СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 14

  • 22 430
  • 753
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 21 455
Чувала съм, че е забелязвана в магазини, ресторанти и хладилници. Понякога се промъквала незабелязано на части, особено в магазините. Доколко е достоверна информацията, не знам.

# 616
# 617
  • София
  • Мнения: 3 451
Значи..ще трябва явно да преосмисля хобито на ловджия на моя мъж...Ама то пък нали и Африканска чума по свинете имаше....Ей-луди ни направиха по всички фронтове

# 618
  • Мнения: 47 956
Диетата риба и розмарин отменена ли е Simple Smile
Какво свинско?!

# 619
  • Мнения: 6 584
Може да минем на коприва. Полезна е, а може и да се използва като наказателна китка, вместо гьостерица.

# 620
  • Мнения: 3 871
Maria77,  и в БГ оръжието е изкупено. ММ ходи да търси ловни патрони и се върна шаштисан как е обрано

# 621
  • софия
  • Мнения: 25 371
И коприва не може. Входно-изходните артерии са затворени.

# 622
  • Мнения: 6 584
Тогава само гьостерицата остава на разположение.

Red, трябваше да си купим коне. Закъсняхме.

# 623
  • София
  • Мнения: 7 182
Бисе, карай.
Поне имам хищник у дома, ще услужвам за лов, ако се наложи.
Е то по-скоро ще са пернати, ма пък що да не върви с коприва. 😁

# 624
  • Мнения: 6 584
Тереза е аристократка. Ще ловува само за удоволствие  тя. От друга страна, от гъши пух ( или други пернати) става страхотен пълнеж за възглавници и завивки.

# 625
  • София
  • Мнения: 7 182
Е трудно ще е, знам, ма дано се навие, нали... И верно ще припечелваме от възглавници. 🤣

# 626
  • София
  • Мнения: 9 107
Това с оръжията си е притеснително. Като гледам колко са изперкали хората. Да не излязат по терасите да отстрелват баби, седнали на по-малко от 2 метра една от друга в някоя градинка или майки, извели децата си на разходка... Rolling Eyes

# 627
  • София
  • Мнения: 7 182
Най-вероятно е проява на някакъв инстинкт за самосъхранение на този етап. Но може да избие в лоша посока. В много лоша посока.

# 628
  • София
  • Мнения: 2 444
Maria77,  и в БГ оръжието е изкупено. ММ ходи да търси ловни патрони и се върна шаштисан как е обрано
Ние затова семейно стреляме с лък Simple Smile И задобряваме ...

# 629
  • Мнения: 2 687
Моля за препоръка за курс по БЕЛ за 7 клас. Ще съм благодарна! Нахлувам лекинко тук от 6токласната тема 🤗

Общи условия

Активация на акаунт