Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - 91

  • 28 487
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 503
Привееет! 🦋

Айре 🥰 , Фенче 🥰 , Диве 🥰 ,
Радвам се, че отново гифчетата ми са ви харесали. Готино ми е да правя и когато имам време ще споделям още. И ви благодаря за всичко споделено! ❤🌺
На всички ни липсват КБТ, ама много. Надеждата ми е на 24 май да ни пуснат нещичко от празника - Дано!!! А след това нали се пишеше, че ще се възобновяват снимките. Може би ще започнат работа и нашите хора... ще видим. 🙏

Небахат Чехре много я харесвам - голяма актриса е. Радвам се, че се е изказала така за Къванч и Берен, защото те напълно оправдават казаното от нея. 😊
А това за фенки, обвиняващи Къванч за неуспехите на техните любимци, е просто смехотворно. Някои хора много стабилно се вживяват и вманиачават по своите любимци, че чак изтрещяват и изпростяват...

Гости 🥰 ,
Благодаря за почерпката! 🌺 Да е жив и здрав Йозджан Дениз!
Между другото Ипек Белгин също играе върховноооо. Simple Smile)
И аз понякога пиша от телефона, както сега.

Леле, на какъв колаж попаднах! 😂

Май не би ми се искало да снимат заедно.

Забравих вчера да кажа, че и на мен Мерих ми изглежда леко скован. Определено общите им снимки с Къванч бяха доста по- добри!


Снощи бях за Фики и аз и си знаех, че ще победи той. Ама Джей Ло му е незабравим образ. 😂

Щастлив ден! 🤗

# 691
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет,момичета! Nature Sun With Face


"Понякога радостта ни дава повод да се усмихнем, а друг път, усмивката е причина, да сме щастливи!"
💙
Щастлив вторник!


Благодаря за споделеното!
Изчитам всичко,но не винаги успявам да реагирам,обикновено,когато имам възможност,темите вече не са актуални.
Надявам се да не предизвикам недоразумение,защото последните дни четях накуп постовете ви,но от това,което аз разбрах от туита на Ранини,Къванч има договор с OGM за международен дигитален канал,”на масата” има два проекта,като предстои да изберат по кой ще работят. Тоест,с тази продуцентска компания ще работи по единия от обявените от него два- сериал и филм. По логиката,че ще се излъчва по дигитален канал,смятам,че става въпрос за сериала. По никаква логика,а чисто интуитивно , Grinning смятам,че през лятото ще започне първо със снимките за филма.

Събирам мотивация за Ирония на съдбата. Удоволствието да коментирам с вас ме изкушава.

Ире, Heart Eyes поздравления за гифчетата и от мен. Аз си признавам,че нямам такова търпение и си ги взимам от тт.
Споделям чувствата ти във връзка с колажа.

Прекрасен ден! Hug

# 692
  • Мнения: 18 646
Привет дружки Hug
активни сте днес, радвам се!!! Blush
Диве Hug, благодаря за снощния ти пост!
може да е удар в десятката-твоята идея, но аз не искам да гледам Къванч в сериал на такава тема....
Цитат
Небахат Чехре винаги се е изказвала за Берен и Къванч супер.
и има защо!
Мерих има инициатива с Мави/не съм гледала подробно/май ще отговаря на някакви въпроси....
жалко, че Къванч не се включва Sad
Фенче Kissing Heart Hands Plus1
е някои изкарваха и Керем Чатай, че си плаща за международните награди Mr. Green
Гости Hug, да е жив и здрав Йозджан, благодаря за почерпката, мммм! Blush
Ире Kissing Heart благодаря ти за кафенцето и споделеното! Kiss
Оххх аз не смея да гадая кога ще се появи Къванч и дали скоро ще започне да снима нещо.....
дано тишината около него е за добро! Flowers Four Leaf Clover
Ипек Билгин е голяма актриса,,,ще видиш и по-нататък в сериала!
Много се изкефих на победата на Фики, напълно заслужена!!!
Алинка Kissing Heart радвам се, че си наминала Flowers Blossom
за мен Къванч си е избрал историята по която ще снима, това е от основно значение за него, не е в стила му да сключва първо договор с прод. компания и след това да решават какво ще снима. А и факта, че е последвал тоя от Нетфликс, също ме навежда на тая мисъл.
Изобщо голяма мъгла покрай нашия човек, изнервям се вече

Цитат
Събирам мотивация за Ирония на съдбата. Удоволствието да коментирам с вас ме изкушава.
чок шокюр! Wink
новосподелена....

