Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 091
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Южният полъх и Ривиера работят с пълна пара. Снощи минавах покрай тях. За другото не знам

Благодаря! Flowers Sunflower

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Момичета, можете ли да препоръчате фирма за изработка на блиндирана врата по поръчка в Пловдив? Някой от който сте доволни? Важно ми е да изработват вратата по размер, за да не се налага къртене при поставянето , както правят всички , които предлагат готови врати.

# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 456
Някой знае ли от къде мога да купя удобни (само) наколенки за дете на 3 години? Няма да се ползват за ролери, а за ежедневно ходене, за това искам да се леки и по възможност текстилни. Благодаря!

# 543
  • Мнения: 12 115
Някой знае ли от къде мога да купя удобни (само) наколенки за дете на 3 години? Няма да се ползват за ролери, а за ежедневно ходене, за това искам да се леки и по възможност текстилни. Благодаря!
От Самоздрав на Иван Вазов съм взимала за малко по-голямо дете, еластична глезенка. В добре зареден санитарен магазин, би трябвало да може да се намери, ако не, най-малкото да се пусне поръчка. В УМБАЛ Св. Георги на партера има поне два такива. (на Пещерско)

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 456
От Самоздрав на Иван Вазов съм взимала за малко по-голямо дете, еластична глезенка. В добре зареден санитарен магазин, би трябвало да може да се намери, ако не, най-малкото да се пусне поръчка. В УМБАЛ Св. Георги на партера има поне два такива. (на Пещерско)
Благодаря!

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 573
От къде мога да си закупя удобен е? шлем за лице?

# 546
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Ако не се лъжа, в Кауфланд продават, но дали са удобни...
Иначе повечето студия за реклама правят. Миналата седмица видях и в една фирма за печати, на ъгъла до екото, с/у Долче Мела.

# 547
  • Мнения: 54 390
Момичета, можете ли да препоръчате фирма за изработка на блиндирана врата по поръчка в Пловдив? Някой от който сте доволни? Важно ми е да изработват вратата по размер, за да не се налага къртене при поставянето , както правят всички , които предлагат готови врати.

Ние преди дни сложихме нова врата.
Интер доор я монтираха, нищо не е къртено допълнително.
Махнаха старите, 2, и сложиха новата.

# 548
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Момичета, можете ли да препоръчате фирма за изработка на блиндирана врата по поръчка в Пловдив? Някой от който сте доволни? Важно ми е да изработват вратата по размер, за да не се налага къртене при поставянето , както правят всички , които предлагат готови врати.

Ние преди дни сложихме нова врата.
Интер доор я монтираха, нищо не е къртено допълнително.
Махнаха старите, 2, и сложиха новата.
Не съм чувала Интердор да изработват входни врати по поръчка. То и за турска по стандарт може да не се кърти. Зависи от отвора. Ако мислите че отвора няма 96 см.Х 202 см. , проверете в Диадорс на Васил Априлов. Чака се доста и са по- скъпи, но ги изработват по индивидуален размер. Ако отвора отговаря на посочения размер, може да си купите от всякъде, изработени по БДС и няма да се кърти. За да измерите отвора, трябва да свалите первазите.

# 549
  • Мнения: 2 511
Може ли да ми препоръчате салон/медицински център, от който сте доволни за пробиване на уши на бебе (11 мес)?
Блягодаря!

# 550
  • Мнения: 198
Здравейте, много спешно ми трябва часовникар или някъде където мога да оставя да поправят часовник? Няма значение къде е ще го закарам, по принцип съм от Смирненски.

# 551
  • Мнения: 1 670
Има една жена точно до Шармант в Кючука. Аз от нея съм много доволна, но не знам дали работи сега.

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 23:45 от Преслава ♋️

# 552
  • Мнения: 94
Пловдивчани, чули ли сте за съществуващо неделно, църковно училище?

# 553
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Ако говорим за източно православните храмове, има в Св.Троица в Кючука и в Св.Константин и Елена в Стария град. Не съм сигурна за Св.Иван Рилски в Кършака. Доскоро имаше и в Св.Петка, сега не съм много сигурна.

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Здравейте, много спешно ми трябва часовникар или някъде където мога да оставя да поправят часовник? Няма значение къде е ще го закарам, по принцип съм от Смирненски.
До пазарчето в Гагарин има часовникар - аз лично съм много доволна от дамата и е мниго мила. Имаше и един много добър до Автогара Родопи - след пероните почти до ЖП управлението, но отдавна нямам път от там и не знам дали стои будката.

Общи условия

Активация на акаунт