Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 097
  • 735
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 937
Моля за идеи от къде мога да купя качествени бебешки бодита, без Вис Виталис и Хиполенд.
Вижте в Базар.бг и олх има обяви от гр. Пловдив  с бодита на англ.марки.

# 286
  • Мнения: 7 708
Моля за идеи от къде мога да купя качествени бебешки бодита, без Вис Виталис и Хиполенд.
h&m, waikiki, okaidi & obaibi

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Моля за идеи от къде мога да купя качествени бебешки бодита, без Вис Виталис и Хиполенд.
h&m, waikiki, okaidi & obaibi
Нали не работят физическите магазини, а ми трябват за утре.

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Моля за идеи от къде мога да купя качествени бебешки бодита, без Вис Виталис и Хиполенд.
h&m, waikiki, okaidi & obaibi
Нали не работят физическите магазини, а ми трябват за утре.
Waikiki до HomeMax работи, на втория етаж има бебешки дрехи. Магазините Pepco, извън моловете също работят, но не знам като качество дали ще са Ви ок.

# 289
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Пише, че кауфланд отварят в 7ч, наистина ли от тогава отварят? И от 8и30-10и30 ли беше за възрастните хора пазаруването? Искам да ида, че набелязах някой неща, но изобщо не ми харесва какво струпване става през целия ден..

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 991
Отворен магазин за пердета някой да е засичал?
Уж на Бибтекс на Сточна гара пише, че работи, но е затворен. Или отваря в различно време?
Бриколаж, Практикер и т.н. не ме устройват. Скъпи и грозни.

# 291
  • Мнения: 295
Пише, че кауфланд отварят в 7ч, наистина ли от тогава отварят? И от 8и30-10и30 ли беше за възрастните хора пазаруването? Искам да ида, че набелязах някой неща, но изобщо не ми харесва какво струпване става през целия ден..
Да , кауфланд работи от 7 сутринта , но не мисли , че тогава няма много хора . Миналата седмица минахме рано сутринта и си имаше хора . Може би  , защото след това е само за възрастни до 10:30

# 292
  • Мнения: X
Ако трябва да избирам между Пепко и Вис Виталис, в никакъв случай не бих отишла в Пепко. Стори ми се, че в Кауфланд видях доста добре заредено бебешко/детско, цял стелаж, в ляво, преди касите. (Брезовско шосе). След 15 часа днес там се е чакало почти час, само за влизане в магазина.

# 293
  • Мнения: 1 450
Отворен магазин за пердета някой да е засичал?
Уж на Бибтекс на Сточна гара пише, че работи, но е затворен. Или отваря в различно време?
Бриколаж, Практикер и т.н. не ме устройват. Скъпи и грозни.

Срещу Света Петка има магазин, днес минах и беше отворен. Но .. нямам представа за цени и качество, никога не съм влизала в това магазинче.

# 294
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Мерси. Все си мисля, че колкото и хора да има в 7 сутринта, няма да е като след това през деня. Щото 1ч няма да чакам да влезна със сигурност.

Иначе да, в кауфланд има бебешки дрешки и са хубави като качество. Аз онзи ден бях в уайкики аутлета, намират се също различни големини дрешки, зависи какво се търси. Беше сравнително спокойно също. Аз и от Пепко съм взимала, нямам проблем с тях.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 991
Благодаря за пердетата.
Трябват ми, може да се каже, спешно. И алтернативата е съвсем на сляпо по нета да поръчам. Така че, за момента съм приела и по-високи цени, стига да ми харесат и да мога да пипна.

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Благодаря за пердетата.
Трябват ми, може да се каже, спешно. И алтернативата е съвсем на сляпо по нета да поръчам. Така че, за момента съм приела и по-високи цени, стига да ми харесат и да мога да пипна.
В Домко има хубави пердета.

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Благодаря за пердетата.
Трябват ми, може да се каже, спешно. И алтернативата е съвсем на сляпо по нета да поръчам. Така че, за момента съм приела и по-високи цени, стига да ми харесат и да мога да пипна.
Нашите ги взехме от  1 магазин ,в близост до студентския стол на ПУ.

# 298
  • Мнения: X
В първия пост сме събрали (благодарение на Елфи), повечето магазини за пердета в града. Освен да ги започнеш под ред. Все ще има работещ.

# 299
  • Мнения: 686
Здравейте!
Търся физически магазин с бебешки/детски пантофи. На дъщеря ми рязко ѝ станаха малки, а не искам да поръчвам онлайн, я да пробваме на място.

Общи условия

Активация на акаунт