🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 2

  • 43 513
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Ох,  тая Неда трудно я изтрайвам.😩

# 661
  • на село
  • Мнения: 3 926
Добри е пътник.
За съжаление.
Еее този път искрено се радвам, че не познах.

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Изненада... Защо ли. Хм.

# 663
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Пак на косъм! Следващият път няма да му се размине!

# 664
  • Мнения: 14 830
Ох, препотих се 100 пъти заради Добата. Радвам сече остана.
Аууу следващият път Петя ще реве.

# 665
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Забелязвам, че на Куин чиниите винаги
са красиви. На Митко също беше много хубава.

# 666
  • София
  • Мнения: 1 324
Да, на Митко чинията беше много красива и апетитна 😋

# 667
  • Мнения: 811
Момичета, някой дали видя рецептите за рибените супи? Доста вкусно ми изглеждат,  а винага съм мислела,че са някакви бъркочи . 😁😁
Иска ми се да ге пробвам някога.
П.п добре че Теодоря се махна. Беше доста дразнеща.

# 668
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Абе и двамата бяха за навън, но се радвам, че остана Добата.
На Митко желето беше с цвят на кисел или малеби. Красива визия, ама цветово не е моята палитра.😁

Рибената супа си е като всяка друга супа с мръвчица, само бульонът е добре да е рибен, но и това не е задължително. Става бистра с парчета зеленчуци, крем супа с късчета, яхниеподобна - кой каквото харесва.

Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 22:44 от gargamela

# 669
  • Мнения: 1 129
Дано, обаче не вярвам. Харесват ли я, що ли - все й се разминава на Петя. И как се кефи като се качва, като че ли е голям успех и майсторство не да готвиш, а конкурентът ти да сбърка. Много нагла жена. Дано не е тя новия мастършеф, че направо ще е немислимо.

Теодора не ми беше симпатична, но сега като си тръгна ми стана едно такова неприятно. Всъщност мисля, че беше добър готвач, по-добра от Мартин или от Ивайло например.

А Добата го разбирам. Отскоро ми се налага да ям вегетарианско, все се чудя какво и как да сготвя.  Ами не, не и пак не.

# 670
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Радвам се за Добата,много симпатичен участник  .В интерес на истината обаче,неговата чиния изглеждаше най-зле за мен.Не знам дали беше справедливо спрямо Теодора,оставането му .Но ако си беше тръгнал Добата,мисля че предаването щеше да загуби повече.Определено Добата е доста по-приятен и интересен за гледане от Теодора и поне показва някакво развитие.
Та с други думи-радвам се че остана,но за мен неговата чиния беше с най-кофти вид, и най-вероятно и вкус.

# 671
  • София
  • Мнения: 4 429
за България и ЧУЖБИНА

       MasterChef - Епизод 14, Сезон 6  (28.04.2020)

# 672
  • Мнения: 13 769
Радвам се за Добата,много симпатичен участник  .В интерес на истината обаче,неговата чиния изглеждаше най-зле за мен.Не знам дали беше справедливо спрямо Теодора,оставането му.

Чинията му беше смешна направо, но имаше (поне по отзивите на шефовете) някакъв вкус, за разлика от суровия ориз на Теодора и неподходящия сладък сос.
Още докато разказваше какъв сос се кани да прави, се усъмних в добрия резултат. Явно съм била права.
Доволна съм, че си тръгна тя. Не ми беше симпатична, макар че може би е по-способна от някои останали днес.
Рибената чорба без риба много ме развесели Simple Smile

# 673
  • Мнения: 35 112
Ох,  тая Неда трудно я изтрайвам.😩
Това девойче е вечно high според мен. Имам такава приятелка , честно, на моменти едвам се изтрайва. И с интонацията си ме дразни и с това " ама кажете и нещо лошо" съвсем ме издразни.
Петя пък може ли да носи само блузки с Мики маус? Много ми е инфантилно това. Тези блузи плюс рев е по- скоро за " кой е по-по-най-" , отколкото за тук.
Амаранта беше лесен за познаване , чак не вярвам, че никой не го избра.

# 674
  • София
  • Мнения: 11 575
И мен ме учудва, че има поне 3 еднакви тениски с Мики Маус, а в Инстаграм снимки по задник. Там има слънчево излъчване, жизнено, а в предаването е много мрачна. На когото не му се гледат такива снимки, да не отваря.

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 01:34 от Niya-

Общи условия

Активация на акаунт