Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 129
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 794
Момичета, за колко време излизат резултатите от изследванията след като се дари кръв ?

# 376
  • Мнения: 10 384
Момичета, за колко време излизат резултатите от изследванията след като се дари кръв ?
На другия ден.

# 377
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да, на следващия ден са готови.

# 378
  • Мнения: 2 794
Благодаря Ви Simple Smile Вчера ходих към 17:30ч. може би ще излязат по-късно днес, защото сега когато въведа данните ми изписва, че още не е готово.

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Моля за координати на антикварни магазини в Пловдив, сещам се само за един до МВР поликлиниката, къде другаде има?

# 380
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Зависи какво търсиш. Дреболии има зад църквата Св.Петка, на "Аспарух" и в Стария град, като тръгнеш от "Св.Богородица" към площадчето на Хисар капия има няколко, 2 преди завоя, отдясно и после от двете страни.

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Имате ли идея къде мога да намеря мъжки халат на "Яна" Панагюрище?

# 382
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Последно в Метро съм засичала, но беше отдавна. Не съм влизала поне от месец, за да бъда актуална с информацията.

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Зависи какво търсиш. Дреболии има зад църквата Св.Петка, на "Аспарух" и в Стария град, като тръгнеш от "Св.Богородица" към площадчето на Хисар капия има няколко, 2 преди завоя, отдясно и после от двете страни.
Търся стари порцеланови статуетки, благодаря ти за трите варианта, след карантината ще ги обиколя.

# 384
# 385
  • Мнения: X
Имате ли идея къде мога да намеря мъжки халат на "Яна" Панагюрище?
В страницата на фирмата във Фейсбук ми излиза адрес за Пловдив, голямата търговия на Брезовско шосе и телефон.
Може да се обадиш, да провериш дали работят и най-вече, дали имат това, което търсиш. В събота обаче едва ли ще работят.

# 386
  • Мнения: 1 669
H&M на Главата работи ли? (ако някой е бил вчера).

# 387
  • Мнения: X
За H&M не мога да кажа, но ми излезе реклама, че Зиг Заг отваря днес, след зареждане. Ако някой го интересува ВУ.

# 388
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
НМ работи, но с намалено работно време и дезинфекция още на входа.

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Някой с насоки къде мога да купя дамски велосипед втора ръка, ама да може да се пробва дали е удобен?

Въпрос 2 - чушково пюре да сте мяркали някъде?

Общи условия

Активация на акаунт