Важно питане за ясла...

  • 1 064
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 202
Кroha, става въпрос за държавна детска ясла. Завеждащата отделение така е преценила, че е най-добре, когато дечицата, които приема са твърде привързани към мама. Така стресът е по-малък, а и персоналът по-лесно се справя. Останалите дечица в яслата нито за миг не показаха ,че са разстроени от моето присъствие, защото персоналът се справя чудесно в такава ситуация, децата се занимават, пеят песнички, играят на игри, а и често им се налага да бъдат замествани от сестри от други групи и децата явно са свикнали с непознати. Разбира се това се допуска като изключение и след като завеждащата отделение прецени дали е възможно. Но както казват и други мами всеки трябва да се съобрази  с детето си, при всяко е индивидуално. Peace

# 16
  • Мнения: 4 629
Сина ми тръгва в края на месеца. Но ще ходи само по 2 дни в седмицата. Ние по цял ден сме заедно и му е трудно да остава без мен. Но вече започва да посвиква да стои при други хора и дори когато аз не съм наоколко. Това за мен е добър знак, че ще свикне лесно и ще му е добре в яслата. А освен това преди да опитаме няма как да разберем как ще му се отрази  Peace

Общи условия

Активация на акаунт