9 място ИМДБ


и нещо от мен......


като гледам и без новини си изписахме и тая тема.......Wink

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 14:27 от Airra

# 693
  • Мнения: 3 190
Привет момичета ❤
И аз като Алинка четох, четох и в главата ми стана малко каша, защото много неща сте изписали и вече не е актуално това, което мога да споделя. Но вече съм на линия и ще мога да се включвам активно. Аз най-после направих отложената операция и се очертава около 6 месеца да съм болничен, така че ще имам време и да пиша, а може Айра да даде и на мен някой урок за правене на клипчета и колажи 🤗😍
Споделям мнението, че Къванч е направил вече своя избор и може би вече тече някакъв вид подготовка. Даже си мисля дали това дълбоко скриване не е свързано с промяна на външния му вид за новата роля ???? Разбирате за какво говоря. Все се надявах да дадат някакви признаци на активност поне днес ама за сега нищо.
Бяхте писали за любима партньорка на Къванч. Е , това ми е абсолютно невъзможно да определя т.е , с която го гледам в момента , с тази най ми харесва.
Радвам се, че изгледах КСШ , защото доста го бях позабравили , а и го бях гледала само по телевизията .С гласа на Къванч е съвсем друго усещането.
Изпуснах доста серии от КГ/ в болницата имаше само 4 канала / но от снощи влизам в ритъм. С нетърпение очаквам Сблъсък. Харесва ми и ИН , а Ипек Билгин наистина е голяма актриса.
И аз бях за Фики дано това му участие го накара да се почне да пее и други стилове музика.
Хубав да е деня ви момичета 🤗🤗🤗

# 694
  • Мнения: 18 573
Привет, дружки! Hug
Гости Kissing Heart супер, увеличаваме се! Kiss Да ти е жив и здрав любимеца! Гледам го всяка вечер, можеш ли да повярваш ? Stuck Out Tongue Closed Eyes Много е хубав сериала, удоволствие е да гледаш такава добра актьорска игра от всички . Още такива сериали да направи Йозджан му пожелавам! Благодаря за почерпката! Flowers Bouquet
Ире Heart Eyes благодаря за споделеното! Kiss Ще чакаме с удоволствие красотите ти!
Там е работата, че не са неуспели любимците им, напротив! Имат си много голяма фенска маса, успешни проекти. Наистина нямам идея с какво им бърка в здравето Къванч, та няма случай да не го споменават "с добро " Аз не си губя времето да пиша за някого, когото не харесвам и не ме интересува, не гледам и филмите му  Thinking Нейсе, щом това ги прави щастливи, нека си пишат.
Браво на Фики, заслужи си наградата. Справи се супер с всички поставени му задачи! Маги и Дара също. За това нямах предпочитания. Но, пък JJ направо се закопа сам снощи, ужасно беше Laughing
Алинка Heart Eyes радвам се, че обмисляш гледането и ти. Май нещо не ти харесва много Сблъсък  , щом търсиш мотивация за гледане, а ? Събери такава, моля те! Stuck Out Tongue Closed Eyes Е, доста е тежичък, но не съжалявам за един миг гледане.
Доколкото аз разбрах според този превод
Цитат
Турецкая журналистка Ранини опубликовала сообщение о том, что компания OGM Pictures подписала соглашение о двух проектах с Кыванчем Татлытугом, но пока не известно какой будут снимать первым. Как говорит журналистка, они будут подготовлены для международного цифрового канала.
и двата проекта са на компания OGM Pictures и вече са подписали договорите Thinking
Айре Heart Eyes Smile даа, това за Керем Чатай го забравих, ама нали и той е приятел на Киво, та за това действат еднакво Laughing
Благодаря за всичко споделено! Kiss
Във връзка с това класиране на IMDB
Цитат
Позиции турецких актеров в мировой кинобазе IMDB на этой неделе определил выход в Пакистане сериала Возрожденный Эртугрул, который резко поднял интерес к исполнителям главных ролей. При этом уже по традиции интерес к актрисе оказался больше, чем к актеру. В результате Эсра Билгич заняла второе место среди самых разыскиваемых турецких актеров в базе, а Энгин Алатан Дюзьятан третье. При этом на первом месте по-прежнему находится Мехмет Куртулуш, который получил признание у мирового зрителя благодаря своей работе в сериале В ночь.

