СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 14

  • 22 469
  • 753
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 7 190
Точно, Дидева.
След някакъв опит да обсъдя ситуацията в групата на класа вчера, вече се чудя дали да не пусна в действие самосиндикален пъклен план за частично скатаване от дистанционното обучение.

# 391
  • София
  • Мнения: 2 854
Поне от преди малко имаме регистрация в Microsoft Teams. Ще умра, организация нула, но пък това не попречи на учителката по БЕЛ да нанесе 3 оценки е ЕД.

# 392
  • Мнения: 6 587
Поне от преди малко имаме регистрация в Microsoft Teams. Ще умра, организация нула, но пък това не попречи на учителката по БЕЛ да нанесе 3 оценки е ЕД.

Дадоха ли ви акаунти и парола( индивидуални)?
На нас ни пратиха преди малко, но не са активни. Никой не може да влезе.

# 393
  • София
  • Мнения: 7 190
А ние си нямаме.
От одеве се чудя дали пак да не разбуня малко духове.

# 394
  • Мнения: 6 587
А, то не се знае, кога ще се активира при нас.

# 395
  • София
  • Мнения: 3 457
Happy, и в Англия  затварят най-сетне училищата Wink  Преди малко предадохме домашното по рисуване.НАздраве!

# 396
  • Мнения: 4 155
Дъщеря ми има акаунт в Microsoft Teams от 1 ден, но продължават да получават задачи през shkolo. Чудя се до кога.

# 397
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Добро утро!

Минавам да оставя едно "есе" на любимата ми журналистка Веселина Седларска - https://www.reduta.bg/разхвърляй-камъни-събирай-камъни/?fbclid=IwAR3OAhLhLs7Zm0cQJV1FPwC7if1Z34ayNLdDWZjho1eGP6rJRTn14ffWN4w

Ще го дам и на Ема да го прочете, като свърши с училището.

# 398
  • София
  • Мнения: 2 854
Biserka_a, да, дадоха ни, прати ни ги класната на вайбър на мъжа ми.

# 399
  • София
  • Мнения: 2 446
Точно тази сутрин се борихме с МС тиймс и ние. Наложи се да звъня на телефона за съпорт, но се оправихме де.
Почти не мога да обърна внимание на седмокласника, занимавам се с малкия и ми изпива силите докато напишем домашните.

# 400
  • Мнения: 6 587
Аз чета, че някакъв код за достъп трабва да бъде даден( освен потребителско име и парола). Или греша?

# 401
  • София
  • Мнения: 2 446
Кодът е за влизане в конкретната база или каквото е там и се дава после, да. Ние имахме проблем с паролата, главно I ние го пишехме като малко L. Паролата винаги започва с главна буква, после е малка и 6 цифри.

# 402
  • Мнения: 6 587
Благодаря, Грейпфрут👍

# 403
  • София
  • Мнения: 3 457
Обучението тече с пълна сила, независимо от каналите.Това ме радва.Дойде и тема по ЧК за корона вирус Simple Smile

# 404
  • Мнения: 7 279
И при нас така...до 11 ч. беше в месинджър БЕЛ , а сега в зоом Междучасие-БЕЛ (днес , за разлика от вчера са всички на линия).
Домашните са навсякъде-ел.дневник , месинджър , вайбър , гугълски облак...и сроковете им са от днес до след седмица ...Наредени са всякакви устройства и все някое пищи...

Общи условия

Активация на акаунт