Ден 1736 от изолацията (забавната тема)

  • 178 723
  • 2 229
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 24 467
Месечинка виторога,

Скрит текст:
В скрит текст слагам, понеже започна много да се повтаря:

Никой не е казал, че зависи. Но всеки нормален човек би зачеркнал плановете за бригада в чужбина другия месец. Та правилно е отговорил генералът.

Пишеш, че има връзка онлайн обучение и ходене на бригади в чужбина, а това не е никак задължително. Особено в перспективата след 3 месеца и то за чужбина.
Вече обясних ясно и кратко - за бригадите в чужбина ще ги има или не могат да се изказват хора от съответната държава. Нашите за тук не знаят какво ще е след месец, ще ми гадаят какво ще е в САЩ през лятото. Те не могат да кажат ще има ли НВО и ДЗО за учиниците ни у нас и как ще се провежда, върху какъв материал, ще ми гадаят за САЩ дали някой щял да ходи на бригада... Пък и категорични. Laughing Ако това не е смешка, няма по друг начин как да го нарека. Наистина е хумор у нас често с тази карантина. Някои хора много са се вживели, чак за световни лидери се мислят.

След италианската баба и инглиш баба. Време е да се пръкне и една бг баба . Joy

Тази ми е много симпатична:
Скрит текст:





Няма нужда и да говори.

# 1 036
  • Мнения: 1 168
Д-р Енчев: Започвам да шия маски, че бизнеса с устни и носове ми замира....

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 15:03 от Lea_Lea

# 1 037
  • Мнения: 2 487
Преди извънредното положение го бях срещнала.

1980: Хората от бъдещето ще имат летящи коли и много други неща!
2020: Как да мием ръцете си правилно...

# 1 038
  • Мнения: 4 958

В този ред на мисли...
Този Великден се очертава да боядисам само две яйца.. Simple Smile

Зчетох се в темичката ви,която усмихва,въпреки ,че не съм в изолация..
Имаше една приказка "Вида на ръцете на една жена говори за нея" или нещо подобно..
Дано се тълкува като съвестна,щото вече са сбръчкани от спирт и дезинфектанти...Simple Smile

И още едно мрън..Поради куп каръщени не влезнах в списъка на официално разведените.С това чудо и неработещия съд..Ще влезна в статистиката
" След продължителна изолация,броя на разводите нарасна"

Блажено отпусната пържола с бира:)

# 1 039
  • Мнения: 2 220
Д-р Енчев: Започвам да шия маски, че бизнеса с устни и носове ми замира....
Бая маски трябва да ушие, че да компенсира за едни цици Grinning

# 1 040
  • Мнения: 24 467
Д-р Енчев: Започвам да шия маски, че бизнеса с устни и носове ми замира....
Бая маски трябва да ушие, че да компенсира за едни цици Grinning

За муцуна и цици ще се наложи да шие цели бурки.

# 1 041
  • Мнения: 2 849
Надявам се да приемате нови попълнения и емигранти от съседната тема. Simple Smile Там няколко пъти опитах да разведря обстановката с майтапчийски клипчета, но ме изтриха.
Тук нахлувам с откритието, от къде идва коронавирусит и начинът завинаги да се избавим от него. Simple Smile
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 16:47 от Sysly

# 1 042
  • Мнения: X
Преди извънредното положение го бях срещнала.

1980: Хората от бъдещето ще имат летящи коли и много други неща!
2020: Как да мием ръцете си правилно...

Скоро даваха "Завръщане в бъдещето" и с кеф го изгледах. Ужасно смешни ми бяха предположенията за това в какъв свят ще живеем, много се забавлявах.

# 1 043
  • Мнения: 10 849
Хора, цял ден се чудя защо ми едно приповдигнато, леко и спокойно на душата... Викам си от слънцето е, от топлото време... Нееее, не е от това... Просто днес не е нужно да готвя Grinning Grinning Grinning (щото снощи завъртях две манджи преди да си легна)

# 1 044
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 186
Усмихнахте деня ми!!!!
С удоволствие ще изчета всички страници.

# 1 045
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Сутрешен брифинг, 28 март, репортер:
- Хиляди студенти се готвят да пътуват за бригади в Щатите в края на май, възможно ли е това?

Ген. Мутафчийски:
- Хиляди студенти не се готвят да пътуват никъде! Това е моят отговор!

Оправи ми настроението генерала 😃
Чудя се колко е тъп въпросният репортер. Ако съм на грнерала на тъпи въпроси няма да отговарям.

# 1 046
  • Мнения: 10 849
Сутрешен брифинг, 28 март, репортер:
- Хиляди студенти се готвят да пътуват за бригади в Щатите в края на май, възможно ли е това?

Ген. Мутафчийски:
- Хиляди студенти не се готвят да пътуват никъде! Това е моят отговор!

Оправи ми настроението генерала 😃
Чудя се колко е тъп въпросният репортер. Ако съм на грнерала на тъпи въпроси няма да отговарям.
Ами, че те само тъпо въпроси му задават. С ММ се смеем много на тези брифинги, когато почнат великите журналисти да задават невероятните си въпроси. Най-любим ми е "Колко са болните по болници?", нищо, че Генерала го е разказал точно преди 5 минути подробно Grinning

# 1 047
  • Мнения: 5 832
Аз не мисля, че се прави на световен лидер като е казал, че няма да пътуват никъде. Ако положението се влоши и няма полети ще ги видя къде ще идат. И изобщо на цялата ситуация в момента само тотален олигофрен може да реши да ходи някъде зад граница. После ще има рев " България ни остави заклещени на летищата, не можем да се приберем". Да, не могат да забранят бригадите, но могат да затворят границите за неопределен период от време.

# 1 048
  • Мнения: 2 220
Ели-Мели, аз пък днеска от 11 до 15ч.бях на печката. Леле как мразя да готвя, сигурно щото не мога. 2 манджи и 1 кекс за малкото. А ММ е ужасен-хем капризен, хем като го питам какво иска за ядене, все вика не знам. Направо ми иде да взема точилката. Някой ден, като стана милионерка, ще си наема готвач, някой 25 годишен да ми върти вкусни манджички 😄

# 1 049
  • Мнения: 12 041
Аз съм на принципа, че не съм ресторант. Каквото сготвя, това ще ядат. Ако някой капризничи, да си сготви.

Общи условия

Активация на акаунт