Актеры сериала Нетфликс Любовь 101 довольно быстро теряют свои позиции в десятке, увеличился интерес лишь к Мерту Языджыоглу. При этом в десятку уже возвращаются ее постоянные обитатели и первым, разумеется, стал Кыванч Татлытуг. Возрос интерес и к Бураку Озчивиту. Арас Булут Ийнемли благодаря успеху на Нетфликс фильма Чудо в 7-й камере по-прежнему находится в десятке самых разыскиваемых актеров IMDB.
Напоминаем, что рейтинг в базе вычисляется на основе предпочтений 250 миллионов постоянных пользователей IMDB и является вполне серьезным показателем для продюсеров.
По едно следобедно

Пепи Heart Eyes много се радвам, че всичко е минало благополучно! Kiss Отдавна го подозирам аз това с вида на Киво, ама да видим дали не си мечтаем само Stuck Out Tongue

# 695
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Момичета,благодаря за отговорите Flowers Hibiscus
Айре, Heart Eyes Фенче, Heart Eyes съгласна съм,че е по-логично да е избран проектът,преди да се подпише договорът. Не се наемам и да гадая,просто още когато споделихте тук,попаднах на текста на турски и смятам,че преводът е неточен,но не е нещо от кой знае какво огромно значение.
Фенче, Heart Eyes чудих се дали да започвам темата за Сблъсък,защото аз си търся проблема лично в мен. Не намврих търсената логика и аргументи,не си отговорих на въпросите и спрях да го гледам няколко серии преди финала. Може би ще ви шокирам,но още не съм изгледала последните 5-6 серии. Не ми беше проблем,че е тежък сериалът. Драмата не беше сапунена,напротив,придава тежест и достойнство на проекта,които аз не отричам. Даже от самото начало си очаквах лош/трагичен финал. В моите представи и моята логика в този финал жертвата беше Кадир. След като се върна в живота на Зейнеп,след като изживяха уникалния втори шанс,който съдбата им подари,след като осмисли преживяването на катастрофата,спасявайки Айлин,той си загива,отивайки на едно по-добро място,където отново ще прегърне дъщеря си,и белязвайки завинаги жалкия живот на създателя му (не мога да го удостоя с титлата баща).
Този финал не се осъществи. Приемам. Но не намерих моята логика в предложения ни такъв. Не намерих абсолютна никаква логика в личността на Джансъз,в мотивите му,в поведението му.
Там за мен се пресоли манджата и се размина с моя вкус. Хаотично представяне на герой,който имаше невероятен потенциал. Бих могла още много да пиша,но нито целта на поста ми е да убеждавам някого,нито да ви отегчавам.
Извинявайте за отклонението, ще го почнем,пък ще видим докъде ще го откараме.
За компенсация


Приятна вечер

# 696
  • Мнения: 2 503

Алинка Heart Eyes ,
Радвам се, че ще се присъдениш към нас с коментирането на "Сблъсък". Май трябва да започна да свиквам с новото му име, но за сега още не мога. Confused
Аз също имам въпроси, касаещи героите от "Сблъсък" , на които смятам да си отговоря с второто гледане.

