Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 086
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 54 385
Тони, точно в Техномаркет ли?
А до Технополис няма ли Техномаркет? Преди имаше, но не съм гледала скоро.

# 271
  • Мнения: X
Другият Техномаркет е в Мол Плаза, но е затворен. До Технополис и Зора сега е Техмарт. Харесах конкретен модел съдомиялна, който не е наличен в другите вериги, а и цената им ме устройва. Склонна съм да поръчам он-лайн, но исках да видя на живо модела първо. Да няма изненади, просто е наложително, особено когато всички са в къщи в момента. Ремонт на старата е нецелесъобразно да се прави повече.

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
КПП-то е преди кръговото, може до Техномаркет да се ходи.
Щъркел има в Прослав, не е нужно да се излиза от Пловдив Simple Smile

# 273
  • Мнения: 184
И в Коматево има щъркел.

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Къде в Коматево?

# 275
  • Мнения: 558
Арабския хляб на Аладин, къде мога да намеря в момента? - в Лекси вече две седмици не намирам... днес пък сутринта на 6ти септември, където са им пилетата не работеха...

# 276
  • Мнения: 10 373
Арабския хляб на Аладин, къде мога да намеря в момента? - в Лекси вече две седмици не намирам... днес пък сутринта на 6ти септември, където са им пилетата не работеха...
Днес сутринта на Лекси на Марица имаше арабски хляб точно такъв.

# 277
  • Мнения: 558
Мерси! Умишлено избягвам уикенда  да пазарувам там, но ще се жертвам Simple Smile

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Мисля в Метро и Кауфланд също има.

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Майстор за пералня можете ли да ми препоръчате. Не иска да се отваря, всъщност отваря се, но 4-5 дена след като е изпрала.

# 280
  • Мнения: X
В Лекси на бул. Марица имаше арабски хляб в петък вечер.

ЗлаВещица, пиша ти на лични. Търси човека в работно време, днес му звънях и не вдигна.

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Благодаря! Ще му звънна утре.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 2 201
Моля за идеи от къде мога да купя качествени бебешки бодита, без Вис Виталис и Хиполенд.

# 283
  • Мнения: 295
Арабския хляб на Аладин, къде мога да намеря в момента? - в Лекси вече две седмици не намирам... днес пък сутринта на 6ти септември, където са им пилетата не работеха...
Арабски хляб и сосове имат и в месарските им магазини на 6ти септември близо до съединение и в изгрев .

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Козунаци по поръчка има и в пекарната в Капана срещу Бижуленд-а. 4лв без пълнеж. 5лв с боровинки и бял шоколад. Вторник мога да докладвам как е по-засукания модел Sunglasses
До колко часа работят и имат ли телефон>

Общи условия

Активация на акаунт