СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 14

  • 22 449
  • 753
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 925
Защо мислиш, че ще върнат децата на 14.04?

# 601
  • София
  • Мнения: 957
Някой да е виждал резултати от областния кръг от олимпиадата по география. Намирам само за 5-ти и 6-ти клас....

# 602
  • софия
  • Мнения: 190
Може ли да помоля, някой имащ файл с дадени ПИ на школи да ми ги изпрати, ще дам имейл на лични, на когото е нужно. Спряхме уроците и ще бъда благодарна да упражняваме ПИ, които са се давали до момента. Благодаря предварително!

# 603
  • София
  • Мнения: 2 446
Не мисля, че има такава вероятност, Хепи. Още повече, след като последните дни се изнася информация за заболели млади хора. Според мен поне до края на април, даже и май ще сме на дистанционно обучение.

# 604
  • Мнения: 6 925
Някой да е виждал резултати от областния кръг от олимпиадата по география. Намирам само за 5-ти и 6-ти клас....
За седми клас от областните кръгове резултати има от следните олимпиади: информатика, химия (само протоколите на националната комисия и резултати на София), биология (като химията), астрономия (само допуснати до национален кръг).

# 605
  • София
  • Мнения: 9 110
Момичета, как мога да се ориентирам кога е имало уроци по БЕЛ за 7 клас по БНТ 2 ипо БНТ 4 през изминалата седмица.
Нещо в самата програма не са добре обозначени. Явно има и някакви, дето не са целите за 7 клас, а насред предаването някаква част и неща се замотахме из нас.
Успяхме да намерим само на 17.03 от 9.15 по БНТ 4.

# 606
  • Мнения: 6 925
Момичета, как мога да се ориентирам кога е имало уроци по БЕЛ за 7 клас по БНТ 2 ипо БНТ 4 през изминалата седмица.
Нещо в самата програма не са добре обозначени. Явно има и някакви, дето не са целите за 7 клас, а насред предаването някаква част и неща се замотахме из нас.
Успяхме да намерим само на 17.03 от 9.15 по БНТ 4.
Гледай ги от библиотеката на Просвета. Ето линк от фб: https://www.facebook.com/pg/PROSVETA.BG/videos/?ref=page_internal

# 607
  • София
  • Мнения: 3 610
zazu1, те повтарят уроците на Просвета. За 7клас бяха някъде по обед, преди това за по-малките.

# 608
  • Мнения: 8 228
Зазу, и другите са казали. По телевизията са същите уроци, които преди това се излъчват онлайн, а записите ги има във фейсбук групата им.

# 609
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Според мен ще се върнат най-рано през май в училище,даже и тогава ми се струва доста оптимистичен вариант-ама много зависи от това как ще се развият нещата.

Последна редакция: нд, 22 мар 2020, 23:04 от svetlaem

# 610
  • Мнения: 6 925
РУО да ни пуснат план приема, за да не мислим за този вирус.
Американците ще го стрелят ли този вирус, че са изкупили оръжията?

Последна редакция: нд, 22 мар 2020, 19:44 от maria77bg

# 611
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 325
Мен ме притеснява да не стрелят по заразени с вируса като ги обхване стадната паника...

# 612
  • Мнения: 6 585
Вие пък, може да ходят на лов за бизони.

# 613
  • София
  • Мнения: 11 974
Вие пък, може да ходят на лов за бизони.
Joy
В скоро време ще трябва да ловуваме за да се изхранваме, а аз дори не знам къде живее лазанята. Laughing

# 614
  • Мнения: 6 585
Sanaka, ще използваме дрон
 с термокамера. Все ще я локализираме.

Общи условия

Активация на акаунт