Айре Heart Eyes ,
Разбира се,че ще изпишем темата и аз вчера забелязах, че отиваме към нова. Много се надявам с нея да се появи и така желаната информация,която дълго чакаме. Патронът също, де.
Отново сме на задоволителна позиция в класацията, за мен си е постижение, при това без проект. Blush
Новият ти колаж е чудесен! Kissing Heart
Значи ИН има още доста епизоди до финал? Доста дълъг сериал в интересен наистината. Та като заговорих за него се сетих да ви попитам следното - някой гледал ли е "Божествено"? Миналата вечер го загледах, че нямаше какво друго да правя и ми хвана окото, но още се чудя дали да почвам да го гледам или не. Thinking

Фенче Heart Eyes ,
Аз също - като не харесвам някого избягвам и ограничавам до минимум писанията ми за въпросния или ако го правя, избягвам тежки епитети и сравнения. Не знам как някои фенове си позволяват толкова злобни изказвания по адрес на други. Не осъзнават ли, че тези, по които бълват злоба, са също хора като тях и носят сърца?! УЖАС! Изключително благодарна съм, че в нашата тема няма такива потребители. Hug
Мда, и според мен ДжейДжей сам се прецака, просто много високо вдигна летвата...

Пепи Heart Eyes ,
Миличка
Скрит текст:
Аз не знаех, че си преживяла операция. Sad Желая ти бързо възстановяване и ти изпращам цялата си позитивна енергия. Heart Отпочивай си и когато можеш наминавай, защото всички се радваме, когато пишеш.
Относно покриването на Къванч заради роля - Фенчето Heart Eyes също спомена подобно нещо,но аз забравих да го коментирам и сега твоя пост ме подсети. Grinning Ами честно казано и аз почвам да мисля това, може пък наистина да се готви за ролята си и да не се показва нарочно. Thinking Още колко ще гадаем, докато не разберем как стоят нещата, ах... Grinning

Желая ви приятна вечер!

# 697
  • Мнения: 18 573
Сладурки, нямам нет на лаптопа и пиша от телефона, ужас! Влязох през фейса, защото нали ви казах, че не помня паролата и ми се отговори, че такъв никнейм нямало ))) Обаждам се да не се чудите къде изчезнах. Алинка, разбрах! Ще обсъждаме всичко отново, когато започне.
Ире, така е, но на някои им прави кеф, ей така, за спорта )))
Много е кофти писането така, за това ви пожелавам хубава вечер! Ако онова своенравното се оправи пак ще пиша.

# 698
  • Мнения: 18 646
Фенче Kissing Heart, ами бравус!!
влязла си в профила си, нищо, че нямало такъв никнейм и то през ФБ:)))
айде оправяй техниката, че те чака преводче Stuck Out Tongue Winking Eye
Али Kissing Heart, твоя коментар за Сблъсък не ме учуди....мисля, че те познавам до някаква степен Wink
и за моя вкус пресолиха манджата с Джансъз, но въпреки това сериала си ми остава много любим заради всичко останало.
ако искаш прочети анализа на американките за сериала>>
https://docs.google.com/document/d/1Djza7eeneqoOPVtUwymmuVPC18Ei … A8sNscYfaGAU/edit
Пепи Hug
и от мен бързо възстановяване! Flowers Green Apple
ще се уговорим, ако искаш да правиш някакви творчески неща, въпреки, че с клипчетата съм начинаеща Wink
Цитат
И аз бях за Фики дано това му участие го накара да се почне да пее и други стилове музика.
хаха дано, че това, което пее е ужасно.....Grin
Ире Kissing Heart, ооо ИН  е над 80 серии, предстои доста интересен 3 сезон, след като Боран фалират и останат без имение/извинете, че издадох финала на втори Rolling Eyes/
а Божествено/или ФиЧи/ интересен е , първия интернет турски сериал, по принцип има много харесващи го, но аз заради Сера не го догледах.



лекинка.

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 22:30 от Airra

# 699
  • AMS
  • Мнения: 6 434

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Пепи, Алиннка, Гости, благодаря специално за постовете!!!
Айре, извинявай, че пак съм по нощите!
Добре. Споко. Няма да играе такава роля Къванч. Друга ще е.
Леле, Фенче, до къде го докара да пишеш от телефон. Загинахме.
Дано ти решат проблема с лапито по-бързо!!!
Айре, Фенче, Ирка, благодаря ви за поддържането на темата,
но не искам и се старая да не ви оставя само трите!!!
И при мен се получава това да ви чета на куп,
и после, като започна да пиша, е трудно и излиза нелогично и неразбрано.

