Морско щъркелче къде си - време е за бебче вече! 07.08-13.08

  • 10 965
  • 371
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 456
Добро утро момичета!   bouquet

wish, браво на таткото, другия път на теб ти пожелавам да се видите с бебчо и да се гледкате цял живот.
Даре, ако ме питаш мен, хич недей да се разболяваш. Дано да не трябва и до ову да пиеш антибиотици.

Успешен ден на всички! 
Sunglasses

# 76
  • Мнения: 883
Добро утро! Как сте днес? Снощи голям дъжд валя, направо ми наводни остъклената тераса. Не разбрах от къде влезе всичката тая вода! Shocked Отвори ми работа за днес, че и за утре.
Но вече чакам лелката и не ми пука за другите работи. Пиша ви от курса и довечера ще ви чета. Вижте там, помогнете на щъркелите да не им тежат тия  бебета - вземете ги!

# 77
  • Мнения: 560
Здравейте, момичета  bouquet
Цитат на: dididi [/quote
Mia_28, съвсем не ти се подигравам. Напротив!  Embarassed Извинявай, ако така си ме разбрала!   bouquet Това са думи на моето момченце - че щъркелите във Варненския зоопарк са МОРСКИ! И като ти прочетох заглавието се сетих за МОРСКИТЕ ЩЪРКЕЛИ във Варна! Но не са чак за рамка... Hug Иначе много ми хареса заглавието! И аз така се моля за едно морско бебе... Praynig Praynig Praynig Всичко бяхме планирали - овулацията да се падне "уж" точно събота и неделя, когато ще дойдат родителите ми и да ходят по разходки с детето..., но овулацията пак реши да не дойде  Cry.
Дидиди,мила, страхотна снимка Grinning Просто си правя майтап Wink Аз съм си такава Mr. Green А твоето момченце е умно дете Heart Eyes - ама естествено, че има морски щъркели Laughing А за морското бебе ти стискам палци Praynig Praynig Praynig Grinning Не се ядосвай за овулацията - нали знаеш - ако не този месец - другия Praynig Hug
Дидерони, мноооооооого, много приятно изкарване на морето и много морски щъркели Laughing
Пенелопа, само с такива новини да ни радваш Grinning И изгони тоя колега, бе! Mr. Green Аз досега да съм му скроила някой номер Mr. Green
Петра, то ние с тия температури така сме се оплели, така че - наблягай на кексенето и резултата ще е същия Mr. Green Grinning
Уишче, браво HugМного се радвам Grinning ЕЕЕЕЕЕЕ, такъв татко бе Embarassed Rolling Eyes Сташен  е! Heart Eyes
Дарче, ти като един добър генерал нямаш право на болести и грешки Mr. Green Давай и не позволявай нищо да ти попречи да победиш! Grinning
Елфче, добро утро! И на теб успешен ден  bouquet
Ех, Дидиди, направо ме развеселяваш рано сутринта, когато ми е молко криво Grinning Heart Eyes Бебетета ги взимаме веднага, няма да ги върнем, я Mr. Green Grinning Laughing

# 78
Петра, не си единствена! аз все още се "удържам" и не меря температури и тестове не правя(даже за бременност). Ма след 5 месеца вече взеха да ми минават такива "еретични" мисли(еротични,често ми минават) да почвам.
Първото зверче,без тестове, без нищо го направихме... просто ни се до...  И самонадеяно смятах, че и с второто ще е така. Ама не би!

# 79
  • Мнения: 166
Здравейте момичета,
искам да Ви питам нещичко. Ако съм бременна и пия антибиотици, ще навредя ли на плода  Cry . Извинете ме за невежеството, но не съм много запозната с това newsm78.

Благодаря Ви предварително.

Приятен ден на ВСИЧКИ

# 80
  • София
  • Мнения: 3 573
До колкото съм запозната - до момента на имплантацията на плода не би трябвало да има проблем, но пък не знам дали антибиотиците имат влияние върху имплантацията. Но аз имам друг въпрос - кои ти предписа антибиотици и каза ли че правите опити за бебе?

