СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 14

  • 22 399
  • 753
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 11 571
И при нас последно през зуум, обаче само две деца имали звук, при другите имало проблем.
Това им беше резервния вариант и той не е сработил.

# 136
  • Мнения: 6 581
Руми, а при каката в ГПЧЕ  коя платформа използват?

# 137
  • Мнения: 11 571
Там е ясно, че нищо не е ясно Joy

Трябваше да използват Школото, имаха раздадена програма за седмицата с часове и междучасия.
Нямаше резервен вариант, последно ми писа около 10 часа, че са им казали да си направят регистрация в уча.се и че било безплатно. Но се оказа, че не е вярно.
От тогава нищо не знам, защото съм на работа, а те не ми пишат за да мрънкат.
Не смея да звънна, защото може да са в час Joy

# 138
  • София
  • Мнения: 7 173
Тест по вайбър.
Сега играят на Енвижън с въпроси по литература. Голям купон Simple Smile

# 139
  • Мнения: 707
При сина ми по пограма първи час беше рисуване, но учителката "не дойде", та си чатиха децата Simple Smile
5. Може да съм по пижама, ама ризата ще е отгоре ... дрескодът е важен.
И той е така - с блуза и с долнището на пижамата Simple Smile Чудеше се, униформена или нормална блуза Grin

# 140
  • София
  • Мнения: 1 521
Здравейте,
При нас за седмокласничката все още няма нищо организирано от училище. Направо се притеснявам като ви чета какви чудеса се случват при вас и децата учат. Ужасно се е отпуснала и едвам сяда да направи нещо, колкото да не е без хич.
За петокласника имат указания от учителя по история какво да научат, а по мат. един тест да направят.
Това е цялата информация засега.

Аз работя от вкъщи и въпреки че по цял ден ги навиквам да учат, хич не ми се получава.

# 141
  • Мнения: 47 888
Ние сами домашно по математика от снощи, 24 часа имат да пратят снимка на решението
Всичко останало е блокаж

# 142
  • София
  • Мнения: 3 558
Класната на набора е тотално оut of space. Моментално си пролича кой е на ти с технологиите и кой живее в миналото.

# 143
  • софия
  • Мнения: 25 201
Имам съобщение на мейла, че има 8 нови съобщения, но Школо цикли. При вас върви ли?

# 144
  • Мнения: 6 581
Имам съобщение на мейла, че има 8 нови съобщения, но Школо цикли. При вас върви ли?

Не, не върви .

# 145
  • София
  • Мнения: 7 173
Още не работи Школо.
Нашите минаха на Вайбър. Стана лавина от учители в групата. Simple Smile
Въобще е доста забавно.

# 146
  • Мнения: 6 581
Red, сменила си аватарчето:)
Хубаво си наострила ушенца:)

# 147
  • гр.София
  • Мнения: 4 146
Отварям го  без проблем,но няма нищо. Явно класната ни все още се бори с технологиите.

Вече и аз съм от вкъщи.  На девойката й се изопна физиономията ,като научи  -)

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
При нас също е едно голямо нищо. Не ползваме Школо. Подготвяли някаква друга платформа, но за сега безуспешно според класната на седмокласника. Днес със сигурност няма да започнат. Ако успеят най-рано утре. Тя каза, че така или иначе нов материал няма да се взима, да си преговарят. Ще им изпрати и разни упражнения по нейния предмет - БЕЛ и толкова.

# 149
  • София
  • Мнения: 7 173
Red, сменила си аватарчето:)
Хубаво си наострила ушенца:)

Ха, Биси, ти забеляза! Simple Smile
Червена лисица в засада съм аз Simple Smile

Хора, ужас е с котката! Или иска да е на компютъра, или решава да си играе с кабелите. От които вече имаме много, както споделих. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт