Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - 91

  • 28 519
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 503
Фенче 🥰 ,
Благодаря ти, миличка! 💋 Радвам се, че ти харесаха. По манията ни към “Перла” с тебе определено си приличаме. Аз не съм записвала сериите на диск, ама съм го изгледала десетки пъти. 😀 Знам почти всичко наизуст, всичко. Обичам си го този сериал, бе!!! 😻😻😻
Благодаря ти за хубавите снимки! 🌺 Новинки няма, но аз чакам обещаното от Башак, дано е скоро. Може би ще е идната неделя на празника.
И аз нямам търпение за “Сблъсък”. С второто гледане ще вникна още по- добре в душите на героите.😻

Айре 🥰 ,
Благодаря ти и на теб, мило! 💋
Ей сегичка ти поствам видеото.
https://youtu.be/gf7y8-j7Rh4Тогава Мехмет и Инджи пак бяха скарани и той я отвлече и се сдобриха.
Ние, които пишем тук, ще си обсъждаме живи и здрави! Аз честно казано първия път не успях да изгледам “Сблъсък” пълноценно, защото го започнах, пък после след прекъсване го довърших и сега ще ми е голям кеф.😎
Питах за двойките ти любими, защото ще ти направя гифче и на теб. Утре очаквай включване. Wink
Ммм, пак ни донесе новосподелени снимчици и Берен е тук. 🤗

Диве 🥰 ,
Благодаря и на теб! 🌺
Аз вече нищо не гледам и ми е мирна главата.
Скрит текст:
Тия 14 дни карантина, ако посетиш Турция и Гърция, ни провалиха плановете за Анталийските брегове, ама не се дадохме. Преместихме почивката за Септември, а дано тогава всичко е отшумяло, че си искам на море. 😀 Е, не само заради това, разбира се! Та така...

Хубава вечеееер! 😘

# 676
  • Мнения: 18 594
Диве Kissing Heart не мисля, че ще дочакаш нещо подобно ... пък и Киво проектите си ги беше избрал още преди да ни застигне тази гадория. Той наистина беше единствения от по-известните, който се разболя от пневмония, но, във фейса прочетох и за една, две актриси, които бяха хванали вируса, не се писа после нищо за тях, явно са се справили. Дано всички бъдат здрави! Благодаря за прелестните кивчета и на теб, все повече красота ще си имаме в темата йес ! Kiss
Айре Heart Eyes ние ще си го обсъждаме Сблъсък, дори и да не се включат и други. А колко ще сме активни, зависи изцяло от нас, любим ми е почти колкото КГ. Благодаря за снимките! Някои са късметлии ...
Ире Heart Eyes разбира се! При повторно гледане ще откриеш неща, които не си видяла първия път, с удоволствие ще си го коментираме, да Hands Plus1 Благодаря, че намери клипа, да не го търся и аз Kiss




Лекинка! Hug

# 677
  • Мнения: 18 675
Понеделнишки привет!!!! Hug


Ире Kissing Heart, благодаря за клипчето! Flowers Rose
мммм чакам и гифчетата, които ще са специално за мен
Супер, че сте си отлoжили почивката за по-сигурни/евентуално/ времена! Hands V

Фенче Kissing Heart, ще видим как ще ни тръгне процеса по гледането  на Иронията, но със сигурност ще ни скъсат нервите, ако има орязани сцени Grin
.................
тук са коментирали любовта на КБТ към животните.

Любовта на KivancTatlitug към животните не знае граници.  Актъорът- природолюбител, заедно със съпругата си  BaşakDizer, отглеждат 3 котки, 2 кучета и папагал. Двойката също често помага на животните в приютите.

Но Башак преди беше споделила, че освен кучетата и котките имат и 17 кокошки Grinning





позитивна нова седмица!! Nature High Brightness
Изпращам поздрав на Пепи Hug, дано всичко е наред при нея!!! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 12:15 от Airra

# 678
  • Мнения: 3 217
Привет и от мен, момичета 🤗😍❤
Днес се прибирам вкъщи и сега чакам да дойдат да ме вземат 😁
Ще Ви изчета хубаво и тогава ще коментирам. Но видях, че Сблъсък ще почне и това много ме зарадва. С най- голямо удоволствие ще коментирам,  откога чакам да дойде този момент 😍
Хубав ден Ви желая и довечера повече ❤

# 679
  • Мнения: 2 503
Здравейте понеделник, момичета! 🦋
Желая на всички ни щастлива и благодатна седмица! 🌈😊

Айре 🥰 ,
Ммм, че хубаво и красиво кафе си ни поднесла, благодаря! 🌺
Гифчетата ще ти ги постна по- късно през деня, че сега нямам възможност да се добера до лаптопа. 😀
Браво на КБТ! Аз не знаех за кокошките до сега. А къде ли ги гледат. 🤨 Всъщност домът им в Истанбул ли е или извън него?

