и да са разссрочено плащане.?

# 233
  • Мнения: 136
Някой наясно ли е с пакета раждане и запазване на стволови клетки? Четох,но нищо не схванах. Дали ако раждаш и съхраняваш клетки  при тях може и да са разссрочено плащане.?
И ние това се чудихме, но освен това има и допълнително, ако сключиш договор до 30г.с, т.е от 5200 става 4200 за двата вида клетки, ако раждаш там и сключиш предварително договора, но не знам дали при такива условия важи разсроченото плащане.. иначе 1400лв нормално, 1700 секцио, поне аз толкова знам, ако няма някакво увеличение

# 234
  • Мнения: 668
Може да се разсрочи заплащането за взимане и съхранение на стволови клетки. Миналата година бях попитала, като знам, че е в период до 2 г. заплащане им. Нормалното раждане е 1400 лв, секциото е 1800 лв.

# 235
  • Мнения: 8
Здравейте!
Бих искала да споделя личният си опит като мама на четиримесечна бебка.

1. Болничният си го продължавах в МЦ Хипократ. Тази услуга там е БЕЗПЛАТНА!
Нещата се случват по следния начин:
Взимате амбулаторен лист от лекарят, който ви води ЖК( в моя случай това беше д-р Любов Станева от Селена).
В листа трябва да пише причините за продължението на болничния и за какъв период ( С мнение за продължение на болничния за още 30 дни)
Носите си листа и амбулаторната карта и ги оставяте на рецепция на третия етаж. След 2 дена или още на следващия отивате и си взимате болничния. Няма часове, няма струпване на хора и най-важното, може да отиде мъжът ви към 17-18ч. Ходила съм и в ДКЦ-то в Тракия- часове, чакане, много хора на едно място и се плаща.
2. Относно стволовите клетки, ние решихме за вземем към банката на Селена. Възможно е разсрочено плащане, като за 1г. сумата се увеличава със 100лв, за 2 с 200лв.
Преди раждането плащаш 1000лв, няколко дена след раждането се плащат 500лв и останалата сума се разсрочва или плаща наведнъж, както е по договор.
3. Родих дъщеря ми със секцио при д-р Карагьозов. Само мамите раждали при него знаят за какво внимание става въпрос. Много е обстоен при прегледите и обясненията, звъниш му по всяко време на денонощието и най-вече- ако е в отпуск и в страната ще запали колата и ще дойде да те изроди. Отпуските си ги наглася спрямо термините на бъдещите мами, за да са по-спокойни, но и да се случи да родите по-рано, стига да е в България, ще направи всичко възможно да дойде. Изключително съм доволна от неговото отношение и внимание.
3. Относно раждането и престоят ми в Селена, не бях с големи очаквания и се оказах права. Родих в четвъртък и бяхме там и уикенда. Имаше по-малко персонал и не малко кисели физиономии. Но поне бях спокойна, че детето ми е в добра болница, с добра апаратура и добра неонатология.

Извинявам се за дългият пост и се надявам да съм била полезна на поне една от вас!

Също да допълня (още има какво 😂)
В деня на постъпването ми се оказа, че изследванията ми за СПИН, сифилис и хепатит са изтекли и ми взеха кръв там и резултатите си излезнаха на време. Това също не сме го плащали допълнително. Платихме 1850лв. за раждане секцио и преглед от ортопед, който е по желание.

Последна редакция: ср, 17 юни 2020, 14:20 от AnMary

# 236
  • Мнения: 378
Д-р Карагьозов няма равен.. разбира си от работата човека. Да е жив и здрав още дълги години. Аз също раждах при него и пак ще родя при него.

# 237
  • Мнения: 591
Значи сте платили 1000 лева първа вноска и отделно секциото 1850лв, това значи, че няма никава отстъпка като раждаш там, нали така? После на разсрочено доплащаш.

# 238
  • Мнения: 591
Deni, благодаря, сега разбрах отстъпката е 500 лева , когато раждаш там и съхраняваш.

# 239
  • Мнения: 2
Мамита, моля за малко мнения относно, доктор Ненев в Селена и доктор Добрикова колебая се раждането ми къде ще е?

Общи условия

Активация на акаунт