# 81
  • Мнения: 72
Здравейте всички! При мен се случи нещо, което ще обнадежди всички ! От 9 години съм с Него. Никога не съм вземала противозачатъчни, начинът за предпазване от бременност, който практикувахме бе прекъснат полов акт(доста несигурно). Преди 4 месеца решихме, че искаме бебе, страх ме бе, да не науча, че не можем Confused. Започнахме с опитите. 3 месеца -нищо. Случайно срешнах една възрастна позната, с която като по-малка споделях любовните ми преживявания. Споделих и моите опасения. Тогава тя ми предложи ПЛАН как да зачена бързо. Ще го споделя с вас, дано помогне: 
  1. На 11 ден от започване на последната менстурация започва да се прави тест за овулация. Междувременно се прави секс през ден (от 11-ия ден). Втората линийка от началото е много бледа или я няма. Прави се тест всеки ден(следобяд) докато двете линийки не станат еднакви или контролната по-тъмна. Това е денят на вашата овулация. Правите секс същият ден и двата следващи (не повече от веднъж на ден). Пропускате един ден, на следващия пак. Спирате със секса през следващите 2 седмици, като минат си направете тест за бременност.                             УСПЕХ, за повече подробности питайте, ще отговоря на всички.  ПРИ МЕН СЕ ПОЛУЧИ, имам 4 положителни теста и първите признаци на бременност започнаха да се появяват Blush

# 82
  • Мнения: 166
Не съм много сигурна, че има бременност. Но ме болият гърдите много, преди това не са ме боля ли така и от тази гледна точка се съмнявам за бременност. А антибиотика ми го предписа зъболекаря, защото имах възпаление на венците и се бях подула много. Въобще не съм му споменала, че е правим опити за бебче  Cry.

# 83
  • София
  • Мнения: 3 573
А антибиотика ми го предписа зъболекаря, защото имах възпаление на венците и се бях подула много. Въобще не съм му споменала, че е правим опити за бебче  Cry.

А на опаковката на лекарството какво пише - противопоказно ли е за бременни?
Стискам ти палци нещата  да се наредят както ти ги искаш

# 84
  • Мнения: 166
Благодаря, дано всичко е наред.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ Hug

# 85
  • Мнения: 9 990
Ашли-добре дошла!И честито!
Планът ти не е нещо ново PartyТестовете за овулация на повечето от нас са добре познати-само да кажа,че когато теста стане положителен-овулацията предстои, а не е в деня.После-не е нужно всеки да започва точно от 11 ден-това зависи от дължината на цикъла все пак. WinkКолкото до прекъснатият полов акт-и ние така сме се пазили 10 години и когато решихме-бебето стана от раз даже.А вашите 3 месеца са си нормално време Hug.Ако правилно разбирам-имаш положителен тест за бременност-честито и лека и безпроблемна Hug

# 86
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Ашли всичко това го има в Библиотеката на подфорума в подробности  Laughing:

http://www.biberonbg.com/info/plan_za_zabremeniavane.htm
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8236.msg128224#msg128224
А Пенелопа е права и за дължината на цикъла - аз съм с дълъг цикъл /34-36 дни/ и при мен този план не би проработил по споменатия начин. Все пак овулацията се измества според дължината на цикъла т.е. при моя дълъг цикъл би трябвало да започна не от 11, а от 17 ден...
Честита ти бременност! Лека и безпроблемна и дано скоро всички пишещи в този форум се похвалят  Hug

# 87
  • Мнения: 2 120
Ашли, първо честити чертички, НО НЕДЕЙ ДА ПОДВЕЖДАШ плийз.Това с тестовете и овулацията зависи колко ти е дълъг цикъла.
Например моята овулация е или на 10 или на 11 ден, защото цикълът ми е 25 дни, така че аз започвам по-рано с тестовете.
Има и други като мен.
Нека не се подвеждат неволно момичетата, а иначе съм убедена в добрите ти намерения. И отново ЧЕСТИТО. Laughing

# 88
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте и от мен момичета, виждам, че има много надежди и този месец за което се радвам много. Аз и този месец няма да се отчета въпреки, че се надявам  Cry Тази сутрин се събудих към 7:30 с невероятно гадене последвано от повръщане но не ми олекна от това и продължи да ми се гади до към 9ч. След което заспах като бебе от умора и преди малко се събудих - при нас е 11:20ч, сега ми е добре пия кафе без да ми се гади от него и приемам, че сутришното неразположение се дължи на нерви и притеснения  Confused. Не си меря БТ защото съм по-спокойна така. Ще съм ви благодарна ако се ангажирате с коментар и мнение по- въпроса  Hug каквото и да е то  Wink   bouquet

# 89
  • Мнения: 806
ЗДравейте момичета  bouquet
Как сте днес? Grinning
Вчера не ми доиде,ще видим днес newsm78Иначе пак ми се гади ама като че ли помалко,тъй че,извода е ясен май.......... Cry Sad Confused
Мегита, разбирам те,дано и при теб и при мен, това гадене и  Sick да нее от нерви а от  baby_neutral
ще почакаме и ще видим Thinking
Ашли- честитоооооооооооо и добре дошла  bouquet нека включването ти при нас с такава хубава новина ни е на късмет за всички Hug Praynig.Лека и безпроблемна бременност  bouquet
Прегръдки на всички и успешен ден Hug Grinning  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт