Ден 1736 от изолацията (забавната тема)

  • 180 349
  • 2 229
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 5 852

това като оная песен - Дядя Вова, мы с тобой. Grinning

# 961
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Писна ми от генерала.

# 962
  • Мнения: 2 560
Аз ще гледам True Blood❤, много, много любим.
Lost ми беше страшно интересен, но последния сезон доста ме разочарова.
Ден n- ти от изолацията.  Ходих на пазар, видях хора. Никой не беше замаскиран, аз бях с ръкавици. Напазарувах, после предложих на бацила, ако ми се е лепнал люти чушки и джинджифил. Дано да не даяни на люто 😈😈😈!

# 963
  • Мнения: 1 489
В тая връзка препоръчайте ми подходящи филмчета за седемодишно. Вчера гледахме Феята на зъбките и мноо му хареса. Нещо от рода за Капан за родители.

Лешникотрошачката, Аладин, Красавицата и звяра.

# 964
  • España
  • Мнения: 1 299
Помоооощщщщщ..... накъде отива този свят?! Тази сутрин в магазина един младеж се разхождаше между рафтовете с огромен калъф за контрабас на гърба!!! Стана ми неудобнода го снимам....
Мисля ,музикалните магазини са затворени, сигурно го е понесъл от вкъщи от съображения за “дистанция”.....трудно би могъл “да го изненадаш изотзад” 🤪!

# 965
  • Мнения: 24 467
Писна ми от генерала.

Аз, понеже ни го гледам, ни го слушам, както, впрочем, постъпвам с всякакви новини на български език, не мога да кажа точно, че ми е писнал, но ми писна от обсъждането му.
Както и от разни лели, непонятно за мен защо, налитащи отгоре му като гладни кучета насред всеобща карантина. Какви чудеса в тая връзка чета из форуми и ми е показвал синът във ФБ... Които, на това отгоре, същите тези персони държат да оповестят на света това си странно предпочитание. 

Не мога да се добера до ТВ аз - бачкам и през половин час гледам да поотпуша, вкл. тук, понеже е свежо.
Вечер, по заявка на младежа, гледаме исторически стари филми. Почнахме с Аспарух и ще вървим в хронологичен ред.

# 966
# 967
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Помоооощщщщщ..... накъде отива този свят?! Тази сутрин в магазина един младеж се разхождаше между рафтовете с огромен калъф за контрабас на гърба!!! Стана ми неудобнода го снимам....
Мисля ,музикалните магазини са затворени, сигурно го е понесъл от вкъщи от съображения за “дистанция”.....трудно би могъл “да го изненадаш изотзад” 🤪!
😂😂😂
Какво се оплакваш 😁
Да не е този....?!
https://youtu.be/UbpYT9_6XrU

# 968
  • España
  • Мнения: 1 299
Де да бешееееее......но поне разбрах от къде е черпано вдъхновение 😜!

# 969
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Добре, че се постопли, та излязох и насях лук за зелено, направих си и миниоранжерийка на доматите . Орязах смокинята.

# 970
  • Sofia
  • Мнения: 26 544
Посмях се на този скеч 🤣 в Шоуто на Слави

https://ntd.life/?p=658

# 971
  • Португалия
  • Мнения: 4 252
Строй се,преброй се ! Stuck Out Tongue Winking Eye


https://www.facebook.com/100005301464959/posts/1308973865955983/

# 972
  • Мнения: 2 220
Ще почина, казвам ви.

# 973
  • Мнения: 11 560
Помоооощщщщщ..... накъде отива този свят?! Тази сутрин в магазина един младеж се разхождаше между рафтовете с огромен калъф за контрабас на гърба!!! 🤪!
Mоже да му е домашен любимец. Trollface

# 974
  • Мнения: 2 560
Аз верно ще взема да запиша една психология.  Едно, че ми е тръпка от ученичка, второ- доста работа ще се отвори след кризата. Кароната не знам дали ще ни гътне, обаче бавно и сигурно изтрещяваме дружно🙄

Общи условия

Активация на акаунт