Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 180
  • 735
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 529
Аз пак да попитам за продупчване на уши, да ми препоръчате студио или кябинет?
Редактирам се, записах час за доктор Стоилова, Дермавист, утре ще дам озиви.

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 15:01 от Elsi86

# 586
  • Мнения: 24 389
Къде са най- хубавите сладоледи?
Харесвам много Алфредо, но има ли по- хубави?

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
Най-хубавият сладолед съм яла в "Екселсиор". Трябва да се влезе навътре в партера. Италианец ги прави и според мен е истинско джелато. Как е ситуацията в момента обаче, нямам представа.

# 588
  • Мнения: 198
Свърших си работата и с обущаря и часовникаря! Благодаря Ви Simple Smile

# 589
  • Мнения: 2 129
Най-хубавият сладолед съм яла в "Екселсиор". Трябва да се влезе навътре в партера. Италианец ги прави и според мен е истинско джелато. Как е ситуацията в момента обаче, нямам представа.
Точно така! Джелатерия "Вивалди"- това е мястото на ,което се предлага истински и неустоим сладолед!

# 590
  • Мнения: 2 577
Аз хапвам рядко, но си взимам само от Савини, до радиото и телевизията. Кофичките ги пекат на място. Но са скъпички.


Поръчах за подарък на едно дете готварска престилка и шапка. Дали мога да ги занеса някъде да му избродират името?

# 591
  • Мнения: 2 129
И Вивалди от скоро си пекат фунйките🍦

# 592
  • Мнения: 2 810
И ние хапваме от Савини. Истинско удоволствие са и кафето им също е превъзходно Heart

# 593
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Най-хубавият сладолед съм яла в "Екселсиор". Трябва да се влезе навътре в партера. Италианец ги прави и според мен е истинско джелато. Как е ситуацията в момента обаче, нямам представа.

В момента са до френската пекарна. Улица мисля че се казваше д-р Вълкович - до чешмичката на Каменица

# 594
  • Мнения: 12 152
Поръчах за подарък на едно дете готварска престилка и шапка. Дали мога да ги занеса някъде да му избродират името?
За кръщене са ми бродирали кърпа, в едно ателие на светофара на Даме Груев с бул. Македония. Нека се включи някой от Кючук Париж, не знам дали работят още.

# 595
  • Майничка
  • Мнения: 12 589
На Отец Паисий, след "Златна круша", в посока пощата бродират.

# 596
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
В халите до входа на Билла  бродират хавлии за кръщене.

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
На мен ми харесва сладоледа на Долче фелини, Мемо sweet house и Dreams, както и на кафенето на края на малката Главна,  точно преди подлеза на аптека Марица.
Навсякъде,  където продават протектори за телефони ги поставят безплатно. На Пешеходния мост има поне 3 такива магазина,  на  бившия Детмаг, на Главната  също.

# 598
  • Мнения: 10 477
Сладоледи си ям Афредо.. Тия другите съм ги опитвала, не са ми нещо уау, че и ми идват хард с парите. Като вкус-цена - еми Афредо си е.

# 599
  • Мнения: 3 922
Навсякъде,  където продават протектори за телефони ги поставят безплатно.
В "Мега дивайс" в Смирненски на "Царевец" не е така. От тях купих протектор 10 лв и ми взеха допълнително 5 лв  и за поставяне. Някъде по Коледа беше.

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 18:20 от Greene

Общи условия

Активация на акаунт