Фенче 🥰,
Отново интересни снимки, благодаря! 🌺
Гледам едната е с аверите от КСШ. Биркан много ми допадна. Той ли играеше ролята на злодея в “Незабравима” или го бъркам с друг. 🤪

Пепи 🥰 ,
Ооо, радвам се “да те видя”. Радвам се, че си добре и се завръщаш. 😻

Вижте какъв хубав кадър намерих в ИГ.

Авторката се пита коя ревнува повече - Бихтер ли, Нихал ли. Аз се питам същото. 😀 А вие как мислите?


Хубав ден и до после, дружки!!!

# 680
  • Мнения: 18 675
Пепи Hug радвам се, че се обади...и ще си на линия скоро! Blush
на знам дали видя, че в края на предишния ми пост ти пратих поздрави/явно интуицията ми е силна днес Wink/
Ире Kissing Heart, няма проблем за гифчетата, когато можеш......... аз и моите с Мурка ги забавих Rolling Eyes
Биркан не е играл в Незабравима......
оо има да наваксваш още с инфо за патрона Wink
КБТ преди около 3/4 години се нанесоха в къща с голям двор в Кемербургаз/квартал на Истанбул/
но около тях е само природа и гори . Имаше инфо, че Киво е строил специални къщички за животните.
мисля, че това клипче с Башак-в началото е от къщата им.
https://www.instagram.com/p/BwZxzdIBV-Q/
това е едната котка
https://www.instagram.com/p/BqGFlLOFBD4/
папагала

сестра й с другата котка


....................
от 2018/пак от двора им

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 13:59 от Airra

# 681
  • Мнения: 18 594
Привет, Айре Kissing Heart благодаря за споделеното! Kiss

 Сутринта явно на лапито ми му се спеше повече и от на мен Stuck Out Tongue  та за това сега ще ви почерпя с кафенце

Пепи Kissing Heart радвам се, че се върна! Липсваше ни! Значи ставаме цели 4 , които ще го гледаме и обсъждаме сериалчето ни, супер! Дано се появят и други. Много се надявам да не окастрят сцени, но и превода да си го бива и дубльорите да не ни дразнят много Hands Pray За Кадир си знаем кой ще го дублира, говоря за другите.
Ufffff......just......UFFFFFFF!! 🔥🔥🔥, както пишат американките Smile


 нашият природолюбител Heart


Ирка Kissing Heart не съм гледала Незабравима, мило, не ми хареса. Айрето Heart Eyes ти е отговорила за всичко. Имаше и едно много сладко клипче с папагал на рамото, ама не мога да го намеря.
За теб нашите сладури Heart

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 14:47 от queen_fenka

# 682
  • Мнения: 18 675
Фенче Kissing Heart Hands Wave
ето клипа с папагала



и още един- техния папагал  казва Башак Stuck Out Tongue Winking Eye



гледам, че Мави са бая активни с Merih Demiral/който ми е леко дървеничък Mr. Green/
https://twitter.com/mavi
Скрит текст:

хубав следобед!!

# 683
  • Мнения: 18 594
Айре Heart Eyes е, златна си! Благодаря! Kiss
Мерих не само, че ми е дървеничък,/ ми футболистче е момчето, не е модел или актьор /, ама и фъфли сякаш  Grinning Симпатично момче е, но няма харизма и на снимки не струва. До Киво ми хареса, но сам ... Дано не са решили той да  замести Киво, когато нашия реши да се откаже Thinking




# 684
  • Мнения: 2 503
Айре Heart Eyes ,
Благодаря за всички отговори, джанъм! Heart
Така е - доста неща за КБТ не знам, но научавам горе-долу всеки ден по нещичко и много се радвам за това. По този начин сякаш се доближавам повече до мирогледа им и да ви кажа, че ми харесва много, направо ми топли душата. Колко много животни отглеждат, това е толкова добра постъпка. Heart Eyes А къщата им е много хубава и уютна и най- важното е, че е сред природата, както те обичат. Прекрасно семейство са. Дано бъдат здрави и щастливи и да сбъдват всяка своя мечта!!! Hands Pray
Оо, папагалчо и аз го познавам, гледала съм тези сладки клипчета и сега като ги гледах пак ме усмихнаха. Blush
Явно съм се объркала за Биркан, нейсе.Grinning
Ето, едното гифче е готово, заповядай, Айре Heart Eyes!


