Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 062
  • 735
  •   1
Отговори
# 255
  • ...
  • Мнения: 513
Аз да попитам за магазин за арт материали? Има варианти и онлайн, но ако има някой работещ тук ще е добре

# 256
  • Мнения: 726
Здравейте, от къде ще поръчате козунаци за Великден?
Иска ми се да поръчам с пълнеж.
Ще съм благодарна на предложения.

# 257
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Аз да попитам за магазин за арт материали? Има варианти и онлайн, но ако има някой работещ тук ще е добре
Хоби свят.
https://hobbysvqt.com/

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
Аз да попитам за магазин за арт материали? Има варианти и онлайн, но ако има някой работещ тук ще е добре
Тук има всичко: https://www.emart.bg/

# 259
  • Мнения: 311
Момичета, виждали ли сте някъде кори за баница на Терзи Стамболийски? Преди ги купувах от Триумф.

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 989
В Лекси винаги ги има. От карантината насам не съм ходила, но до тогава само по нова година бяха свършили

# 261
  • Мнения: 311
Благодаря.

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Здравейте! Дали има отворени магазини за бебешки дрешки и играчки?Трябва да избера подарък, а ми се иска да е от физически магазин, не от онлайн. Благодаря предварително! Бъдете здрави!

# 263
  • Мнения: X
Хиполенд до Метро работи.

# 264
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Здравейте, от къде ще поръчате козунаци за Великден?
Иска ми се да поръчам с пълнеж.
Ще съм благодарна на предложения.
По-скъпи - Tart bakery, Сладкарница Стената и Дон Батон

По-евтини - пекарната/баничарницата в Кючука на кръстивището на Даме Груев/ Пере Тошев. Има няколко разновидности. Може да им поискаш тел. да се обадиш дали и какви наличности имат когато решиш да отидеш. Или да поръчаш. Аз ще ги тествам другата седмица.

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 989
Знаете ли дали все още стоят контейнерите за дрехи по паркингите на Кауфланд? За Кичука ме интересува.

# 266
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Козунаци по поръчка има и в пекарната в Капана срещу Бижуленд-а. 4лв без пълнеж. 5лв с боровинки и бял шоколад. Вторник мога да докладвам как е по-засукания модел Sunglasses

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Знаете ли дали все още стоят контейнерите за дрехи по паркингите на Кауфланд? За Кичука ме интересува.
На Кауфланд на Пещерско си стоят.

# 268
  • Мнения: 94
Здравейте. Видяли ли сте някъде щъркел, и къде?

# 269
  • Мнения: X
Здравейте. Видяли ли сте някъде щъркел, и къде?
Не мисля, че без да нарушите забраната за напускане на града, може да видите щъркел някъде.

И въпрос от мен. Къде точно се намира КПП-то на пазарджишко шосе? Мога ли да отида до Техномаркет, без да се налага да попълвам декларация. Иначе сме със спешна нужда от закупуване на бяла техника.

Общи условия

Активация на акаунт