Бременност по време на корона вирус

  • 32 788
  • 325
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 898
Тест направихте ли си?
Знам, че не е честно, но на частно също е вариант да ви прегледат.

# 136
  • Мнения: 572
Тест направихте ли си?
Знам, че не е честно, но на частно също е вариант да ви прегледат.

Да, но бременността трябва да се регистрира. Втози смисъл има ли значение дали ще е частна болницата. Може би да, особено ако е специализирана само аз АГ услуги.

# 137
  • Мнения: 7 898
За съжаление в момента има много трудности и ми се струва, че по- важното ( поне за мен) ще е да ме прегледат и да знам , че всичко е наред, а после ще му мисля къде да ходя да се регистрирам.
Аз се регистрирах чак в 12 седмица, но моето беше от липса на време.

# 138
  • Мнения: 6
Направих тест много е бледа втората чертичка след нколко дни пак ще си направя. Аз съм от видинска област тук и добри гинеколози няма.Бихте ли ми казали от коя седмица е добре да се запиша на жк.

# 139
  • Мнения: 335
Преди 2 години ми се налагаше да ми издадат болничен от лкк, мисля, че по 3 лв  на лекар беше. Но със сигурност такива сумо дето ги пишете, не съм плащала. Лежала съм в болница, накарая си платих само за нощувките, към 35 лв беше
Фетални се правят. Аз другата седмица ще ходя,.тогава ще съм 18+ 4, във Фемина. Не ми се чака повече, тъй като пъ средата на февруари не са ме гледали.

# 140
  • Мнения: 7 898
Направих тест много е бледа втората чертичка след нколко дни пак ще си направя. Аз съм от видинска област тук и добри гинеколози няма.Бихте ли ми казали от коя седмица е добре да се запиша на жк.
Намерете някой който може да ви види на ехограф, поне да сте спокойни че за сега нещата са наред.
Стискам палци този път всичко да е наред.

# 141
  • Мнения: 6
Направих тест много е бледа втората чертичка след нколко дни пак ще си направя. Аз съм от видинска област тук и добри гинеколози няма.Бихте ли ми казали от коя седмица е добре да се запиша на жк.
Намерете някой който може да ви види на ехограф, поне да сте спокойни че за сега нещата са наред.
Стискам палци този път всичко да е наред.
Най-добре сутринта си направи теста. Най-рано в 6г.с може да се установи и то не при всеки е ясно изразено. Ако 18ти е 1вия ден от цикала и си бременна си в 5та г.с и да отидеш на преглед не е сигурно, че ще види и плоден сак дори.

# 142
  • Мнения: 6
Благодаря ви много! Бихте ли ми препоръчали гинеколог от монтана или лом.

# 143
  • София
  • Мнения: 7 520
Установяването на бременността е от разрешените прегледи според заповедта на МЗ.
Първи преглед се прави най-рано при 2 седмици закъснение и положителен тест.

# 144
  • Мнения: 258
Момичета аз ще задам своя въпрос директно. На финалната права съм и отдавна съм направила своя избор къде да родя Просто в тази ситуация бих искала да подискутираме къде е най- удачно да се ражда- в специализирани или многопрофилни болници.

# 145
  • Мнения: 7 898
В най- близката по всяка вероятност.

# 146
  • Мнения: 258
В най- близката по всяка вероятност.

Дори и да е многопрофилна?

# 147
  • Мнения: 7 898
Какво значи многопрофилна? Болницата която съм си избрала е най- близко до мен и не е само за бременни.

# 148
  • Мнения: 16 876
Аз винаги ще избера болницата с най-добра неонатология.

Не мога да разбера какво е това накланяне към мбал и не. Имат си протоколи, осигуряват чисти коридори, мерките са драконовски, за което междудругото майките негудуват.

За жалост лекарите в частната не Мбал не се телепортират, а се движат с градския, евентуално,  пазаруват в магазините като останалите, имат съпрузи, които ходят на работа и тн, тн.

# 149
  • Мнения: 63
Момичета аз ще задам своя въпрос директно. На финалната права съм и отдавна съм направила своя избор къде да родя Просто в тази ситуация бих искала да подискутираме къде е най- удачно да се ражда- в специализирани или многопрофилни болници.

Кога ти е термина?

ver4eto_sv, ако изхождаме от по-малко хора, по-малък риск, има значение каква е болницата.

Общи условия

Активация на акаунт