И още едно. Това ще хареса и на Фенчето Heart Eyes предполагам.


Заповядай и тези двамата. Heart



Фенче Heart Eyes,
лаптопът ти викаш с мнение и настроения, а? Grinning Пак добре, че успя да се разпишеш днес и да ни поднесеш по едно следобедно кафенце, благодаря ти, както и за нашите любимци от "Перла" - големи сладури са ми!:heart_eyes: Аз даже мисля, че ще се увеличи бройката на коментиращите "Сблъсък" дано да съм права. Blush

Спокоен следобед!

# 685
  • Мнения: 18 675
Айре Heart Eyes е, златна си! Благодаря! Kiss
Мерих не само, че ми е дървеничък,/ ми футболистче е момчето, не е модел или актьор /, ама и фъфли сякаш  Grinning Симпатично момче е, но няма харизма и на снимки не струва. До Киво ми хареса, но сам ... Дано не са решили той да  замести Киво, когато нашия реши да се откаже Thinking

абсолютно! Hands V
Ако Мави мислят да го оставят само него, ще има да чакат увеличаване на продажбите им , както се случваше с Къванч.

Ирее Kissing Heart супер гифчета, тенкюю!!
Цитат
По този начин сякаш се доближавам повече до мирогледа им и да ви кажа, че ми харесва много, направо ми топли душата.
и ние затова си ги обичаме!! Heart
много ми липсват Disappointed Relieved
А ти си си супер, почти всеки ден научаваш нещо ново!



лека вечер Hug
Скрит текст:
ще стискам палци за Фики, на Капките Hands V

# 686
  • Мнения: 18 594
Ире Heart Eyes мдааа, от известно време е с характер лапито ми, знаеш ли как ме дразни самооо... ама не е познало  Grinning Едва преди малко успях да видя гифчетата ти, докато заредииии ... направо ме побърква!
Е, как няма да ми харесат Куджетата, те са ми е най, най - любимата двойка за сега Heart Изместиха даже Мемо и Инджи Grinning Благодаря !!! Kiss Аз и другите ги обичам всичките, така, че можеш да правиш гифчета с когото пожелаеш, все ще ме зарадваш! Kiss

И ние заради това, което са, си обичаме КБТ Heart И се радваме, че се откриха. Но, е време да споделят вече нещо, защото започвам да им се ядосвам Satisfied Ми така де, старото е хубаво, ама ... И подругите вече се чудят какво да споделят. Някои от тях също като мен подозират, че не се показва заради новата си роля Thinking Сега попаднах на този откъс от интервю с Небахат
Цитат
Небахат Чехре партнёша Кыванча по сериалу "Запретная любовь"
В прошлом вы работали также с Берен Саат и Кыванчем Татлытугом.
- Берен с большим уважением относится к своей работе. У нее отлично получается. Она красавица, и у нее впереди большое актерское будущее. ❣💥Кыванч Татлытуг – это вообще что-то непередаваемое. Он настолько хорошо играет, что просто слов нет! Он уже стал актером с мировым именем. Это очень успешный парень. Он сумел достичь много не только благодаря своей внешности, но и таланту. Теперь о нем можно сказать не только «красавчик», но и «превосходный актер». 💫

Небахат Чехре - партньорка на Къванч в сериала " Забранена любов "
В миналото вие сте работили също така с Берен Саат и Къванч Татлъту
- Берен се отнася с голямо уважение към своята работа. При нея се получава отлично. Тя е красавица и я чака голямо актьорско бъдеще. Къванч Татлъту - това въобще е нещо неописуемо. Той до толкова хубаво играе, че просто липсват думи! Той вече стана актьор със световно име. Това е едно много успешно момче. Той успя да постигне много не само благодарение на своята външност, но и с талант.Сега за него може да се каже не само "красавец" но и "превъзходен актьор "




