Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 139
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ето отговора на хората от ОП "Социално предприятие за хора с увреждания - Пловдив" относно поръчката и продажба на техните маски:
 Здравейте! За да направите поръчка трябва да пуснете заявка с нужните Ви бройки по имейл spxu.plovdiv@plovdiv.bg или да се обадите на телефон 0878 117828. Може да ги вземете директно от производствената ни база на адрес: гр. Пловдив, бул. Цариградско шосе 102 или да Ви ги изпратим по ЕКОНТ за Ваша сметка на посочен от Вас адрес

Аз не разбрах, само по поръчка ли работят. Разбрах, че могат да се вземат от място, но само ако се обадиш предварително ли? Аз искам да взема 4 маски, не ми е удобно да давам поръчка за толкова малко количество, затова питам.

# 241
  • Мнения: 54 415
Зоомагазинът в Тракия, до Форум-а работи.

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Миналата седмица работеше. И двата в района на Мебелна къща също работиха.
Аз да питам за работеща кинкалерия. Трябват ми игли за домашна шевна машина, че днес си счупих последната Sad

# 243
  • Мнения: X
Мазиар работеха. До пешеходния мост.

# 244
  • Мнения: 563
на чернишевски срещу бюрото по труда има едно малко магазинче и работи

# 245
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Потвърждавам за Мазиар. Работят на пълни обороти и явно получават зареждате, защото се бяха появили плоски ластици в наличност.

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Работят ли социалните на Филипово /за подаване на документи за детски надбавки/ или още се подават на Руски?

# 247
  • Мнения: 7 708
Работят ли социалните на Филипово /за подаване на документи за детски надбавки/ или още се подават на Руски?
на Руски, миналата седмица минах през процедурата

# 248
  • Бг
  • Мнения: 846
Работят ли социалните на Филипово /за подаване на документи за детски надбавки/ или още се подават на Руски?

Бенджи, до колкото разбрах можеш да подадеш и по мейл документите, сканирани. Нямам идея дали наистина е така обаче.

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
И аз така чух, но май искат електронен подпис. За всеки случай, ще се разходя до там, не ми пречи. Дано да няма опашка.

# 250
  • Мнения: X
В бараките на ул. Вук Драшкович вече няма нищо. Социалните се преместиха на бул. Руски, а ГРАО за Северен е в блока на ул. Ален Мак 4, след медицинския център.

# 251
  • Мнения: 1 669
Момичета, знаете ли дали работи ТЕЛК Пловдив и само до 13,30 ч ли са по принцип?

# 252
  • Мнения: X
Работят ли социалните на Филипово /за подаване на документи за детски надбавки/ или още се подават на Руски?
Мисля, че този пост ще ти бъде полезен.
https://bg-mam.ma/p/1131065/40486786

# 253
  • Мнения: 876
Момичета, знаете ли дали работи ТЕЛК Пловдив и само до 13,30 ч ли са по принцип?
Мисля, че работят. Работата ми е свързнана с подготовка на документи на пациенти за явяване пред ТЕЛК, даже напоследък е основната ни дейност. На писмото до една пациентка бяха написали да изпрати документите си по пощата.

# 254
  • Мнения: 2 798
Момичета, магазините в подлеза на Тримонциум работят ли? За кейсовете работят със сигурност, понеже като минавам от там за работа към 9 без нещо виждам, че отварят, но другите?

Общи условия

Активация на акаунт