Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 113
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 164
Четвъртък пазара не работи, нали?

# 151
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Работи, но все повече сергии затварят. Обслужват само търговците, клиентите не пипат стоката. Почти всички са с ръкавици и маски и съм ставала свидетел как търговците се карат на пенсионери, че опипват стоката или когато се забутат по двама/трима пред сергията, а не изчакват отстрани. Това е бързоразваляща се стока, храна. Надявам се да не затворят напълно.

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
На "Карловска" по мои спомени има ренген и зъболекарски кабинет заедно. Аз съм ползвала само ренгена, защото съвсем наблизо е моят зъболекар.

# 153
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Благодаря. Ще ги издирвам!

# 154
  • Мнения: 686
На ул."Данаил Николаев" в началото също има рентген и зъболекар. Мисля, че се казва д-р Панайотов. Работи събота и неделя също, но през извънредното положение - не знам.

# 155
  • Мнения: 7 708
агенция социално подпомагане още ли е на Руски?
там трябва да се подаде молба за детски нали?

# 156
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
И ние досега винаги сме ходили в Орбидент - ул "Филип Македонски", до хотел Лайпциг. На сайта си са писали, че ще са с намалено работно време, както и какви услуги извършват.
Ако ще е полезно, ето и сайта: https://orbident.bg/novini

# 157
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
агенция социално подпомагане още ли е на Руски?
там трябва да се подаде молба за детски нали?
Те са на на райони. Ние сме към Район Централен- до ресторант Стадиона. Гледах че правят някакъв ремонт, но май не пишеше да са затворени.

# 158
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Имаше течове. Вероятно за това е бил ремонта. Бяха изкарали разни мебели на тротоара.

# 159
  • Мнения: 7 708
агенция социално подпомагане още ли е на Руски?
там трябва да се подаде молба за детски нали?
Те са на на райони. Ние сме към Район Централен- до ресторант Стадиона. Гледах че правят някакъв ремонт, но май не пишеше да са затворени.
а къде мога да им видя адресите по райони? нищо не ми излиза

# 160
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Опитай да видиш в сайта на кметството, към което се водиш.

# 161
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Ако е за подаване на документи за детски, вече може и електронно с ПИК код и ел.подпис, а в момента, заради извънредното положение може и по имейл да се изпратят.
В тази тема има повече информация: https://m.bg-mamma.com/?topic=1131065.300

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 12:11 от ♥ LoVeLy Wife ♥

# 162
  • Мнения: 7 708
Ако е за подаване на документи за детски, вече може и електронно с ПИК код, а в момента, заради извънредното положение може и по имейл да се изпратят.
В тази тема има повече информация: https://m.bg-mamma.com/?topic=1131065.300
за детски и майчинство ...
по имейл пак ли ще трябва пик или ел.подпис?

# 163
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Не, по имейл не е необходим ПИК или ел.подпис.

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Здравейте, интересува ме в Коматево има ли гнездо на щъркели, че децата само ми мрънкат, че не са видели още, а заради извънредното положение не можем да излезем от града?

За Коматево не знам, но има в Прослав на ул.Дъга Smiley

Общи условия

Активация на акаунт