Ами Фенче, ако беше разменила изреченията и първо да е - с надежда 
да се включат и други, а не че сте станали 4, сигурно щях да реагирам по друг начин.
Извинете, но малко трудно ми идва темпото на писане
и наистина, когато искам да напиша нещо, то вече е отминало.
От там и чувството за "ограничен достъп", или ...
Ето това за OGM го бях мернала, но не съм го запомнила.
Кои са тези, какви проекти имат до сега, кои ги ръководи, ... ?
Ако има по-често припомняне тук, няма да има забравили и няма да се загубим в превода.
А пък ако е било инфото на руски съм го подминала. Имам огромен проблем,
защото колкото не разбирам турски, още повече не разбирам превода на руски.
Та за това имам молба. Моля, малко по-бавно и по-ясно, като за блондинка.
А и това - Бирсен казала - ама то било при отговор на едикой си и ...
Нали знаете, че на мен много трябва да ми се обяснява кой, кога, къде, ...
Не ми върши работа и това - пишеше го ... Къде?
Като не е в темата на български, не съм го видяла.
И едно припомняне от мен -  Керем Чатай също снима за Нетфликс /Aşk 101/
и той не е само приятел на Къванч, а и кум.
И още едно - ЧБЛ стана ДК в последния момент.

Ирка, не можах да позная, тази на колажа с Къванч. Коя е?
А за Мерих е ясно, че е скован пред камера. Идеята на Мави в тази суша иначе е добра.
За това се разтърсих да разбера повече за 19-ти май.
Иначе Ипек Билгин е супер, като Есма. А, Fi / Божествено/ гледах само първите серии.
Спрях го но не задари Серенай, а заради друг артист, който не ми хареса.
Но пък сега го гледам в друг проект с удоволствие.

Алиннка, много благодаря за споделеното за Сблъсък!
Мисля, че дори да изгледаш до край сериите,
не вярвам коренно да  си промениш мнението.
Когато липсва логика, става много трудно.
Не казвам че е лош сериал Сблъсък и не го зарязах,
но пък не догледах 3-ти сезон на другия сериал на същия сценарист - ИН.
Това нелогично преекспониране на лошия, не е за мен.
Няма как да търся оправдание, особено на лошия герой за нелогични действия.

Снощи не можах да гледам капките, но днес си наваксах.
Е, наистина е голям този Димитър Маринов.
А, финалистите бяха в образ на мои много любими певци
Уйтни Хюстън и Лайнъл Ричи.
Скоро мина тук в темата, че някой беше казал, че Къвач е страхотен имитатор.
Друга дума беше употребена  май - пародиен актьор.
Много ми харесват тези моменти в сериалите и филмите,
когато Къванч имитира някой. А в неформална обстановка сигурно е върхът.
Иначе за покриването на Къванч, смятам,
че всички вече сме на мнение, че е за нова роля.
Хайде, слагайте кафетата и стискайте палци,
че днес отивам да се подстригвам късо.


# 700
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 833
Здравейте момичета,
Дива, успех с подстригването, аз вчера след 2 месеца въздържание, комшийката, която е фризьорка ме боядиса вкъщи.

Дано покриването на Къванч да е заради роля, а за ИН / 3 сезон/ без малко и мен да ме откажат, но заради спомените на порасналата Яз. Никак не ми се връзваха с образа на Сюрея.

# 701
  • Мнения: 18 646
Привеет! Hug


Гости HugCoffee
Диве Hug благодаря за споделеното!
знам, че се стараеш да не ни оставяш трите...........
всъщност мисля, че ние не пишем чак пък толкова много...правим го за развлечение- по не толкова сериозни теми........приятно ни е да си общуваме по този начин, споделяйки за любимеца ни.
Ако сме ви затруднили с количеството постове, извинете ни! Hands Pray
Цитат
Ето това за OGM го бях мернала, но не съм го запомнила.
Кои са тези, какви проекти имат до сега, кои ги ръководи, ... ?
това на майтап ли го питаш? Wink
"OGM Pictures"
дъщерна фирма на ОЗ медия/арабите, който дойдоха на турския пазар доста успешно, преди няколко години/
Президента е Онур Гювенатам.
техни проекти са-Защитникът и Дар/Атийе/-за Нетфликс
и сериалът с Демет и Ибро-"Домът, в който си роден е твоята съдба"-за тв8.
Цитат
Скоро мина тук в темата, че някой беше казал, че Къвач е страхотен имитатор.
Друга дума беше употребена  май - пародиен актьор.
Много ми харесват тези моменти в сериалите и филмите,
когато Къванч имитира някой. А в неформална обстановка сигурно е върхът.
и аз мисля, че сигурно е страхотна гледка!!! Grinning

