Морско щъркелче къде си - време е за бебче вече! 07.08-13.08

  • 10 957
  • 371
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 990
Момичета, невероятна седмица!
Честито на всички късметлийки Hug Hug Hug
Аз не съм много в кондиция и сега сядам да изчета всичко...

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
чЕСТИТ ПЕТЪК!Дано и другата семица е така бебеносна.Аз излизам в отпуска.настройвам се положително и гледам да мисля само за хубави нещакак доктора ще ми каже че съм се въстановила и може скоро да бебеправим пак.Целувки на всички.

# 332
  • Мнения: 2 120
Момичета, много ми е тъжно за нещо, написах го, но го изтрих. Чувствам се поставена между чука и наковалнята от мъжа ми и родителите ми. Сериозно е, за да ме разплаче и после се чудат защо  не забременявам. Cry

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 20:14 от Дара

# 333
  • София
  • Мнения: 3 573
Даре, за съжаление това, което казваш ми звучи доста познато. При мен ситуацията не е била точно "мъж" "родители", а по-скоро "очаквания на родители" - "родители". Доста сълзи изпоплаках - трудно е да не нараниш никого и в повечето случаи нараняваш себе си...
Вярвам, че си достатъчно силна, за да отстоиш спокойствието, което ти трябва, при все че знам, че да си непокист понякога е почти невъзможно трудно...

# 334
Поспаланкe, мерси,че мислиш за мен  Simple Smile Желая ти приатна почивка на теб!
Мен продължава да ми се гади,краката ми изтръпват и се чувствам наистина зле. Но днес ми се усили течението и е лълто(а в последните 10 мин ми се струва розово) та се страхувам,че ми идва (по план-скица тая вечер,трябва да пристигне неканената гостенка).
Та съм снишиииииила,па дано бурята(лелята) ме отмине.......

# 335
  • Мнения: 806
jjj, дано мила стискаме палци да те отимине цели девет месеца и ти да откриеш новата седмичка с твоята хубава новина Praynig Hug  bouquet
Прегръдки и красив и спокоен и усмихнат уикенд на всички и ......новата седмичка да е като тази,чухте ли Wink Grinning Mr. Green

# 336
  • Мнения: 2 123
Светли, моля те кажи какво става с теб, че те мисля много!!!Моля се кръвният ти тест да е отрицателен,моля се всичко да се размине! Praynig
...
Дара, съжалявам, че те карат да се чувстваш по този начин...  Sad Трябва да сложиш някаква явна или не чак толкова явна преграда срещу този вид "тиха агресия", която те кара да се чувстваш така уязвима и нестабилна. Ти си зряла жена и съм сигурна, че знаеш как да го постигнеш. Мисли и действай крайно спрямо този тип напрягащи те хора! Hug

Диме, и тук те прегръщам и ти пожелавам най-сладкото тулумбунце след 9 месеца!

# 337
  • Мнения: 2 120
Благодаря ви момичета, просто трябваше да споделя.
Ще помисля, ще постоя сама със себе си и ще реша как да постигна равновесие в натегнатата обстановка.
Но ме  е яд, че все аз правя компромиси. Всеки дърпа чергата към себе си,  а на мен се пада честта да се справя в ситуацията, да я омекотя, изгладя. Това изнервя и уморява.
Хубава вечер на всички. Hug

# 338
  • Мнения: 200
Добър вечер мили девойки!  wavey
Светли, миличка, стискам палци  fingerscrossed  и се моля  Praynig  всичко да е наред и да се окаже цветна бременност.  Praynig
Диме едно тихичко честито засега!  bouquet
Даре Hug хубаво е, че си си поплакала мила, така поне малко от малко ти е олекнало. А сега, като си се поуспокоила и помислиш малко вярвам, че ще намериш най-добрия начин да овладееш тази неприятна за теб ситуация. Прегръдка  spoko Hug  bouquet.
jjj дано бурята те отимине за доста дълго време fingerscrossed.
  bouquet

# 339
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте момичета и от мен, вече съм си в Бургас и съм много спокойна и се чувствам много добре... аз искам да ви се похваля, че от 4 деня БТ ми е 37.2 и е горе долу толкова, видях розово зацапване вчера вечерта и от 4 дена ме боли доста силно ниско долу а от 2 деня имам много силно кремообразно течение и не знам какво да очаквам.
   Днес ще ходим на Аква парк в Слънчев бряг и нямам търпение вече да мине това време и да разбера дали имам късмет този месец  Sad
   Извинявам се но не съм прочела какво сте писали по- горе извинете ме ако съм пропуснала нещо важно
   АААААААААААААААААА ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ  Joy ТАЗИ СУТРИН СТАНАХ ЛЕЛЯЯЯЯЯ  bowuu   
 НА БРАНОВЧЕТ МИ ЖЕНАТА РОДИЛА ТАЗИ СУТРИН 3,900 С ГОЛЯМА ГЛАВИЧКА И СЕ НАЛОЖИЛО ОПЕРАЦИЯ ПОНЕЖЕ МНОГО СЕ Е МЪЧИЛА МИМИТО А ТЯ Е ДРЕБНИЧКА И ТАКА СЛЕД ДЪЛГО ЧАКАНЕ СИ ИМАМЕ ЕДНО ХУБАВО И ГОЛЯМО МОМЧЕНЦЕ СТОЯН  Hug
    bigdance2

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 09:01 от Megita

# 340
  • Мнения: 2 120
Честито ви бебче, Мегита и да ти се връща  и на теб съвсем скоро. Hug

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 10:23 от Дара

# 341
  • Мнения: 1 701
Добро утро! Simple Smile
Dime, още повече се радвам за теб! Simple Smile Знам какво е да си видиш положителния кръвен тест! Wink
Megita, хаде сега ти си наред с бебче! Simple Smile Няма Стоян самичък да расте! Жив и здрав да вие. Simple Smile
Днес всички са на плаж, а аз си стоя тука самичка! Много ми е скучно.

# 342
  • Мнения: 34
Здравейте момичета,страшно много се радвам за положитвелните тестчета ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ БРЕМЕНЛЙКИ[/color.Момичета искам да споделя.На 31.07 се олелих и както винаги ми беше 5 дни,а на 6 си имах кафеникавото както винаги.Но това кафеникаво продължава и до днес.Какво може да бъде.Предварително ви благодаря.  bouquet Hug

# 343
  • Мнения: 1 419
Да не си с ранна овулация? Понякога има зацапване около ову. Най-добре е да идеш да те види лекар  Peace

# 344
  • Мнения: 166
Здравейте момичета, тук е доста пустичко Sad

Диме   едно голямо честито, лека и безпроблемна бременност



Тази седмица беше пълна с добри новинки,
а другата нека се препълни от добри новини и скоро да опустее този форум

Общи условия

Активация на акаунт