Дистанционно обучение за учениците

  • 27 842
  • 886
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 948
Нашите учители дадоха само домашни в електронния дневник. Не са споделили да обмислят друг вариант.
Очевидно, че с подготовката на децата ще трябва да се занимаваме ние - родителите. Ще ползваме Уча се. Имаме абонамент.

# 61
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Уча се върви и без регистрация даже.

# 62
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Уча.се е подарък между 16 и 29.03. Браво, респект към тези хора!!!

# 63
  • Мнения: 1 686
Това ли е обучението???Т.е. трябва с си науча уроците по 5предмета,да го обясня на детето,после да напишем домашно,да го пратим на госпожата...и всичко е ОК.Страхотно....

# 64
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Това ли е обучението???Т.е. трябва с си науча уроците по 5предмета,да го обясня на детето,после да напишем домашно,да го пратим на госпожата...и всичко е ОК.Страхотно....
   То това понякога се прави и когато ходят на училище. Защо си мислите, че в час всичко им става ясно.

# 65
  • Мнения: 1 686
Понякога..да.Не съм съгласна да преподавам ежедневно.

# 66
  • Мнения: 6 284
Това е, като имаш двама в начален курс и различни класове е якото мазало.

# 67
  • София
  • Мнения: 62 595
В кръга на майтапа, но стана "учителите отвръщат на удара" - нали ужким било лесно да си учител, нА ти сега, учителствай на децата си да видиш колко е лесно!

# 68
  • София
  • Мнения: 4 493
Някой има ли опит със zoom. Интерфейса сложен ли е? Би ли се справил с него човек с под средната компютърна грамотност?

# 69
  • Мнения: 6 284
Всъщност мен лично това не ме безпокои.
Основния ми проблем е че едната пише по вайбър, сто родителя й отговарят в някъв непрестанен спам(гледаш там да не пропуснеш измежду плявата някое важно съобщение),отделно снимай и пращай домашни в школо.
Другата пише в фб група, после се оказало че писала и в школо, учителката по английски без “нишани” че ще пуска нещо, питала после дали сме го направили...
Мазалото е организационно.

# 70
  • Мнения: 7 987
Нищо сложно няма в zoom. Просто се регистрирайте и го разгледайте.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 3 050
Има много клипчета за да се ориентирате за zoom, напишете zoom meeting и разгледайте клиповете.

# 72
  • sofia
  • Мнения: 419
Трудно ще стане това с онлайн обучението.Трябва голям ресурс.

# 73
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
БЕЛ е със зуум, английския с друго, математиката с трето, има и още нещо, и забравих какво, и сайта на училището...
Sad добре, че нацията техническа се оправя, че на мен ми се зави свят само да гледам колко регистрации трябват.
а ако бяхме отишли на селската вила, както мислехме?
 

# 74
  • София
  • Мнения: 4 493
Нищо сложно няма в zoom. Просто се регистрирайте и го разгледайте.
Сайта ми е забранен на служебният компютър, съответно регистрация не мога да направя. Препратих задачата на бабата на детето при която е детето и затова попитъх дали е сложно и дали ще може да се справи жената. Срока за регистрация и т.н. е до 18 часа днес. както и да е, ако не се справи ще изпратя данните по-късно и това е. Пък вечерта ще яобучавм дистанционно как да се вкл и изкл. Ще се справим

Общи условия

Активация на акаунт