🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 2

  • 43 341
  • 730
  •   1
Отговори

Анкета

Кой шеф е Вашият фаворит?

Опции:

# 675
  • София
  • Мнения: 8 072
Това Петя ли е? Joy

# 676
  • Мнения: 5 135
На Теодора чинията беше неадекватна-сладък сос и пресен плод с пълнени чушки.....

# 677
  • Мнения: 20 091
Снимките на Петя нямат много общо с действителността.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
И от предишни сезони съм забелязала, че ако човек действа на сигурно, в комфортна зона, без въображение в такъв момент, особено ако и заявката му е висока, хвърчи. Някак изискванията са по-големи към него. Явно Добата, макар и да му беше наивна чинията, това, че прояви нвкакво въображение, излезе жестоко от комфорта си и се развива, му спаси главата. Теодора е добра, да, но не се разви в предаването, а това се търси. Що се отнасв до Петя, не мога да си представя това злобно човече със стиснати устни, далече далече от секси, как може на Инста снимки да изглежда така. И не е само до килата и/или обработката. Тп излъчването е съвсем различно. Оше едно доказателство, да не вярваме на Инста-образи.

# 679
  • Мнения: 35 069
Добре, с кой акъл манго на пълнени чушки??

# 680
  • Мнения: 1 123
МОже би мангото хармонира с кокосовия сос, знам ли.

# 681
  • Мнения: 11 574
Изобщо не прилича на нея. Сигурно ли е, че е тя 🙄

Иначе пък обяснява как това момиче се е превърнало в онова по тв-то. Трябваше да предпочете секса, а не храната 😂

# 682
# 683
  • София
  • Мнения: 9 557
Мангото хармонизира с кокосовия орех, много харесвам тази комбинация, но в десерти, не в пълнени чушки.
Не мога да си обясня какво кара човек да качва снимки, на които е неузнаваем. Чудя се дали помага на самучивствието и как чувстват когато след подобна снимка се погледнат в огледалото

# 684
  • тук и там
  • Мнения: 11 398
Петя  не ме дразни  по принцип ,само на моменти.Аз съм забелязала,че  винаги в тези предавания има по един-двама  много уверени, които винаги казват нещо от сорта"няма проблем,работил съм с това,сигурен съм че ще се справя" и накрая се провалят.Не казвам че Петя не е уверена по принцип,но най-вероятно характерите и типичните черти се подчертават и от сценаристите..Все пак това си е един вид шоу..Теодора ме дразнеше повече и то  заради дикцията си по-скоро,не заради самото си държание.Говори превзето някак.При Петя го няма това.Припряна е ,рязка и твърде пряма ,но е един от малкото хора,които признават провала си без излишно самосъжаление, и поемат риск отново следващият път.. За сега най-малко харесвам Файчето,а дори нямам рационални причини за това..Може би ,заради кофти отношението към  миската в началото,не знам. .непонятно ми е защо не мога да го харесам..Следван от Виолина..Или в обратен ред..Най-много Виолина,после Файчето.(не съм  съвсем сигурна в реда на нехаресване)..Stuck Out Tongue Winking Eye,но са тези двамата..
Не знам защо,но  всеки път като дават Виолина и ми прилича  на  някой  персонаж от "Отчаяни съпруги"..Grinning

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 10:08 от Kaisia

# 685
  • Мнения: 2 089
Жалко, че този сезон върви така развлечено и се губи нишката, съответно и интересът ми спада. Иначе ми харесват участниците и дори тези, които са ми най-малко симпатични не ме дразнят. Теодора беше от тях, но ми стана гадно, че отпадна, защото реално тя не трябваше да е на елиминация. Не ми харесва да бъде така, защото победата за един отбор всъщност се оказва, че не е такава за всички в него.  Освен това нейната чиния беше по-привлекателна в моите очи от тази на Добата. Добата ми е от симпатичните играчи и се радвам, че беше спасен, но все пак ми остана някаква горчилка от развръзката снощи.
Отборната битка - мадам Роу леко подведе Ивайло и това не ми хареса, защото май рибата с кожа изигра главната роля за загубата на червените. Той правилно се беше ориентирал и може би щеше да бъде по-решителен, ако шеф Роу не се беше намесила. Малко повече увереност му трябва и наистина полезни съвети от авторитетите в предаването. Файчето пък много се кефеше какво е сготвил и сигурно е било вкусно, но и на мен не ми приличаше на рибена чорба/супа.
Ястията от елиминацията не бяха по моята част, но десертът на Митко бих го налазила и през екрана, много ми хареса. Куин също се справи добре, "просотото" на Елени също изглеждаше добре, но не съм яла просо никога и не мога да съм сигурна, че ще ми е вкусно. Неда е шемет, по-интересно ми е поведението ѝ около готвенето, отколкото  това, което поднася на журито. Grin
Хубав епизод беше, дано върнат старата схема, че да стане още по-вълнуващо.

# 686
  • София
  • Мнения: 7 815
...но не съм яла просо никога и не мога да съм сигурна, че ще ми е вкусно. ...
Трябва да внимаваш да него превариш и да го овкусиш добре, че иначе не върви много за ядене. У нас даже сме го правили като мляко с ориз и става страхотно.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 364
Добре, с кой акъл манго на пълнени чушки??
+ чубрица Flushed

# 688
  • Бг
  • Мнения: 845
Момичета, дали някоя от вас може да ми каже костюмът на Силвена Роу в снощния епизод на коя марка е ?
Благодаря.

# 689
  • Мнения: 1 925
Силвена снощи с това облекло и нейният си поглед, беше един същински гущер Joy

Общи условия

Активация на акаунт