Седмичка/07.08.-13.08/- Августовска, Лятна, Усмихната, Слънчева и Мирна!

  • 12 394
  • 261
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 390
Еййй момичета
ама аз я намерих тази торта  Laughing виртуално... много съм далеч от такива умения  Embarassed Laughing
Бъркате ме с някой който никога няма да бъда  Embarassed ooooh! Wink Laughing
Но ми се видя чудесна  Wink Laughing

Сонче
точно това питах дали си Соня  Wink Grinning

Гледах супер филмче - онзи с Гуинет дето е стардеса - нали се сещате  Wink та сега и аз ще излитам... към страната на сънищата  Whistling Wink Grinning
Целувки и до утре  Hug

# 196
  • Мнения: 7 430
Еййй момичета
ама аз я намерих тази торта  Laughing виртуално... много съм далеч от такива умения  Embarassed Laughing
Бъркате ме с някой който никога няма да бъда  Embarassed ooooh! Wink Laughing
Но ми се видя чудесна  Wink Laughing

Защо бе Ели, аз пък вярвам в твоите възможности и си мислех, че точно ти би могла да я направиш Peace

Лека нощ от мен  bouquet

# 197
  • Мнения: 6 390
Еййй момичета
ама аз я намерих тази торта  Laughing виртуално... много съм далеч от такива умения  Embarassed Laughing
Бъркате ме с някой който никога няма да бъда  Embarassed ooooh! Wink Laughing
Но ми се видя чудесна  Wink Laughing

Защо бе Ели, аз пък вярвам в твоите възможности и си мислех, че точно ти би могла да я направиш Peace

Лека нощ от мен  bouquet

Mr. Green Mr. Green Hug Hug  bouquet

# 198
  • Мнения: 5 183
Амей4е, за колко време се предполага да му мине с този спрей? Напомня ми на Томи, когато беше с Варицела /на една годинка/ и имаше пъпки в устата, в дупето, на окото, в ушите .... Тогава и той не искше да яде милия, беше някакъв ад. За отрицателно време се покри целия с пъпки! Confused
А Шокито е с нови снимки в подпидса ти! Да го схрускаш направо!

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 00:31 от Maika

# 199
  • Мнения: 378
Хайййдееееее, вече сме новозеландки граждани!!!! Благодаря, благодаря!!!

Ето една почерпка и от мен!!!



и десерт



и кафе или чай, за който си пожелай Simple Smile

 

Церемонията беше близо 2 часа. 300 човека получиха сертификати за гражданство. Първо кмета изнесе реч – колко красива и хубава е НЗ, после имаше Маорско приветствие. После се заклехме във вярност към кралицата и се започна раздаването.... Накрая пяхме химна и си тръгнахме. Габи я гледа една колежка в къщи и милото малко плакало като сме тръгнали и после пак преди да си дойдем. Ох, като го видях с едни зачервени очички....  Cry

От вчера сме и малко хремави. Киха, кашля, сополчета..., но иначе весела и игрива. Гледам я, че не е за лекар, ама пусто ме човърка нещо отвътре и започнах да звъня на свободните линии да питам какво да го правя милото – нали ми е за пръв път и се шашкам.

Калида, брагодаря ти за милите думи!!! Много ми хареса това, че още се кърмите!!!



# 200
  • Мнения: 7 430
Румянка, да ви е честито новото гражданство Peace Мерсаж за почерпката Heart Eyes

....а Шоки вече съм го захапала...ам - ам Hug

# 201
  • Мнения: 2 959
Майка, много се радвам че и Ти ни правиш вече компания със зеленият чай- добра инвестиция в здравето е! Честит Ти нов аватар. Голям чаровник е станал малкият Хитрушко! Hug

Амейка, честит и на Теб нов подпис. Страхотни очи имате Вие във вашето сем-во. Как е Габи, и Тя май има подобни очета?! Hug

Джорджа, приятна ваканция искам да Ти пожелая, ако утре не се засечем с Теб. И да знаеш че много, много ще ни липсваш, дано не ни забравиш съвсем! Приятно посрещане на Мама и Татко! Hug

Сонитка, а Ти на каква диета си, само ограничаване или някакъв режим си имаш? Hug