Фенче Kissing Heart тоя превод на рускините не е коректен......
Скрит текст:
Турецкая журналистка Ранини опубликовала сообщение о том, что компания OGM Pictures подписала соглашение о двух проектах с Кыванчем Татлытугом, но пока не известно какой будут снимать первым. Как говорит журналистка, они будут подготовлены для международного цифрового канала.

питах снощи и Диди, така както го преведе Алинка е по-правилно, на масата има два проекта, но не разбрах кой се чуди/Къванч или Ранини/кой ще е от двата.
не е толкова важно всъщност, ще следим какво ще се случва в бъдеще. Hands V


от вчерашния онлайн разговор с Мерих>>
Днес партньорът на Къванч в рекламата на Mavi - турският футболист, защитник на италианския клуб Ювентус Мерих Демирал проведе онлайн излъчване на „101 въпроса към Мерих” като част от проекта Team Mavi, където той също отговори на въпроси за Kъванч.

Въпрос:  Да кажем, че Къванч се присъедини към футболния отбор на Ювентус. Каква позиция бихте му дали?
Мерич: Бих го завел в моя отбор на позицията защитник.
Въпрос: Заснехте много добра реклама. Имаше ли трудности на снимачната площадка?
Мерич: Да, имаше известни трудности, но брат Къванч ми помогна много по този въпрос.
Въпрос: Какво  е да работиш с него?
Мерич: За мен това беше страхотно и приятно изживяване. Това беше момент, който никога няма да забравя.
Въпрос: Имахте ли  разговори за футбола с Kъванч?
Мерич: Да, брат Къванч и аз говорихме за футбол. Освен това той се интересува доста от тази тема. Дори го поканих на мой мач, но заради вирусната епидемия не се случи. Надявам се той да дойде, след като всичко премине.


Днес РД има Джем
да е жив и здрав, много успехи и лично щастие!

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 12:41 от Airra

# 702
  • Мнения: 2 503
Здравейте в сряда! Hug
Не е мое това гифче, ама много ми допадна.



Диве Heart Eyes ,
С удволствие те прочетох, благодаря! Flowers Hibiscus Мисля, че всички оценяваме писането ти и старанието ти, които наистина подпомагат за поддържането на темата. Аз в интерес на истината съм много доволна, че дискусията ни продължава и става все по- интересна, въпреки че няма почти нищо ново. Blush Щастлива съм, защото писането точно в тази тема, се превърна в неизменна част от моята рутина.
Няколко пъти натъртвам на думата "дискусия" , защото тук наистина има такава. Всички се отразяваме една друга, ако мога така да се изразя. Докато в други теми не наблюдавам подобно нещо и честно казано това е една от главните причини, която ме отазква да пиша, ама нейсе. Имам си Вас. Simple Smile Heart
 А на колажа, който споделих, е Неслихан Атагюл.
   Браво за предстоящата прическа! Blush

