Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 214
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
И от мен глас за Таня Коритарова

# 436
  • plovdiv
  • Мнения: 522
Къде мога да поръчам хубава питка от утре за други ден рано сутринта?

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 3 564
Къде мога да поръчам хубава питка от утре за други ден рано сутринта?
Фурната срещу училище Алеко Константинов и Пожарната.

# 438
  • plovdiv
  • Мнения: 522
Вече поръчах ,благодаря!

# 439
  • Мнения: 2 754
Дами, някоя от вас знае ли дали утре оптиката на полиграфия ще работи?
Скъса се кордата на очилата на мъжа ми, а няма резервни очила или дайте предложение къде мога да ги занеса за поправка.
Благодаря предварително.

# 440
  • Мнения: 12 205
Миналата събота работеха. Според мен, ще наваксват пропуснато и няма да пропуснат.

Последна редакция: ср, 06 май 2020, 06:23 от Camille Clo

# 441
  • Мнения: 2 072
Момичета, някой скоро купувал ли е детско колело? Трябва ми 20".
Насочила съм се към Декатлон и магазина на Драг на Мария Луиза.
Искам хубава и лека марка, както и със скорости. За дете на 6,5 г.
Някаква препоръка?

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Ние имаме 2 от Драг, доволни сме.

# 443
  • Мнения: 561
+1 за Драг - детето кара вече 10 години - 3то тяхно сменяме, че умаляват с времето. Няма счупване, няма ремонти. Имат обратно изкупуване и доплащане за ново.
Аз съм с друга марка - популярна - безкрайно разочарована съм от качество, здравина и цена за него...

# 444
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 757
Моето дете е с Драг 24, и е на почти 6 г. Важна е височината на детето, не годините. Моето е 122 см., и въпреки, че ги дават от 128, тя няма проблем. Не се подвеждайте по описанието, пробвайте на място.
Драг са добър избор.

# 445
  • Мнения: 2 072
Моята е ниска, 116 е, затова ще я водим с нас да видим на място какво ще ни препоръчат.

# 446
  • Мнения: 566
ние взехме на малкия от магазина на Вело М --идвайки посока от централна гара на кръстовището след моста на герджика е. Момчетата вътре са супер компетентни и ни обърнаха много внимание при положение че бяхме доста объркани какво точно търсим.

# 447
  • Мнения: 1 993
Може ли да ми препоръчате място, където да ми гравират с надпис и картинка по моя идея тефтер с подвързия от естествена кожа.Не ми е спешно, така че може да се случи и след вдигане на ИП.

# 448
  • Мнения: 10 559
ние взехме на малкия от магазина на Вело М --идвайки посока от централна гара на кръстовището след моста на герджика е. Момчетата вътре са супер компетентни и ни обърнаха много внимание при положение че бяхме доста объркани какво точно търсим.
Това ни е домашния вело-магазин Simple Smile откак го има само от там си пазаруваме, а всички сме много вело вкъщи 😍

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
Може ли да ми препоръчате място, където да ми гравират с надпис и картинка по моя идея тефтер с подвързия от естествена кожа.Не ми е спешно, така че може да се случи и след вдигане на ИП.
Аз съм доволна от едно студио в Тракия, блока, където беше Хронолаб... Утре мога да снимам визитката.

Велосипед и ние търсим за Дреб (140 см +/- ).
За Драг не се бях сетила, ще отидем и до там, но в Декатлон нищо не си хареса - доста е опоскан относно колелата

Общи условия

Активация на акаунт