Дидолинке, дано хубавото време се запази по- дълго при Вас, за Монтреал е рано за захлаждане, но е типично за тук. Hug

Наничка, а с Хонда виждала ли си се скоро? Как са? Hug

Ели, накъде са насочени вече Интернетските Ти интереси, ти си невероятно неуморимо същество, вечно търсиш нещо интересно?! newsm78

Габриелка, честито Ви гражданство и бързо оздравяване на усмихната Ти буболечка- Габи! Hug

# 202
  • Мнения: 1 860
 Честито гражданство на Руми и от нас! HugСъс здраве да му се радвате!

 Калида, Хонда лично не я познавам. Тя ме намери от форума. Нейна приятелка прочела историята ми и така се запознахме. За съжаление сме много на далеко една от друга и за сега няма как да се запознаем официално.  ConfusedИначе е много приятен човек, но скоро не сме се чували. Все се каня да и се обадя и все нещо друго подхващам. последният път ми звъня тя, но се бях залисала с Габи и не вдигнах телефона, може би си е помислила че досажда, което не е вярно, за това мисля да и се обадя в най-скоро време.

# 203
  • Мнения: 7 430
.... Все се каня да и се обадя и все нещо друго подхващам. последният път ми звъня тя, но се бях залисала с Габи и не вдигнах телефона, може би си е помислила че досажда, което не е вярно, за това мисля да и се обадя в най-скоро време.

Да и пратиш много поздрави от нас и да и кажеш, че липсва... най-вече с хубавите си манджи и деликатеси, които приготвяше Peace
Да поздравиш и нейните сладки щерки  bouquet

Калидичка, как е времето при вас - и сериозно ли ви предстои застудяване newsm78
Не е ли прекалено рано....хич не ми се иска да застудява Tired

Звезди, направих златните картофки и станаха много вкусни - освен с масълцето Wink
Утре ще правя за пръв път баклавичка (ако ми остане време де, понеже ще имам приятелки на гости) дано не се изложа Joy

# 204
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, да ви кажа какво се слу4и днес в градината на Томи. Отидох да го оставя там доста по-късно от обикновено. Така се слу4и, поуспахме се, но и не бързахме особено. Та беше последен, естествено. Има там една каки4ка, която особено му обръща внимание и все ми разказва как е минал денят му, като ида да го взема. та днес тя като го видя 4е идва му извика радостно :"Хелоу, Томи!!!" и приклекна, а нашия, като се втурна, и се метна на врата и запо4на да се смее. Хубаво ми стана да видя, 4е синът ми се 4увства там като у дома си. Тя веднага запо4на нещо да му бърбори и той й се смее и кима и така... заведе го жената при децата и той направо забрави за мен. Спокойна съм ве4е да си търся някаква работа с нормален работен ден. Определено няма да ми е притеснено за него, щом е в такава градина, която го кара да се 4увства щастлив!

Ехей, 4естито, Руми!
А тази твоя колежка, при която е стояла Габи, друг път била ли е с нея? Близка ли ви е? Познават ли се две4ките? Ако не са се виждали много 4есто и за Габи тя е 4ужд 4овек, може за това да е плакала. Е, за съжаление, понякога се налага. Как е сега мъни4ката сладурана? Ти на какви телефонни линии звъниш за съвет? На тези, дето ги рекламират за медицинска информация и съвет по телефона ли, или на конкретен лекар? Аз, да ти кажа, от тези телефонни линии за съвет никак не бях доволна, когато звъннах веднъж, но това беше отдавна, тъкмо стартираха и може би не бяха се усъвършенствали още. Ако трябва да бъда по-то4на - бяха адски туткави, неуверени, два пъти ме караха да си кажа имената и адреса да продиктувам, след това ровиха в някаква база данни или книга... или и аз не знам какво, за да видят може ли или не може дете да кара повторно Варицела и изобщо има ли някакъв риск за него, ако е бил в много близък контакт с деца, болни от Варицела... Толкова много ме държаха на телефона, за да ми кажат накрая 4е дете, веднъж изкарало Варицела, не може да я кара пак.... Аз на няколко пъти мислех да затварям, писна ми от 4акане, а когато при толкова висене и 4акане, ми се извини една леля и ми поиска пак адреса, щях да експлоадирам. Може ве4е да е по-разли4но. Пак казвам, това беше може би седмица след като обявиха за сформирането на такова звено за медицински съвети по телефона. Тъкмо си бяхме полу4или магнит4ето за хладилника с техния номер...

