Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 142
  • 735
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 564
Здравейте, някой може ли да ме ориентира къде мога да си купя чанта от плат, с надпис, подобна на тази на снимката, но в черен цвят:

Предполагам, че някъде на центъра има, но ако някой ми подскаже точно къде ще съм много благодарна. Simple Smile

# 166
  • Мнения: 726
На центъра не работят магазините

# 167
  • Мнения: 295
Някой знае ли на кой и кога трябва да се обаждаме за водата , тъй като не вярвам да минава жената да записва цифрите от водомера , макар , че в нас не е минавала от месеци де и имам надвнесени доста .

# 168
  • Мнения: 10 384
Някой знае ли на кой и кога трябва да се обаждаме за водата , тъй като не вярвам да минава жената да записва цифрите от водомера , макар , че в нас не е минавала от месеци де и имам надвнесени доста .
В сайта на ВИК виж.

# 169
  • Мнения: 2 798
Аз звънях на нашата като се нанесохме в квартирата, още преди ИП и ми каза, че ще минава другия месец. Не знам на някакъв график ли са, но и в предната квартира минаваха през месец.....

# 170
# 171
  • Мнения: 54 417
При нас вече на 3 месеца засичат. Преди беше всеки месец.

# 172
  • Мнения: 295
Намерих в сайта на В и К номера и името на инкасатора за нашия адрес , но от вчера никой не вдига , няма и надпис на блока кога ще идва и може би няма и този месец да дойде ..

# 173
  • Мнения: 10 384
Като не ви засекат някой месец, пишат нещо приблизително според потреблението ви и като засекат изравняват.
Вкъщи ме засичат сигурно 2-3 пъти годишно с тива идване в 10 сутринта.. Понякога, ако се сетя, оставям данни. Плащам всеки месец почти едно и също - като минат, изравняват..

# 174
  • Мнения: 295
Като не ви засекат някой месец, пишат нещо приблизително според потреблението ви и като засекат изравняват.
Вкъщи ме засичат сигурно 2-3 пъти годишно с тива идване в 10 сутринта.. Понякога, ако се сетя, оставям данни. Плащам всеки месец почти едно и също - като минат, изравняват..
По принцип е така , но при нас записват 6 кубика всеки месец , а ние изразходваме между 4 и 5 , инкасаторката не е минавала тук 7 месеца и имаме надвнесени 11 кубика , за това и звъня на номера на инкасаторката , но не вдига никой от вчера , но ще пробвам още няколки пъти днес и утре

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Между 9 и 10 часа се обадете. Само по това време ми бяха писали, че вдигат. Звъняла съм и винаги вдигат.

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
И да им звъните, все тая. Прочетохте ли съобщението на ВиК?

# 177
  • Мнения: 2 798
Да, благодаря за напомнянето за сайта. Не се бях сетила.
Някой дарявал ли е скоро кръв? Как стои въпроса при тях? Имат ли нужда в момента, малко съм страхлива, но предвид ситуацията предполагам, че броя на дарителите е намалял.

# 178
  • Мнения: 10 384
Да, благодаря за напомнянето за сайта. Не се бях сетила.
Някой дарявал ли е скоро кръв? Как стои въпроса при тях? Имат ли нужда в момента, малко съм страхлива, но предвид ситуацията предполагам, че броя на дарителите е намалял.
Ходихме с ММ в неделя. Да, намалял е много - имаше няколко пъти по ТВ призиви да се дарява.
В събота и неделя работят от 10 до 14, в намален състав. Пускат по 2ма, изчаква се навън. За около 30-40 мин е цялата процедура. Имат дезинфектант, аз си бях с маска и ръкавици опакована Simple Smile Докторите бяха със шлемове даже Simple Smile

# 179
  • Мнения: 54 417
Блонди, ти с твоите 48 кила каква кръв ще даряваш?

Общи условия

Активация на акаунт