2014 г. - Киво на посещение в училището си в Адана, занесъл е играчки на децата


Преди малко ми направи номер нета, но успях с твоя трик! Smile
Айре Heart Eyes не вярвам, освен ако Киво не пожелае, да се откажат скоро от него МАВИ, да не са луди Stuck Out Tongue Closed Eyes
Ех, какви тупалки раздаде Кузейката Laughing Страшно играят с Хазар, много са добри!
Скрит текст:
Аз не зная за кого съм на Капките, само чакам Джей Джей как ще изпее песента на Фреди, много му е висок гласа, интересно ще ми е Satisfied
Ужас Laughing

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 21:20 от queen_fenka

# 687
  • AMS
  • Мнения: 6 444

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!



Пепи, радвам се за теб!!!


Ирка, браво за напредъка!!!
Да допълня тематично >>>



Фенче, Айре, не разбрах, защо изключвате такъв сценарий за Къванч.
За мен ще е удар в десятката един такъв проект.
Не вярвам Нетфликс, а и другите да изпуснат тази тема.
Чак пък такава дълбоко потопяне, никога не правил.
Ама като сте рекли, че няма да ме огрее - спирам.



Небахат Чехре винаги се е изказвала за Берен и Къванч супер.
Но не можа да се изкаже така за други техни партньори,
та пак Берен и Къванч излязоха виновни на фенките им.



О, пак сте ограничили достъпът до 4 по Ирония на съдбата.
Ама обещавам, че ще се включвам.
Хареса ми резюмето на български. Само дето не са включили Иво.



Този квартал Кемербургаз  ми се вижда доста извън Истанбул.

Скрит текст:



Радвам се на активността на Мави и  Мерих и съжалявам, че Къванч не се появява.
Утре е 19 май - Ден на младежта и спорта и Ден на Ататюрк.
На този ден 1919 г. Ататюрк  пристига в Самсун
и слага началото на освободителното движение.



Акцията  на Мави и Мерих Демирал е в тази насока.  #TeamMavi
Ще има утре игра, в която победители ще спечелят яке, суичър, тениска, ...







Лекинка!!!

# 688
  • Мнения: 18 594
Диве Kissing Heart хайде сега и ти Stuck Out Tongue Winking Eye Точните ми думи бяха, защото аз го написах :
Цитат
Значи ставаме цели 4 , които ще го гледаме и обсъждаме сериалчето ни, супер! Дано се появят и други.
Това на ограничен достъп ли ти прилича, джанъм Laughing Много ще се радвам, разбира се , че ще се включваш и ти, а и други в обсъждането! Kiss
Колкото до Киво, не, че не искам ти да се окажеш права, наистина ще е право в десятката твоето предположение, но никак не го вярвам, тъй като той вече е харесал и подписал договор за даден проект. Но, времето ще покаже ...
За Берен не знам, но Киво открай време им е трън в з....а  на нечии фенки - то не им беше виновен  я за неуспешен филм и спрени премиери, че обирал всички реклами, че си плащал многото награди, че бил връзкар, та заради това го избрали за Мъж на годината, за Най-добър актьор и какво ли още не , начела съм се през годините на много простотии по негов адрес ... Винаги съм го казвала - ами щом като ставало по този начин,  да вземат да си купят Златни пеперуди и др. награди и техните любимци, що са се стиснали толкова аджаба Laughing Сигурно и на Небахат и плаща, за да го хвали Stuck Out Tongue Closed Eyes Нека, завижда се много само на най -успелите  Laughing Да ни е жив и здрав и все така да ни радва! Heart Ние пък не завиждаме на никой, защото няма по-добър от нашия за нас Laughing
Благодаря за отново прекрасните кивчета! Kiss
Лекинка!

# 689
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Като сте започнали да броите пилците... Stuck Out Tongue Winking Eye бройте и мен за Ирония на съдбата....но ще бъда с коментар от телефона и ще бъда кратка..... Kissing Heart
Здравейте момичета
Да ви почерпя днес за РД на Йозджан Дениз другата ми тръпка, освен Къванч....

Надявам се скоро той и Къванч да ни зарадват с нови проекти....Само да са здрави...

Общи условия

Активация на акаунт