Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 134
  • 735
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 558
Ако търсиш конкретен модел на мотор, а не просто макет на мотор, с обикаляне по Хиполенди едва ли ще стане.. Намери си го онлайн да ти го доставят. Дори такива сувенирни подаръци обикновено имат и опция за гравиране...
Има един хоби магазин на Гладстон срещу Борис Христов - там съм виждала модели на различни транспортни средства, но за цени/бюджет не мога да кажа.

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Няколко пъти вече гравирам в едно ателие/студио в Тракия. Изключително доволна съм от обслужването и резултата.
Ако върши работа, утре ще им изнамеря визитката
Ще съм благодарна, търсех точно място с отзиви💗

# 407
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Ако търсиш конкретен модел на мотор, а не просто макет на мотор, с обикаляне по Хиполенди едва ли ще стане.. Намери си го онлайн да ти го доставят. Дори такива сувенирни подаръци обикновено имат и опция за гравиране...
Има един хоби магазин на Гладстон срещу Борис Христов - там съм виждала модели на различни транспортни средства, но за цени/бюджет не мога да кажа.

Предполагам, че имате предвид Кламер, те отдавна се преместиха в Смирненски на ул. Баучер, може в сайта да погледнете дали има такъв артикул.
http://klamerbg.com/category/228/hobi-materiali.html

# 408
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Не е Кламер, Хобиленд е, за друг тип хобита. Ето сайта им https://hobbyland.bg/

# 409
  • Мнения: 558
Не е Кламер, Хобиленд е, за друг тип хобита. Ето сайта им https://hobbyland.bg/
Точно този Simple Smile

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Джъмбо работи ли?

# 411
  • Мнения: 2 515
Синево, Рамус поне няколко познати са им обърквали пробите - взинат ти гърлен секрет, излиза резултат от носен... и с двете бременности ползвах Синево.

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Работи,ние като ходихме преди няколко седмици бяха до 6,сега май са до 8

# 413
  • Мнения: 1 210
Rolling Eyes Как пускат на изхода на Пловдив, за да се иде до Джъмбо?

# 414
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Имаше инфо в пресата, че до Метро2 пускат, така че вероятно и до Джъмбо става.

# 415
  • Мнения: 1 210
Гаргамела, благодаря!

Къде в Пловдив в момента мога на място да потърся такъв тип свещник?

Скрит текст:

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Да, де...ама как удостоверяваш, че отиваш до Метро или Джъмбо? Следят дали се връщаш...?

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Не, не пускат, вчера мъжът ми имаше среща в една фирма точно преди кръговото на бул България бил пункта, искали са му декларация!  До Джъмбо не знам дали пуснат, но може да пишете като основание Метро. Инфо от техния сайт:
Във връзка със заповедта на Министерство на Здравеопазването от 20.03.2020 г., считано от 00:00 ч. на 21.03.2020 г., всеки ден между 8:30 и 10:30 ч. ще бъдат допускани само клиенти на възраст над 60 г.
Ако пътуването ви до МЕТРО налага преминаване през КПП, трябва да попълните декларация и да впишете като основание за пътуване „Пазаруване в МЕТРО”.
Изтеглете образец на декларацията
МЕТРО не гарантира разрешение за преминаване през КПП – зависи от конкретното разположение на магазина във всеки град и приложените мерки за съответната област.
Благодарим за разбирането!

Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 14:21 от violenza

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Джъмбо работи до 20ч., спазва се ред на определен брой допуснати вътре, другите чакат отвън. Количики се използват само тези, които са наредили във фойето.

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Между Цветница и Великден /когато затягаха мерките/ не ни пуснаха с декларация до Метро, тъй че информацията на сайта им не е особено вярна. Полицаите ни казаха, че може да се пазарува само в Метро в града. Сега не знам още ли е така. От друга страна, Джъмбо в града няма, та най-добре звъннете /ако имат телефон/ и ги питайте.

Общи условия

Активация на акаунт