Благодаря, Калида, снимката е съвсем "прясна". На нея Томи всъщност си говори с приятел4ето Дани. Даниел е с 2 месеца по-малък от Томи и сме съседи, та Томи му звъни да го извика да си играят. Много са сладки:"Дани, искаш дойдеш мойта къща, а? Ади идвай. Окей."  Mr. Green

Айде, банда, отивам да "метна" една мусака.

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 04:41 от Maika

# 205
  • Мнения: 5 183
Дидка, а ти каква баклава ще правиш? Моята приятелка тук прави една много интересна и даже децата я оби4ат, защото е нещо средно между реване и баклава - кори, кексово тесто с орехи, пак кори. Изпи4а се и се сиропира. Ммммммммм, божествено е.
А ти, прави ми впе4атление, 4е си заобиколена с разни дружки, които или ти идват на гости, или ти ходиш някъде ... Това е добре, а те не работят ли? И те ли са с малки де4ица? Българки ли са все?

# 206
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили слънчевки  Hug

НА линия съм, Щото съм на работа  Mr. Green

Гого е оЩе с висока темп  Sad Не знам какво да го правя. НЕ самата температура, с нея се оправям, обачЕ за причината...какви мисли ми се въртят в главата..ама хайде, да не ви занимавам.

МайчЕ,  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes. Ами променен е, пораснал, отговаря ми (в недобрия смисъл на думата), но се усеЩа бързо, чЕ не може така  Wink ИначЕ си е съЩият обичлив гуШльо мамин  Grinning И е попораснал, не дава баба му да го целува много (бабооо, да не съм бебе  Grinning), с мен се гуШи както преди  Hug

Забравих да ви кажа: купил ми е пръстен и гердан (синджирчЕ), сребърни, много са хубави  Heart Eyes Grinning Един ден се разхождал с леля си и баЩа му на морето, и той казал: тате, искам да купя подарък на мама, с моите пари (от бабите и дядо му). Мног беШе горд като ми ги даваШе Grinning Слънцето ми е той, Сега и болен да е, усмивката ми е 32 каратова  Heart Eyes

Благодаря на всички за хубавите думи, момичета. Снимки Ще пусна, ама нали ме знаете каква съм скоростна  hahaha

ГуШ от мен, и хубав ден  Hug

# 207
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning

Руми
Супер  Grinning  bouquet  bouquet  bouquet
честито и от мен  Party

Бобсън
Гушкай го малкия сладурчо, и дано всичко бързо отшуми  Hug Hug Hug

# 208
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ДОБРО УТРО НАВСИчКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ  Hug Heart Eyes

Мамо В, дано се оправи бьр3о малкото ти ськровище  Praynig Hug....много гуш от нас  Hug Heart Eyes а от какво мислиш че е Т-та ?
Майче, направо ти 3авидях 3а Томи  Blush.... и а3 се опитах да го оставя малкото 3а 1 час в центьра, ама  ре3ултатьт беше newsm45 - маааааам....та си го в3ех бьр3о - бьр3о, явно ще трябва да и3чакам още малко....
Дидката, и а3 искам баклава Hug Heart Eyes
Нана, специални по3драви на Хондич, когато се чуете Heart Eyes а то3и номер с фолиото и месцето ще го пробвам днес и ще кажа как е станало Peace
Руми, честито Н3 - гражданство   bouquet  bouquet  bouquet
Калида, Габи не е с сини очички, с кафяви е  Hug Heart Eyes

днес е едно никакво навь Confusedн, направо не ми и3ли3а, като погледна пре3 про3ореца....все едно е кьсна есен, а не лято Tired

мацки, дайте малко линкчета ка об3авеждане на детски цтаи и и3общо на кьщи, пл3   Hug Heart Eyes

# 209
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
няма лки с кой да пия кафе днес Cry

Общи условия

Активация на акаунт