Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 098
  • 735
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Онлайн, ама с електронен подпис само.

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Трябва да пускам изследвания и съм решила да е в Бодимед. Виждам, че имат пункт на ул.Македония, което ми е много близо. Въпросът ми е да им се доверя ли, или да ходя до голямата им лаборатория на бул.6-ти септември?

# 197
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Аз ходя там, доволна съм.

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Трябва да пускам изследвания и съм решила да е в Бодимед. Виждам, че имат пункт на ул.Македония, което ми е много близо. Въпросът ми е да им се доверя ли, или да ходя до голямата им лаборатория на бул.6-ти септември?
там е само пункт за вземане на кръв...пробите се изследват в голямата.

# 199
  • Мнения: 726
Трябва да пускам изследвания и съм решила да е в Бодимед. Виждам, че имат пункт на ул.Македония, което ми е много близо. Въпросът ми е да им се доверя ли, или да ходя до голямата им лаборатория на бул.6-ти септември?

Централната лаборатория не работи докато трае извънредното положение. Останалите лаборатории са с намалено работно време, погледнете в сайта.

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 5 934
Козунаци по 7лв имаше в една нова пекарна срещу Новотела, до Пощенска банка. Какви са тези цени, не знам. Досега съм купувала до 4-5лв. 10лв за козунак е безумно.

Относно документите за Бюрото по труда мисля,че се носи трудовата книжка и заповедта за уволнение. В 7 дневен срок трябва да стане регистрацията и после в Нои до 3 месеца.

# 201
  • Мнения: 838
Някой вадил ли е ПИК в НОИ тези дни ? Има ли вероятност да ми откажат да издадат предвид ситуацията?

# 202
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Колежка е вадила вчера, почакала е, но не много.

# 203
  • Мнения: 838
Колежка е вадила вчера, почакала е, но не много.

Много благодаря! Чакането не ме притеснява толкова, стига да ми издадат. Че май ще опирам до онлайн регистрация.

# 204
  • Мнения: 1 666
Срокът за бюрото е удължен до 14 дни след края на извънредното положение.

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 5 934
По принцип не се чака много за ПИК в НОИ. Вади се лесно и бързо.

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Лична карта ли искат само?

# 207
  • Мнения: X
Лична карта ли искат само?
Да. На мястото попълваш заявление.

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Благодаря!

# 209
  • Мнения: 10 380
По принцип не се чака много за ПИК в НОИ. Вади се лесно и бързо.
Вече и онлайн..
https://www.nssi.bg/newsbg/5895-piconline2020

Общи условия

Активация на акаунт