Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 073
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Някой от Тракия да е купувал суха мая за хляб? В Лидл няма.Оказа се, че е дефицитна стока.
В кой квартал сте?  Heart
Тракия

# 106
  • Мнения: 2 622
Днес получих това съобщение, на някой може да му е полезно
Цитат
Информираме Ви, че при желание да пазарувате в Метро Пловдив 2 (ул. "Костиевска" 1), ще бъдете пропускани от полицията на изхода на града.

# 107
  • Мнения: 379
Те хубаво информират, но не е лошо да си заредят магазините. В понеделник нямаше нищо в Тракия - нито брашно, нито мая, дори препарати липсваха.

# 108
  • Мнения: X
В тракийското Метро нямаше нитрилни ръкавици, ходих много рано сутринта. Латексови имаше цял палет, но малки, размери S и М. Намерих захвърлени два пакета нитрилни, но също S и не ми вършат работа. И аз получих съобщението но Вайбър, но си мисля, че за да ме пуснат до Костиевското Метро, ще трябва да пиша декларация, а няма как, защото ще трябва да бъде в извън работно време ходенето, че и друга декларация съм попълвала пред работодателя, за дистанционната работа. А сигурно ще се чака на КПП-то.

# 109
  • Мнения: 2 622
Да искат декларация. Сваля се от сайта на Метро. Току що получих съобщение с тази информация.

# 110
  • Мнения: X
Отказах се да ходя до там. Нитрилни, черни, намерих съвсем случайно в Марешки. При това точния размер и с много по-добро качество от тези на Метро. Цената е под 10 лв./кутия, по-евтино и от промоционалната цена на хипермаркета. За нарушаването на карантината и бензина до там, няма да коментирам.

# 111
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
Къде мога да видя на живо и да купя такава масичка:
Скрит текст:

В Лидл пускат такива, вероятно скоро пак ще има, защото започнаха да излизат градински и балконски неща. Аз имам такава от 3г. на терасата, ежедневно я ползваме и ми е много удобна.

# 112
  • Мнения: 2 737
Момичета, дали някоя от вас знае Изи пей на главната работи? Или някой в центъра, където мога да мина, работещ? Благодаря предварително.

# 113
  • Мнения: 2 622
Момичета, дали някоя от вас знае Изи пей на главната работи? Или някой в центъра, където мога да мина, работещ? Благодаря предварително.
На Волга, срещу паспортна служба, офисите в които попълват документи имат и бюра на Изи пей. Вчера плащах ток, вода и пр.

# 114
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Изи пей работи със сигурност на Билла /6-ти септември/. Има опашка обаче, и то в пъти по-голяма от тази за влизане да си напазаруваш. И тъй като хората изхитряха - влизат в магазина, вземат един хляб и кацнат на касата на Изи пей, охраната следи кой къде отива и не допуска повече такова пререждане. Висиш и на двете опашки отделно, ако си решил на пазаруваш и плащаш сметки.
Малкият офис в началото на Пешеходния мост на ул. "Хан Кубрат" - не работи. Този в ЦКБ - също е затворен. Не знам офисът до Драматичния театър дали работи, но май имаше снимки от там с чакащи хора отпред и се виждаше, че е действащ. Не съм минавала лично да го потвърдя.

ПП - Билла в Халите работи ли? Искам определен вид овесени ядки тяхната марка Клевър, а в другата Билла до Шел, нямаше.

# 115
  • Мнения: 646
Къде  най изгодно мога да поръчам  тента за терасата ?

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Покрай домашното обучение ми свършиха офис консумативите(копирна хартия, мастило за принтера) Преди пазарувах от е маг,но сега цените не са ми изгодни и с доставка стават направо уау! Дайте идея от къде да поръчам или набързо да отида и да закупя. Ако имат и телефон ще е по добре за да проверя на личностите.

# 117
  • Мнения: 10 330
Покрай домашното обучение ми свършиха офис консумативите(копирна хартия, мастило за принтера) Преди пазарувах от е маг,но сега цените не са ми изгодни и с доставка стават направо уау! Дайте идея от къде да поръчам или набързо да отида и да закупя. Ако имат и телефон ще е по добре за да проверя на личностите.
https://www.molivko.com
https://www.orangecenter.bg/
http://mirtani.com/ (тез са пловдивски)

В Пинго също имат канцеларска секция - можеш да пробваш. Оттам си заредих тикса и подобни. Тамън и за вкъщи можеш да понапазаруваш нормално.. Има едно НО - леко дебнене се иска за свободен слот, ама се случват нещата...

# 118
  • Мнения: 242
Изи пей на главната работи Flowers Hibiscus

# 119
  • Бг
  • Мнения: 845
Работеща каса на Изи пей има и на бул. "Васил Априлов", точен номер незнам. Посока към гарата, вдясно, под една кооперация, малко преди кръстовището с "Пещерско". Касата се пада по диагонал на аптека "Мальовица". Преди два часа ходих да плащам, нямаше никакви хора.

Общи условия

Активация на акаунт