АГ Селена - 20

  • 47 199
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 165
Да, има консултации всеки ден. Аз днес звънях на регистратурата да питам, за да мога да си го планувам.

# 391
  • Мнения: 591
Влизат с придружители, особено от ромите все са с майки, лели,стринки. И мъже доста видях, и то все седящи. Всичко е до съзнание.
Консултация с анестезиолог има, но на мен ми я прави кардиолога.

# 392
  • Мнения: 878
До някое време още на входа връщаха придружителите, не е редно да се оставя на самосъзнанието на хората. А това със седящите господа... без коментар.

# 393
  • Мнения: 9
Мами, споделете кога ви вдигнаха след секцио? Поставиха ли бебчето върху гърдите ви поне за малко след раждането?

# 394
  • Мнения: 591
Родих в 9 сутрнита, настаниха ме в интензивното. След обяд към 4 ме раздвижиха малко и ме преместиха в стаята, но без да ми махат катетъра. Окончателно ме дигнаха на другата сутрин в моя случай след 24 часа.  На гърда не са ми я слагали веднага.

# 395
  • Мнения: 726
Мами, споделете кога ви вдигнаха след секцио? Поставиха ли бебчето върху гърдите ви поне за малко сле

Бебчето го поставиха до лицето ми, за да си го целуна за около десетина секунди.
Вдигнаха ме в същия ден на операци1та, следобед.

# 396
  • Мнения: 816
Бебето се роди в 14 часа,към 15 бях в стаята. На другия ден в 9 някъде ме вдигнаха. Детето ми го сложиха до главата да го целуна, не знам колко време продължи това ,сиг около минута.

# 397
  • Мнения: 9
А след това в деня на операцията, донасят ли бебето при вас в стаята? При кой лекари сте родили вие  момичета? Бързо ли се възстановихте ?

# 398
  • Мнения: 73
И аз имам въпрос към тези от вас ,които са раждали в Селена и които нямат сключен граждански брак с бащите на децата си...Каква в процедурата по признаването на детето?Трябва ли да се подготвя с предварително заверена при нотариус декларация или това може да се случи и на място болницата?

# 399
  • Мнения: 12 168
...По-лошо впечатление ми направи, че мъжете седяха и не правиха места за бременните, които чакаха прави...
Такъв е манталитетът български. Не е само в Селена така. Когато аз бременеех и ходех извън Селена на консултации по ЗК, че бяха седнали мъжете бяха, но собствените им доста бременни жени стояха прави. С двама такива индивида, се засичах почти всеки път.

# 400
  • Мнения: 591
И аз имам въпрос към тези от вас ,които са раждали в Селена и които нямат сключен граждански брак с бащите на децата си...Каква в процедурата по признаването на детето?Трябва ли да се подготвя с предварително заверена при нотариус декларация или това може да се случи и на място болницата?
Само ако бащата отсъства в деня на раждене, тогава ви трябва натариална заверена декларация.
Иначе има длъжностно лице в болницата при което бащата припознава детето веднага след ряждане.

# 401
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета! Simple Smile

Съвсем скоро разбрах, че съм бременна (даже още не смея да се зарадвам) и търся препоръки за АГ в Селена. Виждам, че има много положителни отзиви за д-р Чалова, аз май държа да е жена, защото не съм ходила до момента при мъж гинеколог и подозирам, че няма да ми е комфортно. Интересуват ме също и прегледите по ЗК. Абсолютно всичко ли е поето от ЗК (освен стандартните изследвания, които по принцип се заплащат), както и може ли да споделите впчатления от д-р Ставрев и Матев, които виждам, че водят платените от ЗК консултации.
Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 402
  • Мнения: 726
А след това в деня на операцията, донасят ли бебето при вас в стаята? При кой лекари сте родили вие  момичета? Бързо ли се възстановихте ?

Аз родих към 10ч. Бебчо го донесоха следобед за около 30мин.
И на следващата сутрин беше вече плътно с мен. Вечер, ако майката има желание може да го даде в детската стая, а тя да събира сили.
Аз раждах при д-р Борислав Иванов, тпй само изражда в болницата.
Въстановяването... Боли си, придърпва си, няма какво да се лъжем, за разлика от повечето момимета родили естествено, които могат да правят всичко без чужда помощ.
Преживява се, но не бъдете с очакване, че като е секцио не боли Simple Smile няма страшно всичко ще мине, пък и в болницата дават обезболяващи.

# 403
  • Мнения: 71
Аз съм при д-р Даниел Ставрев и на този етап съм много доволна. Изключително любезен, работи спокойно, излъчва положителна енергия.

Здравейте, момичета! Simple Smile

Съвсем скоро разбрах, че съм бременна (даже още не смея да се зарадвам) и търся препоръки за АГ в Селена. Виждам, че има много положителни отзиви за д-р Чалова, аз май държа да е жена, защото не съм ходила до момента при мъж гинеколог и подозирам, че няма да ми е комфортно. Интересуват ме също и прегледите по ЗК. Абсолютно всичко ли е поето от ЗК (освен стандартните изследвания, които по принцип се заплащат), както и може ли да споделите впчатления от д-р Ставрев и Матев, които виждам, че водят платените от ЗК консултации.
Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 404
  • Мнения: 1 669
Момичета, ако помолите, ще ви дадат да закърмите бебето още вечерта в деня на раждането. Слагат ви го на гърдите в легнало положение и се гушкате. Аз така направих и едва ли съм изключение. Бебето е ваше, вие решавате. След това го взеха в детска стая.

Общи условия

Активация на акаунт