Айре Heart Eyes ,
Ооо, отново си ни споделила интересни неща мила, благодаря! Heart Eyes Kissing Heart
Ама разбира се, че Къванч ще помогне на начинаещия Мерих. Не  за първи път чуваме, че Къванч помага и дава съвети на колегите си, които имат по- малък опит от него. Дано, когато всичко е на ред, да иде на мач на Ювентус, хехе. Ювентус ми е любимият отбор, не помня дали ви бях казала.
 Значи се оказва, че не са подписани договори за два проекта, ами все още се разглеждат и двата и трябва да се избере един. И на един ще съм доволна лично аз. Simple Smile Къванч в доста интервюта е казал, че работата във филм е съвсем различна от работата в сериал и на него това много му е допаднало и иска да прави повече филми. Пожелавам му искането му да се сбъдне. Много хубаво би било да ни зарадва и с филм, но каквото дойде, както се казва. Времето ще покаже. Blush
  Да е здрав, щастлив и честит Джем! Flowers Four Leaf Clover Той негов мениджър ли беше ли пак съм в грешка? Thinking
    Леле, не очаквах такъв финал на сезона на ИН - Боран ще фалират. Frowning Вай бе, доста интересно ще да е.
      
Фенче :heart_eyes ,
Еха, писала си от телефона! Hushed Браво на теб! Kissing Heart И аз се надявам много скоро да свършат проблемите с лаптопа ти и отново да си на линия, както си трябва. Hug

Гости Heart Eyes ,
Благодаря ти за кафето и красивите цветя, усмихнаха ме. Blush
Скрит текст:
Аз ходя по- рядко на фризьор и не закъсах много с прическата, но нямам търпение да ида  на маникюр. В събота ще стане това и съм много щастлива! Grinning

Благодаря ви, Айре и Диве, че споделихте мненията си относно Божествено.Flowers Hibiscus Още му се чудя, ще видим дали ще го започна. На мен Серенай също не ми е една от любимите, но сюжетът доста ме примами.

Желая ви приятен ден!

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 13:24 от Irinak

# 703
  • Мнения: 18 646
Ире Kissing Heart благодаря за това, което си споделила за темата ни! Hands Plus1Kiss
и аз се радвам, че в по-голяма степен се отразяваме една друга!! Hearts
за филм с Къванч-ами може и да има, надявам се Hands Pray...но тъпия вирус обърка плановете на целия свят Rage
Скрит текст:
на мен пък любимия ми отбор беше Милан, сега нямам Wink
продължавам с уроците по Кивология Grinning
Джем е най-големия им брат в сем. Татлъту, син е на Нуртен, но е от друг баща.
не е мениджър на Къванч, мениджър е на Алперен и Мелиса А.Памук
неговия син-Чанар, най-малкия племенник на Киво/снимката е нова/

на РД на Чанар-от миналата година

а тая снимка е от караваната на Къванч, по време на Сблъсък Blush


Мениджърката на Къванч/от край време/ се казва Гайе Сокмен, навсякъде  е с него, когато става въпрос за работата му. Той си я има като втора майка.
има много снимки с нея.........
тук  е жената с русата коса - вдясно, а най-вляво е ПР-ката му- Zerrin Ersü

пак от мин. година

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 15:06 от Airra

# 704
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет в сряда! Blue Heart


Благодаря за споделеното! Flowers Cherry Blossom

Фенче, Heart Eyes знам колко ти е любимо да пишеш от телефон,споделяла си,затова ти желая скорошно възстановяване на устройството. За паролите-ако имаш гугъл акаунт има в настойки опция да си видиш всички запаметени пароли.

Диве, Heart Eyes споделям!
Много се повтарям,знам,но липсата на логика и реалистичност могат да ме откажат от всеки един проект.
Успех и на двете ви с Гости Heart Eyes с фризьорките. И на мен ми липсва. Скоро няма изгледи за подобно удоволствие при нас,обаче.

Айре, Heart Eyes чела съм този анализ,благодаря.
Американките са много вдъхновяващи фенове. Харесвам детайлността им. Тук обаче изобщо не мога да се съглася с повечето тези.
Разбира се,че не говорим за реалистичност като време,измерение,логистика и подобни. И аз не задълбавам в това.
Говорим за изграждане на образи със смели заявки за патология,която в един момент се бие с чувства и качества,напълно непригодими и нелогични.
За превода на текста именно имах предвид,че е неточен.
Няма два договорени проекта,а две предложения,от които следва да се избере едното.

Ире, Heart Eyes на мен Фи ми хареса. Даже доста. Възприех Серенай и мисля,че се справи чудесно с ролята.

ЧРД на Джем. Здрав да е!

Общи условия

Активация на акаунт