Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 123
  • 735
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Кога върнаха работното време на Кауфланд от 7 часа. Последния път, когато отидох в 7.15, имаше голяма табела, че работят от 8 до 20 часа.

# 301
  • Мнения: 295
Кога върнаха работното време на Кауфланд от 7 часа. Последния път, когато отидох в 7.15, имаше голяма табела, че работят от 8 до 20 часа.
От около седмица мисля , може и повече

# 302
  • Мнения: X
От както влезе в сила заповедта на министър Ананиев за часовия диапазон за възрастните хора. Все пак се предполага, че и на младите им се налага да пазаруват сутрин. А между 8.30 и 10.30 не допускат под 60 годишни, една съседка се хвалеше, че се наложило чак ЛК да вади в неделя. (Младолика е за нейните 65 години).

# 303
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Някой знае ли това Грийн Хил кой го строи/ или инвеститора/?

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Момичета, трябва ми учител по бълг.език за седмокласник нейде в кв.Тракия.

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 1 432
Здравейте. Изи пей работят ли ?

# 306
  • Мнения: 1 450
Здравейте. Изи пей работят ли ?

На Главната работи, в Гранда и на 6-ти Септември в Била също работят.

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Офисът на "Източен" също работи

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.Откъде ще купувате козунаци?

# 309
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Здравейте.Откъде ще купувате козунаци?
Вече втори ден от Хлебарница "Капана". 5лв с бял шоколад и черв.боровинки. Има с натурален шоколад. 4лв - без добавки. Козунакът не е от бухналия тип, към 4 пръста висок, но засища. Иначе съм поръчала за петък в баничарницата на Даме Груев/Пере Тошев - 10лв голям/двоен козунак със сушени плодове и бадеми. Има и с белгийски шоколад. На 6лв е само със стафиди стандартен размер.

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.Откъде ще купувате козунаци?
Вече втори ден от Хлебарница "Капана". 5лв с бял шоколад и черв.боровинки. Има с натурален шоколад. 4лв - без добавки. Козунакът не е от бухналия тип, към 4 пръста висок, но засища. Иначе съм поръчала за петък в баничарницата на Даме Груев/Пере Тошев - 10лв голям/двоен козунак със сушени плодове и бадеми. Има и с белгийски шоколад. На 6лв е само със стафиди стандартен размер.
Какъв грамаж е този с бял шоколад и боровинки?На вкус хубав ли е,има ли пълнеж?И как им е работното врееме?

# 311
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Боровинките са мнооого. Белият шоколад не се вижда, но се усеща. Грамаж не знам. Имат ФБ страница с тел.
Скрит текст:

# 312
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
В дрогериите има ли пак ограничение в часовете за пазаруване сутрин,  или е само за хранителните магазини?

# 313
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Май е навсякъде, но ако няма хора, едва ли ще те върнат.
Да питам и аз - мога ли да платя чужди местни данъци и такси само с ЕГН на собственика в изи пей?

# 314
  • Мнения: 558
Текстът в заповедта от 20 март е за хранителните магазини и аптеките
`` II. Забранява се на лица до 60 годишна възраст да посещават хранителните магазини и аптеките във времето от 8,30 до 10,30 часа всеки ден.``

Общи условия

Активация на акаунт