Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 188
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 5 944
От Декатлон може да се поръчва с безплатна доставка до адрес.

Мая има в нашето квартално магазинче срещу Автогара Север. Майка ми вчера купи.

# 91
  • Мнения: 54 509
Този гел го има в Т Маркет за 2,99.

# 92
  • Мнения: 559
Мая и бакпулвер също видях проблем да намеря
И друго - в един от супермаркетите питах за брашно на София мел - най-хубави ми стават с тях нещата - служителката каза, че нямат и скоро няма и да имат тяхно... Иначе на други марки имаше доволно количество брашно - само да има кой да меси Grinning

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
В неделя в Била (Ал.Стамболийски)имаше всякакво брашно на София Мел.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 20:03 от AlexaS

# 94
  • Мнения: X
Даже тази седмица има промоция на Класик на София Мел в Кауфланд. Спекулират. И аз го предпочитам за печива.

# 95
  • Мнения: 1 842
Някой от Тракия да е купувал суха мая за хляб? В Лидл няма.Оказа се, че е дефицитна стока.
В кой квартал сте?  Heart

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 20:45 от Corrie

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
Не е по темата, но ще си позволя да копирам един призив от фейса:
Има начин да спасим българския бизнес след карантината, но трябва да сме единни.
Купувайте Български стоки, храна и услуги от български търговци.
Почивайте в България тази година.
Пазарете от малките магазинчета, не от големи чужди вериги.
Направите ли го ще спасите българския бизнес. Когато парите отиват в български търговци те подпомагат български производител, и като част от тази верига всички ние ще сме по-добре.
Изберете българското!

# 97
  • Мнения: 10 494
Не е по темата, но ще си позволя да копирам един призив от фейса:
Има начин да спасим българския бизнес след карантината, но трябва да сме единни.
Купувайте Български стоки, храна и услуги от български търговци.
Почивайте в България тази година.
Пазарете от малките магазинчета, не от големи чужди вериги.
Направите ли го ще спасите българския бизнес. Когато парите отиват в български търговци те подпомагат български производител, и като част от тази верига всички ние ще сме по-добре.
Изберете българското!

Аз така си пазарувам (БГ стоки).. и почивам в БГ само Simple Smile
Обаче - във веригите продават много БГ производители (под техни марки или брандирани) - и ако не са веригите да генерират обеми, нито производителите ще могат да инвестират, нито да разработват нови проекти, продукти... да инвестират нови линии, да разширяват производства, нито да разкриват нови работни места. Сума народ работи във веригите, дори и в по-малките градове... Ей така малко друга гледна точка.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Подкрепям! Преустановила съм всякакви извънгранични покупки на каквото и да е, въпреки изгодните в момента оферти. В маркетите, може да звучи пресилено, но се оглеждам за български продукти и стоки. Много е важно точно сега да се подкрепяме всячески, защото всички сме вързани за икономическото колело- пряко или косвено.

# 99
  • Мнения: 559
Даже тази седмица има промоция на Класик на София Мел в Кауфланд. Спекулират. И аз го предпочитам за печива.
Ох, ще се жертвам някой ден да отида до там. Мерси!
Хич не го обичам тоя магазин, ама ей на - ще ни събере съдбата Simple Smile

# 100
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мии хубаво да пазаруваме от малките магазинчета, ама в това до нас 5 дена поред търсих брашно и все не им докарали. Ми децата искаха палачинки-баща им отиде до Лидъл. Брашно бол. Като искат да им върви търговията в малките магазинчета, поне да се зареждат.

# 101
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Малките магазинчета имат проблеми със зареждането. Не идват някои доставчици. Хората отиват лично да се молят и да товарят. Всичко отивало за големите вериги. Това поне ми споделиха от близкия магазин.

# 102
  • Мнения: 796
Привет, мойто питане е свързано с установяване в града. Живеех в София и бях в процес на търсене на работа и вес още съм, но покрай създалата се ситуация в страната, нещата станаха доста трудни, освободих квартирата и се върнах в родния си град, тъй като просто не можех да се справя с разходите там. Сега се ориентирам към Пловдив, харесва ми като град, мисля, че и наемите са по-евтини, а бих могла и да пътувам. Завърших медии и ПР, знам, че няма толкова опции като в София, но знаете ли някакви ПР агенции, аз имам представа за медиите, но не знам да търсят хора. Ще пробвам да бъда проактивна. Освен това ще съм благодрана да ми кажете полезни източници за търсене на работа (не държа да е точно по специалността, може офис мениджър, копирайтър, позиция в отделите за комуникации), освен jobs и стандартните платформи. Приемам и съвети.

Благодаря ви много.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
Някой търсеше нитрилни ръкавици, вчера в аптека Запад в Смирненски срещу Сани имаха налични, спирт също.
Относно избора, човек има ли желание ще избере българското, аз пазарувам основно от Лекси - пловдивска верига, брашно вчера имаше от всеки вид. Отскочих и до Лидъл за определена стока и отпред една баба продаваше лапад и марулки, еми купих естествено, за някои хора идните месеци ще са въпрос на оцеляване.

# 104
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 793
Търсете мая за хляб от малките магазинчета. Ако работите извън града, проверете из селските магазини. ММ вчера ми донесе и суха, и прясна мая от магазинче в село, близо до Пловдив. Касиерката казала, че е дефицитна и да взима повече.
Запасявам се, защото пека домашен хляб всеки ден и това ми е практика от вече 3 години. Винаги имам и брашно вкъщи, но то се намира вече лесно.

Общи условия

Активация на акаунт